Samsung Serwis

Logo Samsung Samsung NP305U1A-A02UKWnętrze obudowy matrycy laptopa SamsungSamsung RC520Samsung NP300E5A-A03U płyta głównaSamsung NP700Z3A-S01USWnętrze laptopa Samsung

Laptop Serwis Samsung np Wrocław – naprawa iTech.

 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy usterki w laptopach Samsung przesyłana sms-em.
 • Czas naprawy od 1 do 10 dni.
 • Gwarancja na naprawę sprzętu Samsung od 6 do 12 miesięcy.
 • Samsung laptop nie działa - Serwis Wrocław
 • Samsung nie włącza się - Wrocław Serwis.
 • Serwis laptopów Samsung Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie. Serwis laptopów Samsung Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski. Serwis laptopów Samsung Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Problem z laptopem Samsung? Sprawdź jak można go rozwiązać:

Laptop Samsung nie ma obrazu? Zalał się i nie wiadomo co robic?
Laptop Samsung piszczy lub wydaje krótkie sygnały?

Przyczyn może być wiele: Dlatego zapraszamy na bezpłatne oględziny laptopa w Naszym Serwisie we Wrocławiu.

 • wymiana obudowy w laptopie Samsung czy regenracja, naprawa obudowy - wymiana obudowy jest kosztowna, bowiem przy uszkodzeniu zawiasów towarzyszą wyłamania i pęknięcia obudowy górnej i dolnej, co sprawia, że oprócz widocznych usterek są te ukryte, które można naprawic przez wymianę co prowadzi do zwiększonego kusztu naprawy. Tańszym wyjściem z sytuacji jest naprawa obudowy poprzez regeneracje ubytków i wzmocnienie konstrukcji, dzięki takiemu zabiegowi oszczędzamy 50% jednak nie zawsze estetyka będzie dorównywała opcji wymiany części.  
 • wymiana zawiasów w laptopie Samsung - jest koniecznością jeśli zawias jest złamany, jesli jednak zawias jest cały, ale luźno pracuje lub wyrwał część obiudowy laptopa to wtedy do wymiany jest ów część lub można ją naprawić, wszystko zależy od oceny uszkodzenia przez Nasz Serwis we Wrocławiu.
 • wymiana wentylatora samsung czy naprawa - wymiana wentylatora jest konieczna jeśli wentylator ma połamane łopatki lub urwane mocowanie głowicy wentylatora lub uszkodzona jest elektronika i wentylator w ogóle nie działa lub czasem drga. W innych przypadkach jeśli wentylator jest głośny, hałasuje, wpada w wibracje lub pojawia się komunikat fan error lub awaria chodzenia to spokojnie mozna przyjąć że wentylator i chłodzenie -radiator są do czyszczenia i smarowania wentylatora.
 • wymiana płyty głównej czy naprawa - w przypadku uszkodzeń elektroniki płyty głównej najtańszym rozwiązaniem jest ich naprawa poprzez wymiane układów wadliwych lub spoiw bezołowiowych. Wymiana płyty głównej wchodzi w rachubę, gdy płyty głównej nie można naprawić by uznać jej stan za stabilny i dobry. Niestety nowe płyty główne są drogie ich koszt to około 1200 zł, co stanowi 400% kosztu naprawy płyty. Używane płyty, są zazwyczaj po naprawach stąd ich krótkie gwarancje, co za tym idzie plyty takie są niestabile.
 • wymiana klawiatury w laptopie Samsung -  jest to koniecznośc jeśli laptop został zalany i tylko niektóre klawisze działają lub same piszą nie pozwalając na pracę lub też klawiatura piszczy. bywają przypadki wyrwanych klawiszy (niestety tu nie da się uzupełnić bowiem uszkodzony jest mechanizm przytrzymujący klawisz) lub klawiatura przestaje działać na wskutek zwarcia elektroniki wynikającego z zabrudzenia.
 • wymiana ekranu w laptopie Samsung, lcd - w przypadku gdy matryca ma widoczne pęknięcia, jest zbita. Również objawem uszkodzonego ekranu są kolorowe paski pionowe lub zmieniające się barwy na ekranie
 • wymiana gniazda zasilania czy naprawa - zalecamy zawsze wymianę gniazda zasilania gdy laptop Samsung przerywa zasilanie, wyłącza się, nie ładuje baterii, są widoczne ślady wyłamania gniazda lub gniazdo wpadło do środka laptopa, przy poruszaniu wtyczka Samsunga zaczyna zasilać bądź traci zasilanie
 • wymiana dysku twardego Samsung czy formatowanie i instalacja nowego systemu - wszystko zależy od stanu dysku twardego, jeśli dysk ma uszkodzone sektory nalezy go wymienić jeśli jednak że stan techniczny jest dobry, można z powodzeniem instalować system i przenieść ważne dane - odzyskiwanie danych jest kwestią złożoną bowiem metoda odzyskiwania danych zależy od uszkodzenia, co wpływa na cenę i czas odzsykiwania danych, w tej materii zalecamy najpierw bezpatną diagnozę i wycenę kosztów odzyskiwania danych.
 • zalanie laptopa Samsung - czyszczenie czy naprawa płyty - w przypadku laptopa po zalaniu najpierw przystępujemy do czyszczenia i konserwacji laptopa. Czyszczenie po zalaniu może przy niskim koszcie przywrócić sprzęt do życia. W przypadku, gdy czyszczenie nie pomogło przystępujemy do bezpłatnej diagnozy uszkodzeń płyty głównej i komponentów

