Asus Serwis

Logo AsusAsus LamborghiniChłodzenie aktywne i pasywne laptopa ASUSAsus G750Połamany zawias laptopa ASUSAsus N82Płyta główna AsusSerwis Asus Wrocław – naprawa laptopów, komputerów Asus All-in-one. Nasz Serwis zajmuje się wymianą klawiatury, matrycy, gniazda zasilania, baterii w laptopach Asus. Naprawiamy uszkodzenia powstałe w wyniku nadwyrężenia materiału obudowy i zawiasów, po upadku, zalania, zwarcia co prowadzi do problemów z zasilaniem i nie włączaniem się laptopa. Naprawiamy również usterki powstające w wyniku grzania się laptopa Asus poprzez czyszczenie i naprawę wentylatora, naprawę karty graficznej.

Asus to jedna z najbardziej popularnych marek laptopów, jednak nie jest pozbawiona słabych punktów. Nasza oferta to:

 • Serwis Asus G, N, Asus K, X, Asus E, V, S, Wrocław,
 • Serwis Asus Transformer Wrocław,
 • Serwis Asus VivoBook Wrocław,
 • Serwis Asus ZenBook Wrocław,
 • Serwis Asus Lamborgini Wrocław.
 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy usterki w laptopach Asus przesyłana sms-em w przypadku gdy laptop sie nie włącza, wyłącza się, nie ma obrazu, zbity ekran.
 • Modernizacja i przyśpieszenie laptopa Asus - Serwis Wrocław iTech.
 • Sprzęt można dostarczyć osobiście do punktu lub wysłać na nasz adres.
 • Czas naprawy od 1 do 10 dni.
 • Gwarancja na naprawę sprzętu Asus od 6 do 12 miesięcy.
 • Szybka naprawa laptopów Asus.
 • Naprawa laptopów Asus z serii ZenBook, G, N, X, E, S, Asus UX, ROG, Vivobook, Asus Eeebook - Serwis Wrocław.
 • Serwis Asus Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice. Serwis Asus Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica, Oława, Serwis Asus Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów. Serwis Asus Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

 

Usterki naprawiane w Serwisie Asus Wrocław iTech:

Laptop Asus piszczy lub wydaje krótkie sygnały?

Przyczyn może być wiele:

 • wymiana obudowy w laptopie Asus czy regenracja, naprawa obudowy w serwisie - wymiana obudowy jest kosztowna, bowiem przy uszkodzeniu zawiasów towarzyszą wyłamania i pęknięcia obudowy górnej i dolnej, co sprawia, że oprócz widocznych usterek są te ukryte, które można naprawic przez wymianę co prowadzi do zwiększonego kusztu naprawy. Tańszym wyjściem z sytuacji jest naprawa obudowy poprzez regeneracje ubytków i wzmocnienie konstrukcji, dzięki takiemu zabiegowi oszczędzamy 50% jednak nie zawsze estetyka będzie dorównywała opcji wymiany części. Zawiasy w Asusach mają tendencję do łamania się przy podstawie matrycy nie rzadko pociągając za sobą obudowę górną ekranu i dolną. Zawiasy Asusa z biegiem pracy pracują coraz ciężej i wywierają opór na obudowę. Zdarza się, że zapieczony/zblokowany zawias wyłamuje obudowę górną sam będąc nienaruszony. W przypadku takich usterek najlepiej jest im zapobiegać poprzez konserwacje/smarowanie zawiasów. Jeżeli nie mieliśmy tego szczęścia można wymienić zawias, prowadnice, obudowę górną, obudowę dolną. Pamiętajmy jednak, że nowe podzespoły są tej samej jakość i trwałość. Szczególną uwagę zwrócić trzeba na luzy na zawiasach, bądź zwiększony opór przy zamykaniu i otwieraniu klapy górnej. Uszkodzenie zawiasów wpływa na pracę tasiemki, świetlówki matrycy i samej matrycy, anteny wi-fi, kamerki.
 • wymiana zawiasów w laptopie Asus - jest koniecznością jeśli zawias jest złamany, jesli jednak zawias jest cały, ale luźno pracuje lub wyrwał część obiudowy laptopa to wtedy do wymiany jest ów część lub można ją naprawić, wszystko zależy od oceny uszkodzenia przez Nasz Serwis we Wrocławiu.
 • wymiana wentylatora asus czy naprawa - wymiana wentylatora jest konieczna jeśli wentylator ma połamane łopatki lub urwane mocowanie głowicy wentylatora lub uszkodzona jest elektronika i wentylator w ogóle nie działa lub czasem drga. W innych przypadkach jeśli wentylator jest głośny, hałasuje, wpada w wibracje lub pojawia się komunikat fan error lub awaria chodzenia to spokojnie mozna przyjąć że wentylator i chłodzenie -radiator są do czyszczenia i smarowania wentylatora.
 • wymiana płyty głównej czy naprawa - w przypadku uszkodzeń elektroniki płyty głównej najtańszym rozwiązaniem jest ich naprawa poprzez wymiane układów wadliwych lub spoiw bezołowiowych. Wymiana płyty głównej wchodzi w rachubę, gdy płyty głównej nie można naprawić by uznać jej stan za stabilny i dobry. Niestety nowe płyty główne są drogie ich koszt to około 1200 zł, co stanowi 400% kosztu naprawy płyty. Używane płyty, są zazwyczaj po naprawach stąd ich krótkie gwarancje, co za tym idzie plyty takie są niestabile.
 • wymiana klawiatury w laptopie Asus -  jest to koniecznośc jeśli laptop został zalany i tylko niektóre klawisze działają lub same piszą nie pozwalając na pracę lub też klawiatura piszczy. bywają przypadki wyrwanych klawiszy (niestety tu nie da się uzupełnić bowiem uszkodzony jest mechanizm przytrzymujący klawisz) lub klawiatura przestaje działać na wskutek zwarcia elektroniki wynikającego z zabrudzenia.
 • wymiana ekranu w laptopie Asus, lcd - w przypadku gdy matryca ma widoczne pęknięcia, jest zbita. Również objawem uszkodzonego ekranu są kolorowe paski pionowe lub zmieniające się barwy na ekranie
 • wymiana gniazda zasilania czy naprawa - zalecamy zawsze wymianę gniazda zasilania, gdy laptop Asus przerywa zasilanie, wyłącza się, nie ładuje baterii, są widoczne ślady wyłamania gniazda lub gniazdo wpadło do środka laptopa, przy poruszaniu wtyczka laptop Asus zaczyna zasilać bądź traci zasilanie. Uszkodzone gniazdo zasilania w laptopie Asus, zwiera przez co uzyskuje wysoką temperaturę pracy i topi wtyczkę zasilacza ostatecznie go uszkadzając. Usterkę można wykryć podczas pracy gdy pojawia się komunikat przerwania zasilania i ładowania baterii, bądź przy ruchu obudową laptopa dochodzi do rozłączenia zasilania. W takich przypadkach konieczna jest wymiana gniazda zasilania z zasilacza jeśli jego uszkodzenie nie pozwala na stabilne zasilanie płyty głównej. Wymiana gniazda zasilania w Asusie jest koniecznością, zasilanie na płytę główną musi być stabilne. W przeciwnym wypadku lutując uszkodzone gniazdo zasilania ryzykujemy w późniejszym czasie zwarcie obejmujące układy zasilania płyty głównej elementów przetwornicy.
 • wymiana dysku twardego czy formatowanie i instalacja nowego systemu, a może naprawa Windows - wszystko zależy od stanu dysku twardego, jeśli dysk ma uszkodzone sektory należy go wymienić jeśli jednak stan techniczny jest dobry, można z powodzeniem instalować system i przenieść ważne dane - odzyskiwanie danych jest kwestią złożoną bowiem metoda odzyskiwania danych zależy od uszkodzenia, co wpływa na cenę i czas odzsykiwania danych, w tej materii zalecamy najpierw bezpatną diagnozę i wycenę kosztów odzyskiwania danych.
 • zalanie laptopa Asus - czyszczenie czy naprawa płyty - w przypadku laptopa po zalaniu najpierw przystępujemy do czyszczenia i konserwacji laptopa. Czyszczenie po zalaniu może przy niskim koszcie przywrócić sprzęt do życia. W przypadku, gdy czyszczenie nie pomogło przystępujemy do bezpłatnej diagnozy uszkodzeń płyty głównej i komponentów. Gdy zalejemy laptopa Asus należy natychmiast odłączyć od zasilacza i wyjąć baterię. Następnie najlepiej papierowym ręcznikiem kuchennym osuszyć miejsce zalania. Laptopa nie włączać! Ciecz jesli wylała się na klawiaturę bądź touchpad dostała się na płyte główną. Włączenie po zalaniu wiąże się z ryzykiem zwarcia na płycie głównej i jej uszkodzeniem. Po zalaniu i osuszeniu w warunkach domowych nalezy laptopa oddać do serwisu.
  Konieczne mycie płyty głównej po zalaniu i sprawdzenie, które elementy laptopa zostały uszkodzone. Oczyszczenie tasiemek i slotów taśm. Wymiana zwierających układów płyty lub części takich jak klawiatura, touchpad, palmrest, topcase.

