Serwis Asus – naprawa obudowy, wymiana zawiasów.

Połamany zawias w ASUSNaprawa/wymiana obudowy i zawiasów w laptopie Asus Wrocław - Serwis iTech.
Wymiana obudowy Asus Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice. Naprawa obudowy Asus Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica, Oława, Serwis Asus Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów. Serwis obudowy Asus Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Asus to jedna z najbardziej popularnych marek laptopów, jednak nie jest pozbawiona słabych punktów. Nasza oferta to:

 • Naprawa obudowy Asus G, N, Asus K, X, Asus E, V, S, Wrocław - Serwis,
 • Wymiana obudowy Asus Transformer Wrocław,
 • Obudowa Asus VivoBook Wrocław - Serwis,
 • Wymiana zawiasów obudowy Asus ZenBook Wrocław - Serwis,
 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy lub wymiany obudowy w laptopie Asus przesyłana sms-em
 • Sprzęt można dostarczyć osobiście do punktu lub wysłać na nasz adres.
 • Czas naprawy od 1 do 10 dni.
 • Gwarancja na naprawę sprzętu Asus od 6 do 12 miesięcy.
 • Szybka naprawa laptopów Asus.
 • Naprawa obudowy laptopów Asus z serii ZenBook, G, N, X, E, S, Asus UX, ROG, Vivobook, Asus Eeebook - Serwis Wrocław

Usterki jakie naprawiamy:

 • wyłamania zawiasów z obudowy górnej - ekran laptopa w laptopie Asus
 • wyłamania obudowy dolnej - przy otwieraniu i zamykaniu unosi się obudowa i wygina klawiaturę
 • złamanie zawiasów Asus
 • pęknięcia na obudowie
 • luźne zawiasy i problemy z obrazem
 • ramka matrycy odgina się przy ruszaniu
 • nie można zamknać lub otworzyć laptopa Asus
 • słychać trzaski przy otwieraniu ekranu

Do większości modeli Asusa – zawiasy, obudowa górna, obudowa dolna, ramka matrycy, palm-rest są dostępne w sprzedaży, zatem nie ma problemu z ich naprawą. Uszkodzenie obudowy najczęściej jest wynikiem zatartych zawiasów, które łamiąc się wyłamują również mocowania i obudowę dolną lub górną. W zależności od skali uszkodzenia możliwa jest regeneracja i naprawa zawiasów, obudowy, co zapewnia 100% sprawności i mobilności notebooka.

Uszkodzenia obudowy lub zawiasów laptopa Asus spowodowane są zazwyczaj usterką mechaniczną, np. upadkiem. Jednak nie brakuje sytuacji, gdy zawiasy i obudowa kruszą się lub łamią same z siebie. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest przegrzewanie się laptopa, co przyspiesza zacieranie się zawiasów. Na skutek większych oporów łamie się zawias, wyrywają się mocowania klapy górnej, obudowy dolnej, łamią się prowadnice matrycy, przy zamykaniu i otwieraniu laptop się wygina i następują problemy z zasilaniem.

Z uszkodzeniem obudowy laptopa mogą być powiązane inne usterki, związane z taśmą matrycy (miganie obrazu) lub elektroniki matrycy (niewłaściwe kolory, zmieniające się kolory).

Zapraszamy na bezpłatne oględziny i wycenę naprawy lub wymiany części laptopa. Apelujemy również, by nie próbować samodzielnie naprawiać obudowy, bowiem skuteczność takiej próby jest bardzo niska, a powoduje więcej szkód co przysparza więcej trudności przy profesjonalnej naprawie, co też prowadzi do zwiększenia kosztów.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).