Czy twój laptop jest obciążany bardziej niż po zakupie? Robi się tak gorący, że sam się wyłącza? Jeśli tak się dzieje, to dlatego, że komputer wie, że jest zbyt gorąco, i powinieneś też ty! W takich sytuacjach uszkodzony wentylator laptopa prawie zawsze jest winowajcą. Twój laptop musi pozostawać w chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu pracy, więc gdy dochodzi do uszkodzenia wentylatora laptopa, to tylko kwestia czasu zanim reszta laptopa będzie zepsuta. Jakie są objawy uszkodzonego wentylatora laptopa? Głośny szum hałas pochodzący z laptopa, laptop jest niezwykle gorący, lub laptopa wyłącza się niespodziewanie wszystko to mogą być objawy uszkodzonego wentylatora laptopa. Jeśli występują jakiekolwiek z nich, dostarcz notebooka do iTech Serwis zanim będzie za późno! Nasz zespół doświadczonych techników laptopów może naprawić lub wymienić wentylator co zapobiegnie uszkodzeniem płyty głównej szczególnie grafiki.

Nasza oferta

Naprawa płyt głównych

 • Naprawa przetwornic płyty głównej procesora,
 • wymiana socketu,
 • wymiana mostków północnego raz południowego (układy BGA),
 • wymiana grafiki (BGA),
 • wymiana gniazd zasilania, LPT, COM, USB,
 • naprawa głównego kontrolera napięć,
 • naprawa układu ładowania,
 • upgrade i naprawa kości BIOS-u,
 • naprawa układu sterowania chłodzenia procesora,
 • naprawa zintegrowanych układów dźwiękowych,
 • wymiana kontrolerów klawiatury,
 • naprawa wentylatorów układu chłodzenia,
 • naprawa zintegrowanych kart sieciowych.

Naprawa matryc

 • Wymiana ekranu lcd, matrycy led
 • naprawa inwertera matrycy,
 • regeneracja taśm łączących płytę z matrycą.

Klawiatury

 • Wymiana klawiatury,
 • naprawa lub wymiana uszkodzonych klawiszy,
 • czyszczenie i konserwacja klawiatury,
 • regeneracja taśmy łączącej klawiaturę z płytą główną.

Konserwacja laptopów Samsung

Budowa laptopów firmy Samsung pozwala nam na swobodną wymianę dysku i pamięci RAM, utrudnia jednak znacznie wyczyszczenie wentylatora i sprawdzenie stanu past termoprzewodzących. Aby to zrobić, należy rozkręcić laptopa do poziomu płyty głównej, co oznacza całkowity demontaż – wykręcenie klawiatury, odkręcenie śrub palmrestu, odkręcenie śrub obudowy dolnej, odłączenie wszystkich tasiemek włącznika, głośników i touchpada, zdjęcie obudowy, odkręcenie zawiasów i wreszcie - samej płyty. Jest to jedyny sposób, aby z przeciętnego Samsunga wydobyć zalegające w obudowie kołtuny kurzu. Prowizorycznie możesz przedmuchać wnętrze laptopa sprężonym powietrzem, jednak jest to działanie doraźne, skutkujące tylko przy małej ilości kurzu. Przy pełnej konserwacji sugerujemy skorzystanie z naszego serwisu iTech we Wrocławiu. Dlaczego?

Przede wszystkim z uwagi na gwinty mocujące zawiasy, które bardzo często zapiekają się tak mocno, że przy rozkręcaniu wyrywają się z obudowy. Jeśli dojdzie do uszkodzenia gwintów, pozostanie tylko wymiana obudowy na nową (ich regeneracja jest nieskuteczna).

