Serwis Apple MacBook – naprawa zasilania płyty głównej, naprawa ładowania

Naprawa zasilania w Apple MacBook Wrocław Serwis iTech:

  • Naprawa zasilania Apple MacBook Pro we Wrocławiu.
  • Naprawa zasilania w laptopie Apple MacBook air Wrocław Serwis.
  • Bezpłatna wycena naprawy zasilania w laptopach MacBook.
  • Naprawa zasilania płyty głównej w laptopach MacBook Pro, MacBook air.

Szybka/ekspresowa naprawa laptopa Apple Macbook Pro, Apple Macbook Air - umów się tel. 664989086.

Układ zasilania jest niełatwym zagadnieniem - obejmuje gniazdo zasilania, kontrolery zasilania płyty, układy SMD, MOSFET-y. Wszystkie elementy płyty w notebookach Apple można wymienić mając odpowiedni schemat płyty głównej. Nierzadkim problemem jest usterka gniazda zasilania, które ulega wyłamaniu w wyniku uderzenia lub ulega zniszczeniu w punktach montażowych na styku z płytka drukowaną, co powoduje przerywanie zasilania lub ładowania baterii przy włączonym komputerze.

Za ładowanie ogniw odpowiedzialny jest zestaw elementów płyty głównej - wspomniane już MOSFET-y, SMD, kontroler zasilania i ścieżki płytki drukowanej. Niejednokrotnie problem stanowi sama bateria mająca uszkodzone, napuchnięte ogniwa galwaniczne.

Naprawa zasilania w laptopie MacBook Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Naprawa zasilania Apple MacBook Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Naprawa zasilania w laptope Apple Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski. Naprawa zasilania MacBook Pro, Air Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).