 Przegrzewanie

Asusy jak każde laptopy lubią się grzać. Najbardziej te które posiadają chipset graficzny nVidii który to uzyskuje wysokie temperatury przy obciążeniu – gra, program graficzny. Pomocny w grzaniu zawsze jest kurz osadzający się na krateczce chłodzenia pasywnego przy wentylatorze. Problem można szybko wykryć ponieważ przy dużych temperaturach płyta wyłączy zasilanie, bądź samoczynnie zamknie się program lub gra. Tez możemy poczuć przez klawiaturę, że temperatura pracy Asusa jest niepokojąca. Bezwzględnie należy dokonać konserwacji układu chłodzenia wraz z wentylatorem, gdzie czyszczone jest całe wnętrze laptopa. Ignorowanie tej przypadłości skutkuje uszkodzeniem się płyty głównej – grafika.

Jeśli twój laptop wolno pracuje lub zawiesza się, konieczna jest ponowna instalacja Windows 7/Vista/XP. Zainstalujemy od nowa system i przeniesiemy ważne dane znajdujące się na dysku. Odzyskujemy dane w przypadku uszkodzenia dysku.

Typowe usterki

 

Co oznacza? Jaki problem występuje w laptopie Asus i jak go naprawić?

 
Asus brak podświetlenia matrycy, czyli słabo widoczny obraz - uszkodzony inwerter, uszkodzona płyta główna - zasilanie inwertera, uszkodzona elektronika ekranu-matrycy. Możliwe też uszkodzenie taśmy matrycy lub slotu taśmy na płycie głównej.

Szczególnie występuje w laptopach które maja problemy z zawiasami. Jesli zawiazy mają luzy oznacza to że śruby montażowe zawiasów są poluzowane lub zerwane są mocowania. W wyniku takiego uszkodzenia dochodzi do naciągania sie taśm ekranu i ich uszkodzenia.

Konieczna wymiana świetlówki matrycy, wymiana lub naprawa inwertera, tasmy matrycy, naprawa płyty głównej w obrębie zasilania lub wymiana ekranu jesli jest to matryca LED.

Asus na ekranie pokazuje się komunikat na niebieski tle i się restartuje, ponownie włącza - uszkodzona płyta główna, uszkodzony jeden ze sterowników, zawirusowanie, możliwe uszkodzenie dysku twardego, które wpływa na nie działanie systemu

Konieczne sprawdzenie dysku, sprawdzenie sterowników, naprawa systemu lub naprawa płyty głównej.

Asus zalanie laptopa wodą


Asus gniazdo USB nie działa lub traci kontakt z urządzeniem - , uszkodzone mechanicznie gniazdo USB, uszkodzona płyta główna w obrebie zasilania modułu usb lub uszkodzenie sterowania płyty głównej jeśli nie działa klilka gniazd usb, a nie widac uszkodzenia mechanicznego.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa płyty głównej lub wymiana gniazd USB.

Asus brak dźwięku lewy lub prawy głóśnik nie działa trzeszczy - uszkodzone lub nie zainstalowane sterowniki audio, uszkodzone głośniki, uszkodzona płyta główna MacBook'a.

Konieczne sprawdzenie ustawień Windows, reinstalacja sterowników audio lub naprawa płyty głównej.

Asus rozlany popękany lub zbity ekran/matryca - uszkodzenie mechaniczne, widoczne pęknięcie, rozlana plama czarna na ekranie, która się przemieszcza po naciśnięciu.

Konieczna wymiana ekranu matrycy.

Wolny Windows w laptopie Asus - serwis wrocław - przeciążony system, nieodpowiednia konfiguracja sprzętu, uszkodzony dysk twardy - uszkodzone sektory dysku, karta graficzna, pamięć RAM, procesor, zabrudzony układ chłodzenia co powoduje przegrzewanie się płyty głównej co prowadzi do wysokiej temperatury procesora.

Konieczne wykonanie optymalizacji laptopa, wyczyszczenie układu chłodzenia i/lub innych elementów wewnętrznych laptopa.