 

Ekspresowa diagnoza uszkodzeń. Sprawdź co dolega twojemu laptopowi:

 
Samsung brak podświetlenia matrycy, czyli słabo widoczny obraz - uszkodzony inwerter, uszkodzona płyta główna (brak sterowania inwertera), uszkodzona elektronika ekranu-matrycy. Możliwe też uszkodzenie taśmy matrycy lub slotu taśmy na płycie głównej.

Konieczna wymiana świetlówki matrycy, wymiana lub naprawa inwertera, tasmy matrycy, naprawa płyty głównej w obrębie zasilania lub wymiana ekranu jesli jest to matryca LED.

Samsung na ekranie pokazuje się komunikat na niebieski ekranie (BLUE SCREEN) - uszkodzona płyta główna, uszkodzony jeden ze sterowników, zawirusowanie MacBook'a, możliwe uszkodzenie dysku twardego, które wpływa na nie działanie systemu

Konieczne sprawdzenie dysku, sprawdzenie sterowników, naprawa systemu lub naprawa płyty głównej.

Samsung zalanie laptopa cieczą

Konieczne mycie płyty głównej po zalaniu i sprawdzenie, które elementy laptopa zostały uszkodzone. Oczyszczenie tasiemek i slotów taśm. Wymiana zwierających układów płyty lub części takich jak klawiatura, touchpad, palmrest.

Samsung gniazdo USB nie działa - , uszkodzone mechanicznie gniazdo USB, uszkodzona płyta główna w obrebie zasilania modułu usb lub uszkodzenie sterowania płyty głównej jeśli nie działa klilka gniazd usb, a nie widac uszkodzenia mechanicznego.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa płyty głównej lub wymiana gniazd USB.

Samsung brak dźwięku lewy lub prawy głóśnik nie działa trzeszczy - uszkodzone lub nie zainstalowane sterowniki audio, uszkodzone głośniki, uszkodzona płyta główna MacBook'a.

Konieczne sprawdzenie ustawień Windows, reinstalacja sterowników audio lub naprawa płyty głównej.

Samsung rozlany popękany lub zbity ekran/matryca - uszkodzenie mechaniczne, widoczne pęknięcie, rozlana plama czarna na ekranie, która się przemieszcza po naciśnięciu.

Konieczna wymiana ekranu matrycy.

Samsung powolna praca systemu - „zaśmiecony” system, nieodpowiednia konfiguracja sprzętu, uszkodzony dysk twardy, karta graficzna, pamięć RAM, procesor, zabrudzony układ chłodzenia co powoduje przegrzewanie się płyty głównej co prowadzi do wysokiej temperatury procesora.

Konieczne wykonanie optymalizacji laptopa, wyczyszczenie układu chłodzenia i/lub innych elementów wewnętrznych laptopa.

Samsung laptop się zawiesza - niewydajny system chłodzenia, głośny wentylator, obecność wirusa w systemie, uszkodzona karta graficzna, pamięć RAM lub procesor laptopa, uszkodzony dysk twardy – uszkodzone sektory dysku uszkadzają system.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa układu chłodzenia, sprawdzenie dysku twardego, wymiana pamięci RAM, karty graficznej lub procesora.

Samsung laptop wyłącza się podczas pracy - uszkodzona płyta główna, uszkodzony układ chłodzenia, uszkodzona pamięć RAM, wirusy. Najczęściej przyczyną jest przegrzewanie sie płyty głównej w wyniku zeschnięcia się past termoprzewodzących i duzego zakurzenia płyty. Laptop wyłącza sie bowiem działa zabezpieczenie płyty głównej przed przegrzaniem.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa układu chłodzenia, czyszczenie i konserwacja płyty głównej, wymiana RAM.

Samsung karta Wi-Fi nie działa - uszkodzona karta Wi-Fi, uszkodzona płyta główna, uszkodzony lub nie zainstalowany sterownik, uszkodzone okablowanie od anten. Uszkodzenie zawiasów lub obudowy co prowadzi do tarć na okablowaniu co prowadzi do zwarć.

Konieczna reinstalacja sterownika, wymiana karty Wi-Fi lub naprawa płyty głównej, czyszczenie, regeneracja obudowy.

Samsung karta sieciowa LAN nie działa - uszkodzone gniazda LAN, uszkodzona płyta główna, uszkodzony sterownik.

Konieczna reinstalacja sterownika LAN, naprawa płyty głównej lub wymiana gniazda LAN.

