Asus – naprawa Windows 10, 8, 7 w laptopie

Windows 8

Naprawa Windows w laptopie Asus Wrocław - Serwis iTech.

Naprawa windows - Serwis Asus Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

 • Bezpłatny przegląd i wycena naprawy windows w laptopie Asus.
 • Naprawa Windows 10 Asus G, N, Asus K, X, Asus E, V, S, Wrocław,
 • Instalacja Windows Transformer Wrocław - Serwis iTech,
 • Naprawa Windows 10 Asus VivoBook Wrocław,
 • Naprawa sterowników Windows Asus ZenBook Wrocław,

Objawy uszkodzonego Windowsa 7, 8, 10 w laptopie Asus

 • Windows 7,8,10 próbuje sie naprawić jednak bez skutku
 • restarty windows przy włączeniu laptopa
 • komunikat błędu na niebieskim tle ekranu
 • Windows 7,8,10 jest wolny - wolno się włącza
 • Windows 7,8,10 zawiesza się
 • czarny ekran po włączeniu po wyświetleniu logo Asus

Instalację systemu operacyjnego Windows przeprowadzamy na dwa sposoby:

Zainstalowanie z nośnika CD, DVD – jeśli nie mamy nośników instalacyjnych wraz z driverami, dołączonych dokładnie do posiadanego modelu laptopa Asus, jesteśmy zmuszeni do instalacji systemu od nowa – bez driverów, które należy pobrać z witryny producenta. Nieobecność sterowników utrudni działanie laptopa - będzie przyczyną niskiej rozdzielczości ekranu, wystąpi niedziałające wifi etc.

Zainstalowanie z dysku – funkcja odzyskiwania, którą włącza się na ekranie startowym notebooka poprzez naciśnięcie F2, F7, F10 lub F12. Recovery jest to doprowadzenie do ustawień fabrycznych przy jednoczesnym wyczyszczeniu konta użytkownika. Jest także opcja przywrócenia ustawień fabrycznych systemu z zachowaniem danych, jednakże jest ona bardzo nieefektywna i groźba utraty danych jest w tym przypadku bardzo wysoka. Przy instalacji z HDD powinno się uprzednio stworzyć kopię i zabezpieczyć wszystkie cenne dane, jak zdjęcia, dokumenty albo pliki archiwum. Przy reinstalacji systemu tracimy wszystkie programy, dlatego przed przeinstalowywaniem zalecamy ściągnąć instalatory i klucze aktywacyjne potrzebne przy ponownym instalowaniu software'u na nowym systemie. Proces odzyskiwania systemu przebiega w pełni automatycznie, bowiem wersja systemu dostosowana jest do konkretnego modelu Asus – system ma fabrycznie zainstalowane sterowniki audio, WiFi, grafiki, kamery, etc.

Przyczynami uszkodzenia systemu Windows są najczęściej:

 • Konflikty sterowników.
 • Błędy partycji.
 • Współistnienie kilku programów antywirusowych na raz.
 • Wirusy, Downloadery, Wirus Policja, Trojany, inne złośliwe oprogramowanie.
 • Błędy podczas aktualizowania.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).