Serwis Lenovo – naprawa obudowy laptopa, wymiana zawiasów

Wymiana Obudowy Lenovo Opole, Legnica, Lubin. Naprawa Obudowy Lenovo Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie. Serwis wymiana zawiasów Lenovo Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg. Wymiana obudowy lub zawiasów Lenovo Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Wymiana obudowy lub zawiasów laptopa Lenovo we Wrocławiu - Serwis iTech. Płatność za skuteczną naprawę!.

 • Wymiana zawiasów Lenovo ThinkPad Wrocław
 • Naprawa obudowy Lenovo IdeaPad Wrocław.
 • Wymiana obudowy Lenovo Yoga Wrocław.
 • Wymiana lub naprawa obudowy zawiasów Lenovo Z, E, Lenovo Y, G, Wrocław

Usterki jakie naprawiamy:

 • wyłamania zawiasów z obudowy górnej - ekran laptopa Lenovo
 • wyłamania obudowy dolnej - przy otwieraniu i zamykaniu unosi się obudowa i wygina klawiaturę Lenovo
 • złamanie zawiasów Lenovo
 • pęknięcia na obudowie
 • luźne zawiasy i problemy z obrazem
 • obudowa sie rozchodzi podczas otwierania lub zamykania laptopa lenovo,
 • ramka matrycy odgina się przy ruszaniu
 • nie można zamknać lub otworzyć laptopa Lenovo
 • słychac trzaski przy otwieraniu lub zamykaniu laptopa lenovo

Do większości modeli Lenovo można dokupić części nowe lub używane – zawiasy, obudowa górna, palm-rest, ramka matrycy, obudowa dolna. Uszkodzenie obudowy najczęściej jest wynikiem zatartych zawiasów, które łamiąc się niszczą również mocowania i obudowę dolną lub górną. W zależności od skali uszkodzenia możliwa jest regeneracja, zapewniająca 100% sprawności i mobilności sprzętu.

Z uszkodzeniem obudowy laptopa mogą być powiązane inne awarie - związane z tasiemką matrycy (np. miganie obrazu) lub elektroniką matrycy (błędne kolory, zmieniające się barwy).

Zapraszamy na bezpłatne oględziny i wycenę naprawy.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).