Asus laptop się zawiesza - serwis wrocław - zakurzenie laptopa wewnątrz, głośny wentylator, obecność wirusa w systemie, uszkodzona karta graficzna, pamięć RAM lub procesor laptopa, uszkodzony dysk twardy – uszkodzone sektory dysku uszkadzają system.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa układu chłodzenia, sprawdzenie dysku twardego, wymiana pamięci RAM, karty graficznej lub procesora.

Asus laptop wyłącza się podczas ogladania filmu, grania, uzywania programów graficznych - uszkodzona płyta główna, uszkodzony układ chłodzenia, uszkodzona pamięć RAM, wirusy. Najczęściej przyczyną jest przegrzewanie sie płyty głównej w wyniku zeschnięcia się past termoprzewodzących i dużego zakurzenia płyty. Laptop wyłącza sie, bowiem działa zabezpieczenie płyty głównej przed przegrzaniem. Gorący Asus działa 20-30 min i się wyłącza to typowy objaw. Należy zrobić konserwację bo zignorowanie problemu doprowadzi do uszkodzenia płyty głównej - grafiki lub sterowania płyty.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa układu chłodzenia, czyszczenie i konserwacja płyty głównej, wymiana RAM.

Asus karta Wi-Fi nie działa lub przerywa połączenie, nie widzi sieci wifi - uszkodzona karta Wi-Fi, uszkodzona płyta główna, uszkodzony lub nie zainstalowany sterownik, uszkodzone okablowanie od anten. Uszkodzenie zawiasów lub obudowy co prowadzi do tarć na okablowaniu co prowadzi do zwarć.

Konieczna reinstalacja sterownika, wymiana karty Wi-Fi lub naprawa płyty głównej, czyszczenie, regeneracja obudowy.

Asus karta sieciowa LAN nie działa - uszkodzone gniazda LAN, uszkodzona płyta główna, uszkodzony sterownik.

Konieczna reinstalacja sterownika LAN, naprawa płyty głównej lub wymiana gniazda LAN.

Asus laptop nie ładuje baterii - uszkodzona bateria, uszkodzony zasilacz, uszkodzony modułu ładowania baterii na płycie głównej – kontroler zasilania, uszkodzenie sterowania płyty głównej obręb procesora i chipsetu mostka północnego.
Uszkodzoną baterię należy albo wymienić na nową, albo na stałe wyciągnąć.
Konieczna wymiana baterii, wymiana zasilacza lub naprawa płyty głównej.

Asus napęd CD/DVD nie czyta płyt - uszkodzenie napędu DVD/CD.

Konieczna wymiana napędu.

Asus wadliwe działanie klawiatury, klawisze nie działają, klawisze cały czas same piszą - uszkodzona klawiatura, uszkodzona płyta główna, zawirusowany komputer, zalanie sprzętu.

Konieczne sprawdzenie systemu, wymiana klawiatury Asus lub naprawa płyty głównej.

Asus laptop nie widzi dysku, system się nie włącza, komunikat przy starcie - uszkodzony dysk, uszkodzona płyta główna obręb sterowania chipset mostka północnego lub południowego, uszkodzona taśma łącząca płytę główną z dyskiem.

Konieczna wymiana dysku lub naprawa płyty głównej.

Asus nie można zainstalować systemu operacyjnego - uszkodzony napęd CD/DVD, uszkodzony dysk lub płyta główna, uszkodzona płyta instalacyjna, uszkodzona partycja recovery stąd instalacja nie może się zakończyć i dochodzi do restartów laptopa.

Konieczna wymiana napędu CD/DVD, wymiana RAM lub naprawa płyty głównej.

Asus uszkodzenia mechaniczne słuchawkowego, mikrofonu, PCMCIA, czytnika kart pamięci, gniazda zasilania, USB

Konieczna wymiana naprawa gniazda, lub modułu na którym się znajduje.

Asus skok napięcia na porcie USB - uszkodzona płyta główna, spoiwa bezołowiowe, wygięte piny usb, uszkodzone punkty lutownicze
Skoki napięcia przez USB sa bardzo groźnie, bo zwarcię może obejmować przestrzeń od gniazda usb do gniazda zasilania. Przepięcie i uszkodzenie elementów jest na całej płycie - układy zasilania, sterowania płyta i grafiki.
Konieczna naprawa płyty głównej, wymiana portu.

