Serwis Apple/Mac – wymiana gniazda zasilania, naprawa gniazda zasilania

Spalone gniazdo MagSafe

Naprawa gniazda zasilania w laptopach MacBook:

  • Naprawa gniazda MacBook Pro Wrocław Serwis
  • Naprawa gniazda MacBook Air Wrocław Serwis
  • Bezpłatna wycena naprawy wymiany gniazda we Wrocławiu w serwisie iTech.

Gniazda zasilania są niebywale podatne na uszkodzenia mechaniczne, ukruszają się albo wypadają, niejednokrotnie ich połączenie z płytą główną zostaje zerwane, bywają też wepchnięte do środka notebooka. W laptopach Apple mamy do czynienia z gniazdami MagSafe, w których połączenie między wtyczką a komputerem realizowane jest przez silny magnes. Takie rozwiązanie przedłuża żywotność sprzętu, jednakże nie jest wolne od usterek.

W naszym serwisie oferujemy 6-miesięczną gwarancję na naprawę gniazda zasilania laptopów Apple.

Ekspresowa/szybka naprawa zasilania Apple Macbook Pro i Apple Macbook Air - umów się - 664989086.

Rodzaje usterek zasilania w laptopie Apple:

  • pęknięcia na gnieździe zasilania,
  • przepalenie lub przetopienie wtyczki zasilacza i gniazda zasilania,
  • traci zasilanie przy ruszaniu wtyczką zasilacza,
  • nie zasila przy podłaćzonym zasilaczu i nie ładuje baterii,
  • gniazdo zapa się lub jest zdeformowane i nie można podłączyć zasilacza

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).