Serwis Lenovo – naprawa Windows 10, 8, 7 lub instalacja

Windows 8Naprawa Windows w laptopie Lenovo Wrocław - Serwis iTech.

 • Naprawa Windows 10, 7, Vista Lenovo IdeaPad, Lenvo ThinkPad, Lenovo Yoga, Lenovo seria Z, Y, E, G.
 • Naprawa Windows w laptopie Lenovo Opole, Legnica, Lubin. Naprawa Windows 10 w laptopie Lenovo Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie. Serwis Windows w laptopie Lenovo Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg. Naprawa Windows w laptopie Lenovo Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.
 • Bezpłatna wycena naprawy lub instalacji Windows w laptopie Lenovo

Instalację lub naprawę systemu Windows przeprowadzamy na dwa sposoby:

Instalacja z płyty CD, DVD – jeśli nie posiadamy płytek systemowych wraz ze sterownikami, dołączonych stricte do posiadanego modelu laptopa Lenovo, jesteśmy zmuszeni do instalacji systemu w surowej formie – bez driverów, które trzeba pobrać z witryny producenta. Nieobecność driverów utrudni pracę notebooka - będzie przyczyną niskiej rozdzielczości ekranu, wystąpi niedziałające wifi itd.

Instalacja z dysku – opcja recovery, którą aktywuje się na ekranie startowym laptopa skrótem klawiszowym F2, F7, F10 bądź F12. Recovery jest to doprowadzenie do domyślnej konfiguracji przy równoczesnym wyczyszczeniu profilu użytkownika. Jest także opcja recovery Windows z zachowaniem danych użytkownika, jednakże jest ona silnie nieskuteczna i groźba utraty danych jest w tym przypadku bardzo wysoka. Przy instalowaniu z HDD należy uprzednio zbackupować i zabezpieczyć nasze wartościowe dane, jak zdjęcia, dokumenty lub pliki archiwów. W procesie reinstalacji systemu tracimy wszelkie programy, dlatego przed reinstalacją zalecamy się zaopatrzyć w pliki instalacyjne i kody aktywacyjne potrzebne przy powtórnym instalowaniu oprogramowania na świeżym systemie. Instalacja odzyskiwania systemu odbywa się w pełni bezobsługowo, ponieważ wersja systemu dedykowana jest konkretnie do naszego Lenovo – system ma fabrycznie zainstalowane sterowniki WiFi, kamerki, video, dźwięku, itd.

Przyczynami uszkodzenia systemu Windows mogą być:

 • Błędy dysku.
 • Działanie paru programów antywirusowych na raz.
 • Błędy podczas aktualizacji systemu.
 • Konflikty sterowników.
 • Wirusy, Trojany, Wirus Policja, Downloadery, inne szkodliwe oprogramowanie.

Objawy uszkodzonego Windowsa 7, 8, 10 w laptopie Lenovo

 • Windows 7,8,10 próbuje sie naprawić jednak bez skutku
 • restarty Windows przy włączeniu laptopa
 • komunikat błędu na niebieskim tle ekranu
 • Windows 7,8,10 jest wolny - wolno się włącza
 • Windows 7,8,10 zawiesza się
 • czarny ekran po włączeniu po wyświetleniu logo Lenovo

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).