Asus nie działa, nie włącza się

- uszkodzony zasilacz laptopa, uszkodzona płyta główna, uszkodzone gniazdo lub moduł zasilania. Konieczna wymiana zasilacza lub naprawa płyty głównej.
Efekt przegrzewania sie laptopa lub uszkodzenia po zalaniu. Jeśli wentylator dość głośno działał i laptop czasem spowalniał możemy być pewni że uszkodzeniu uległa płyta główna. Jesli nagle laptop zaczał się dziwnie zachowywac i w pewnym momencie zgasł jest to efekt korozji wynikającej z zalania. Wcześniej jednak należy podmienić zasilacz, dla pewności czy rzeczywiście doszło do tak poważnych uszkodzeń.


Asus brak obrazu na ekranie lcd, po włączeniu jest czarny ekran (laptop reaguje na włącznik, ale nic nie wyświetla),

uszkodzenie taśmy matrycy, slotu taśmy płyty głównej, uszkodzenie sterowania płyty głównej, najczęstsza usterka to jednak grafika płyty głównej powstała w wyniku przegrzewania się laptopa.

Asus po włączeniu widać rozmyty obraz, biały lub blady ekran, obraz ulega zniekształceniu, zmieniają się kolory

uszkodzenie taśmy matrycy w wyniku luźno pracujących zawiasów, lub elektroniki ekranu – w takich przypadkach tylko wymiana uszkodzonej części, jeśli obraz w czasie zmienia sie możliwe że jest to uszkodzenie grafiki płyty głównej w wyniku przegrzewania się laptopa.

Asus zakłócone wyświetlanie obrazu (widoczne kolorowe wzorki, kilka ekranów, dziwne znaczki lub linie, przesunięty obraz lub zdeformowany, ekran podzielony na 4 lub 6 części) - uszkodzona płyta główna, uszkodzona karta graficzna, uszkodzona matryca, uszkodzenie taśmy łączącej matrycę z płytą główną. Najczęściej jest to problem chipsetu graficznego.

Konieczna naprawa płyty głównej, karty graficznej, wymiana taśmy matrycy lub wymiana matrycy.

 

 

