Serwis Acer – odzyskiwanie danych

Rozkręcony HDD

Odzyskiwanie danych z laptopa Acer - Wrocław Serwis.

  • Odzsykiwanie danych z laptopa Acer Aspire Wrocław - Serrwis,
  • Odzsykiwanie danych z laptopa Acer Chromebook, Acer TravelMate Wrocław Serwis.

Odzyskiwanie danych z dysku dzielimy ze względu na rodzaj uszkodzenia:

  • Uszkodzenia mechaniczne dysku – głowicy (objaw: dysk jest niewidoczny dla płyty głównej, dysk wydaje dziwne dźwięki). Odzyskiwanie danych jest możliwe tylko drogą laboratoryjną.
  • Uszkodzenia logiczne – dysk jest widoczny, jednak nie widać danych bądź dysk prosi o formatowanie. Uszkodzenie to może być konsekwencją zdegenerowania struktury partycji, przeważnie poprzez błędy oprogramowania elektroniki dysku. Odzyskiwanie danych jest możliwe metodą programową.

Zapraszamy na bezpłatną diagnozę dysku laptopa Acer. Jeśli nie posiadają Państwo wiedzy na temat odzyskiwania danych prosimy nie podłączać dysku do innych płyt głównych. Każde załączenie dysku w celu "zobaczenia co się dzieje" pogarsza jego stan!

Odzsykiwanie danych z laptopa Acer Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice. Odzsykiwanie plików z laptopa Acer Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Odzsykiwanie danych z laptopa Acer Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów. Odzsykiwanie danych z laptopa Acer Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).