Serwis MacBook – naprawa grafiki NVIDIA, ATI, wymiana karty graficznej Apple,

 MacBook Air Naprawa grafiki w laptopie MacBook, wymiana grafiki karty graficznej Apple - Wrocław Serwis iTech - umów się 664989086.

  • Apple MacBook Pro naprawa lub wymiana grafiki w laptopie Wrocław - Serwis iTech.
  • Apple MacBook Air wymiana lub naprawa karty graficznej Wrocław Serwis iTech.
  • Wymiana grafiki w komputerze iMac Wrocław Serwis.

Naprawa karty grafiki w laptopie Apple to zazwyczaj wymiana spoiw BGA chipsetu grafiki. Czasem konieczna okazuje się wymiana pamięci RAM grafiki, położonej niedaleko chipsetu. W zdecydowanej większości przypadków karta graficzna jest wbudowana w płytę główną i stanowi jej część, zatem na próżno szukać kart graficznych do notebooków w przeciwieństwie do komputerów stacjonarnych PC. Zakup nowej płyty głównej do laptopa Apple bywa mało opłacalny.

Objawy problemów z grafiką w Apple Macbook Pro i Apple Mabook Air:

  • brak obrazu na ekranie,
  • Apple się nie włącza,
  • wentylatory mocno szumią ale nic nie pojawia się na ekranie Apple
  • kolorowe kwadraty i prostokąty,
  • nie widzi karty graficznej GeForce NVIDIA, AMD Radeon,
  • brak wyższych rozdzielczości ekranu,
  • laptop mocno się grzeje i "wychodzi" z programów graficznych Adobe Photoshop, 3D Max, AutoCad, Gier RPG,

Wymiana spoiw bezołowiowych bywa skutecznym działaniem w 90% awarii. Pozostały procent stanowią notebooki firmy Apple, silnie wykorzystywane przez gry komputerowe i programy CAD lub często kładzione były na kolanach, pościeli i poduszkach. Uszkodzenie w takich przypadkach obejmuje nie tylko spoiwa bezołowiowe, ale też chipset i kontrolery RAM lub układ zasilający. Układy powinny być wymieniane zawsze na nowe - mowa tu głównie o chipsecie graficznym. Nowy chipset zapewni nam bezawaryjną i stabilną pracę laptopa marki Apple przy wysokich obciążeniach.

Wymiana grafiki w laptopie Apple Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Wymiana grafiki Apple Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Naprawa grafiki w laptope Apple Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski. Wymiana karty graficznej w laptopie Apple Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).