Naprawiamy modele ASUS

 • Serwis Asus Wrocław: G1S, G2S, C90S, Lamborghini oraz
 • A3 series, A6 series, F3 series, F5 series, X50 series
 • M50 series, M51 series, F7 series, x70 series, M70 series
 • Serwis Asus Wrocław: K50A, K50AB, K50AD, K50AE, K50AF, K50C, K50I, K50ID, K50IE, K50IJ, K50IL, K50IN, K50IP, K51A, K51AB, K51AC, K51AE, K51IO, K52D, K52DE, K52DY, K52F, K52J, K52JB, K52JC, K52JE, K52JK, K52JR, K52JT, K52JU, K52JV, K52N, K53B, K53BE, K53BR, K53BY, K53E, K53S, K53SC, K53SD, K53SJ, K53SK, K53SM, K53SV, K53T, K53TA, K53TK, K53U, K53Z, K54C, K54H, K54HR, K54HY, K54L, K54LY, K55A, K55D, K55DE, K55DR, K55N, K55V, K55VD, K55VJ, K55VM, K55VS, K56C, K56CA, K56CM, K60I, K60IJ, K60IL, K60IN, K61IC, K62F, K62J, K62JR, K70A, K70AB, K70AC, K70AD, K70AE, K70AF, K70I, K70IC, K70ID, K70IJ, K70IL, K70IO, K72D, K72DR, K72DY, K72F, K72J, K72JB, K72JK, K72JR, K72JT, K72JU, K73B, K73BE, K73BR, K73BY, K73E, K73S, K73SD, K73SJ, K73SM, K73SV, K73T, K73TA, K73TK, K75A, K75D, K75DE, K75V, K75VD, K75VJ, K75VM, X52B, X52BY, X52C, X52D, X52DE, X52DR, X52DY, X52F, X52J, X52JB, X52JC, X52JE, X52JK, X52JR, X52JT, X52JU, X52JV, X52N, X52S, X52SG, X53B, X53BR, X53BY, X53E, X53HR, X53KA, X53KE, X53L, X53Q, X53SA, X53SC, X53SD, X53SE, X53SG, X53SJ, X53SK, X53SM, X53SR, X53SV, X53TA, X53TK, X53U, X53Z, X54C, X54H, X54HY, X54L, X54LY, X55A, X55C, X55CR, X55S, X55SA, X55SR, X55SV, X55U, X55V, X55VD, X55VR, X56A, X56K, X56KR, X56S, X56SE, X56SN, X56T, X56TA, X56TR, X56V, X57S, X57SA, X57SR, X57SV, X57V, X57VC, X57VM, X57VN, X58C, X58L, X58LE, X59G, X59GL, X59S, X59SL, X59SR, X5DAB, X5DAF, X5DC, X5DID, X5DIE, X5DIJ, X5DIN, X5DIP, X5EAC, X5MSM
 • Asus N Seria: N43Jf, N43JM, N43JQ, N43SL, N43SL, N43SM, N43SN, N45SF, N45SL, N46VB, N46VJ, N46VM, N46VZ, N53DA, N53Jf, N53Jg, N53JL, N53Jn, N53Jq, N53SM, N53SN, N53SV, N53TA, N53TK, N55SF, N55SL, N56DP, N56DY, N56VB, N56VJ, N56VM, N56VZ, N61DA, N61Ja, N61Jq, N61Jv, N71Ja, N71Jq, N71Jv, N73Jf, N73Jg, N73Jn, N73Jq, N73SV, N75SF, N75SL, N76VB, N76VJ, N76VM, N76VZ, N82Jg, N82Jq, N82Jv
 • Asus dla gracza: G46VW, G51J, G51J 3D, G51Jx, G51Jx 3D, G53Jw, G53SW, G53SX, G55VW, G60J, G60Jx, G73Jw, G73SW, G74SX, G75VW, G75VX
 • Asus dla domowego użytku: 1015E, A42DE, A42F, A42JA, A42JB, A42JC, A42JE, A42JK, A42Jr, A42JV, A42JY, A42JZ, A42N, A52F, A52JB, A52JC, A52JE, A52JK, A52Jr, A52JT, A52JU, A52N, A72DR, A72F, A72JK, AUTOMOBILI LAMBORGHINI Eee PC VX6, AUTOMOBILI LAMBORGHINI Eee PC VX6S, Eee PC 1001PQ, Eee PC 1001PX (Seashell), Eee PC 1001PXD, Eee PC 1011CX, Eee PC 1011PX, Eee PC 1015B, Eee PC 1015BX, Eee PC 1015CX, Eee PC 1015P (Seashell), Eee PC 1015PD, Eee PC 1015PE (Seashell), Eee PC 1015PED, Eee PC 1015PEM, Eee PC 1015PN, Eee PC 1015PX, Eee PC 1015T, Eee PC 1016P, Eee PC 1025C, Eee PC 1025CE, Eee PC 1215B, Eee PC 1215N, Eee PC 1215P, Eee PC 1215T, Eee PC 1225B, Eee PC 1225C, Eee PC T101MT, Eee PC X101, Eee PC X101CH, Eee PC X101H, K42DE, K42DR, K42DY, K42F, K42JA, K42JB, K42JC, K42JE, K42JK, K42JP, K42Jr, K42JY, K42JZ, K42N, K43BR, K43BY, K43E, K43SA, K43SD, K43SJ, K43SM, K43SV, K43TA, K43TK, K43U, K45A, K45DR, K45VD, K45VJ, K45VM, K45VS, K46CA, K46CB, K46CM, K52DE, K52DR, K52DY, K52F, K52JB, K52JC, K52JE, K52JK, K52JT, K52JU, K52JV, K52N, K53BR, K53BY, K53E, K53SC, K53SD, K53SJ, K53SK, K53SM, K53SV, K53TA, K53TK, K53U, K53Z, K55A, K55DR, K55N, K55VD, K55VM, K56CA, K56CB, K56CM, K62F, K62Jr, K72DR, K72DY, K72F, K72JK, K72Jr, K72JT, K72JU, K73BE, K73BR, K73BY, K73E, K73SD, K73SJ, K73SM, K73SV, K73TA, K73TK, K75DE, K75VJ, K75VM, K93SM, K93SV, K95VJ, K95VM, S46CA, S46CM, S56CA, S56CM, X201E, X301A, X401A, X401U, X402CA, X44C, X44H, X44HR, X44HY, X44L, X44LY, X45A, X45C, X45U, X45VD, X501A, X501U, X502CA, X54C, X54H, X54HR, X54HY, X54L, X55A, X55C, X55U, X55VD, X75A, X75VB, X75VC, X75VD
 • Asus najlepsze modele: ASUS TAICHI 21, ASUS Transformer Book TX300, ASUS VivoBook S200E, ASUS ZENBOOK Touch UX31A, LAMBORGHINI VX5, Lamborghini VX7, Lamborghini VX7SX, N43SL Jay Chou Special Edition, N45SL Jay Chou Mystic Edition, NX90Jn, NX90Jq, NX90SN, TAICHI 31, U33Jc, U43Jc, U43SD, U53Jc

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).