MSI – naprawa Windows 7, 8, 10 lub instalacja

Windows 8Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin, Częstochowa, Kraków, Leszno, Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Instalację lub naprawę systemu Windows przeprowadzamy na dwa sposoby:

Instalacja z płyty CD, DVD – jeśli nie jesteśmy w posiadaniu płytek instalacyjnych wraz z driverami, dołączonych dokładnie do naszego modelu laptopa MSI, musimy zainstalować system od nowa – bez sterowników, które należy ściągnąć ze strony producenta. Nieobecność sterowników uniemożliwi działanie laptopa - będzie przyczyną kiepskiej rozdzielczości ekranu, brak wifi itd.

Zainstalowanie z dysku twardego – funkcjonalność odzyskiwania, którą aktywuje się zaraz po starcie notebooka klawiszem F2, F7, F10 bądź F12. Recovery jest to przywrócenie Windows do ustawień fabrycznych przy jednoczesnym wyczyszczeniu konta użytkownika. Jest też opcja recovery systemu z zachowaniem danych, jednakże jest ona silnie nieefektywna i grozi przepadkiem owych danych. Przy instalowaniu z dysku twardego powinno się wcześniej zarchiwizować i zabezpieczyć wszystkie cenne pliki, jak zdjęcia, dokumenty lub pliki archiwów. W procesie reinstalacji Windows usunięte zostają wszelkie programy, dlatego przed reinstalacją warto ściągnąć pliki instalacyjne i kody aktywacyjne niezbędne przy ponownym instalowaniu oprogramowania na nowym systemie. Proces recovery odbywa się w 100% automatycznie, bowiem wersja Windows dostosowana jest do konkretnego modelu MSI – system ma fabrycznie działające sterowniki kamerki, WiFi, video, dźwięku, itd.

Przyczynami uszkodzenia systemu Windows są najczęściej:

  • Wirusy, Downloadery, Wirus Policja, Trojany, inne złośliwe oprogramowanie.
  • Błędy podczas działania Windows Update.
  • Konflikty sterowników.
  • Współistnienie kilku programów antywirusowych na raz.
  • Błędy HDD.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).