Serwis HP – naprawa Windows 10 w laptopie

Windows 8

Naprawa Windows w laptopie Hewlett-Packard Wrocław Serwis iTech: Prowadzimy naprawy Windows w laptopach HP związanych z nie włączaniem się systemu oraz błędami pojawiającymi się przy starcie lub w trakcie pracy, jak również problemami ze sterownikami, działaniem programów.

 • Naprawa Windows HP Pavilion Wrocław,
 • Naprawa Windows 10 w laptopie HP ProBook Wrocław,
 • Naprawa Windwos 8 HP EliteBook Wrocław,
 • Naprawa Windows 7 w laptopie HP Envy Wrocław,
 • Instalacja Windows HP Compaq Wrocław,
 • Poprawa Windows w laptopie HP Touchsmart Wrocław
 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy Windows w laptopach HP przesyłana sms-em.
 • Czas naprawy do 3 dni.

Objawy uszkodzonego Windowsa 7, 8, 10 w laptopie Hp

 • Windows 7,8,10 próbuje sie naprawić jednak bez skutku
 • restarty Windows przy włączeniu laptopa
 • komunikat błędu na niebieskim tle ekranu
 • Windows 7,8,10 jest wolny - wolno się włącza
 • Windows 7,8,10 zawiesza się
 • czarny ekran po włączeniu po wyświetleniu logo Hp

Instalację lub naprawę systemu operacyjnego Windows przeprowadzamy dwoma sposobami:

Instalacja z krążka CD, DVD – jeśli nie jesteśmy w posiadaniu krążków instalacyjnych wraz z driverami, przeznaczonych stricte do posiadanego modelu laptopa HP, jesteśmy zmuszeni do instalacji systemu od nowa – bez driverów, które należy ściągnąć z witryny producenta. Brak driverów utrudni działanie notebooka - spowoduje kiepską rozdzielczość ekranu, brak wifi etc.

Zainstalowanie z HDD – funkcjonalność odzyskiwania, którą włącza się zaraz po starcie laptopa klawiszem F2, F7, F10 lub F12. Recovery jest to doprowadzenie do domyślnej konfiguracji przy jednoczesnym wyczyszczeniu profilu użytkownika. Istnieje także opcja przywrócenia ustawień fabrycznych systemu z pozostawieniem danych użytkownika, jednak potrafi być ona mocno problematyczna i grozi przepadkiem owych danych. Przy instalacji z dysku twardego należy uprzednio zbackupować i zabezpieczyć wszystkie wartościowe pliki, jak zdjęcia, dokumenty albo pliki spakowane. Przy przeinstalowywania systemu tracimy wszelkie programy, stąd przed przeinstalowywaniem należy zgromadzić instalatory i kody aktywacyjne niezbędne przy ponownym konfigurowaniu oprogramowania na świeżym systemie. Proces recovery odbywa się w pełni bezobsługowo, gdyż wersja systemu dostosowana jest do konkretnego modelu HP – system ma fabrycznie zainstalowane sterowniki grafiki, dźwięku, kamery, WiFi, itd.

Przyczynami niewłaściwego działania systemu Windows mogą być:

 • Współistnienie kilku programów antywirusowych na raz.
 • Błędy podczas działania Windows Update.
 • Trojany, Downloadery, Wirus Policja, Wirusy, inne złośliwe oprogramowanie.
 • Błędy dysku.
 • Konflikty sterowników.

Naprawa Windows w laptopie HP Opole, Legnica, Lubin. Naprawa Windows 10 w laptopie HP Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie. Naprawa Windows 8 HP Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg. Naprawa windows 7 w laptopie HP Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).