Serwis Acer – naprawa płyty głównej laptopa

Płyta główna ACER Travelmate 5520

Naprawa płyty głównej w laptopach Acer - Wrocław Serwis iTech:

  • Naprawa płyty gównej laptopa Acer Aspire V Wrocław
  • Naprawa płyty głównej Acer Swift Wrocław,
  • Serwis płyty głównej Acer Switch Wrocław,
  • Serwis płyty głównej w laptopie Acer Chromebook Wrocław,
  • Naprawa płyty głównej Acer TravelMate Wrocław,

Umów się na ekspresową naprawę płyty głównej laptopa Acer tel. 664989086.

Naprawa płyty głównej jest koniecznością wynikającą z braku dostępu do nowych części Acera na rynku. Jedynie autoryzowane serwisy Acera posiadają dostęp do nowych płyt głównych jednak ich cena wraz z montażem jest wygórowana i może sięgać równowartości nowego laptopa. W obrębie płyty głównej wyróżniamy trzy sfery usterek: zasilania – tj. gniazdo zasilania, kontrolery zasilania wraz układami SMD, MOSFETy – odpowiadają za zasilanie laptopa objawy to mrugająca dioda zasilacza, lub diada laptopa zasilania, brak startu laptopa i jego zasilania. sterowanie płyty – to obręb procesora i chipsetu mostka - odpowiadają za start laptopa, bootowanie urządzeń podpiętych do płyty wraz z gniazdami USB, RJ46, HDMI, klawiatury czy dysku grafika – najczęściej problemy dotyczą chipsetów nVidia, a raczej uszkodzonych spoiw bezołowiowych, przy wyższych rozdzielczościach np. używając telewizora przez złącze HDMI o wyższej rozdzielczości dochodzi do usterek pamięci grafiki – objawem usterki są problemy z obrazem (przebarwienia, utrata sterownika ekranu).

Wszystkie w/w elementy płyty głównej Acera można wymieniać lub zmieniać spoiwa bezołowiowe mając dostęp do schematu płyty.

Do pomniejszych czynności związanych z naprawą płyty głównej można zaliczyć wymianę gniazd USB, rj46, HDMI, audio, naprawa slotów taśmy matrycy, klawiatury, panelu sterowania włącznik, Wi-Fi, głośność.

Zapraszamy na bezpłatną diagnozę i wycenę naprawy laptopa Acer.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).