Samsung laptop nie ładuje baterii - uszkodzona bateria, uszkodzony zasilacz, uszkodzony modułu ładowania baterii na płycie głównej – kontroler zasilania, uszkodzenie sterowania płyty głównej obręb procesora i chipsetu mostka północnego.

Konieczna wymiana baterii, wymiana zasilacza lub naprawa płyty głównej.

Samsung napęd CD/DVD nie czyta płyt - uszkodzenie napędu DVD/CD.

Konieczna wymiana napędu.

Samsung wadliwe działanie klawiatury, klawisze nie działają, klawisze cały czas same piszą - uszkodzona klawiatura, uszkodzona płyta główna, zawirusowany komputer, zalanie sprzętu.

Konieczne sprawdzenie systemu, wymiana klawiatury lub naprawa płyty głównej.

Samsung laptop nie widzi dysku, system się nie włącza, komunikat przy starcie - uszkodzony dysk, uszkodzona płyta główna obręb sterowania chipset mostka północnego lub południowego, uszkodzona taśma łącząca płytę główną z dyskiem.

Konieczna wymiana dysku lub naprawa płyty głównej.

Samsung nie można zainstalować systemu operacyjnego - uszkodzony napęd CD/DVD, uszkodzony dysk lub płyta główna, uszkodzona płyta instalacyjna.

Konieczna wymiana napędu CD/DVD, wymiana RAM lub naprawa płyty głównej.

Samsung uszkodzenia mechaniczne słuchawkowego, mikrofonu, PCMCIA, czytnika kart pamięci, gniazda zasilania, USB,.

Konieczna wymiana naprawa gniazda.

Samsung skok napięcia na porcie USB - uszkodzona płyta główna, spoiwa bezołowiowe, wygięte piny usb, uszkodzone punkty lutownicze

Konieczna naprawa płyty głównej, wymiana portu.

Samsung nie działa, nie włącza się

uszkodzony zasilacz laptopa, uszkodzona płyta główna, uszkodzone gniazdo lub moduł zasilania. Konieczna wymiana zasilacza lub naprawa płyty głównej.

Samsung brak obrazu na ekranie lcd, po włączeniu jest czarny ekran (laptop reaguje na włącznik, ale nic nie wyświetla),

uszkodzenie taśmy matrycy, slotu taśmy płyty głównej, uszkodzenie sterowania płyty głównej, najczęstsza usterka to jednak grafika płyty głównej powstała w wyniku przegrzewania się laptopa Apple.

Samsung po włączeniu widać rozmyty obraz, biały lub blady ekran,

uszkodzenie taśmy matrycy lub elektroniki ekranu – w takich przypadkach tylko wymiana uszkodzonej części, jeśli obraz w czasie zmienia sie możliwe że jest to uszkodzenie grafiki płyty głównej w wyniku przegrzewania się laptopa.

Samsung zakłócone wyświetlanie obrazu (widoczne kolorowe wzorki, kilka ekranów, dziwne znaczki lub linie, przesunięty obraz lub zdeformowany, ekran podzielony na 4 lub 6 części) - uszkodzona płyta główna, uszkodzona karta graficzna, uszkodzona matryca, uszkodzenie taśmy łączącej matrycę z płytą główną. Najczęściej jest to problem chipsetu graficznego.

Konieczna naprawa płyty głównej, karty graficznej, wymiana taśmy matrycy lub wymiana matrycy.

 

PORADY - jak czyścić laptopa Samsung

 Jak wyczyścić klawiaturę w laptopie Samsung

Problem z zakurzeniem i zabrudzeniem klawiszy klawiatury Samsung jest powszechny. Na klawiaturze gromadzi się Nasz naskórek zmieszany z potem i kurzem, włosy wpadają w szczelinki między klawiszami i tworzą kołtuny. Nejednokrotnie jemy i pijemy ogladając film lub korzystając z laptopa coś delikatnie się poleje lub ubrudzimy tłustym palcem. Po paru latach użytkowania Nasza klawiatura jest wylegarnią bakterii, bowiem weźmy pod uwagę, że My użytkownicy dostarczamy wilgoci a laptop ciepła, zatem nie trudno również jest tu o grzyby.

Drugim problem jest jak wyczyścić klawiaturę nie uszkadzając jej, a efektywnie pozbyć się brudu tego widocznego i tego ukrytego. Ponieżej w punktach oznaczyliśmy kolejno co należy zrobić i czego użyć w warunkach domowych.

Warunki domowe:

1. Wyłącz laptopa z zasilania i odłącz baterię.
2. Zwilż mikrofibre płynem do mycia szyb – pamiętaj ma być wilgotna a nie mokra!
3. Przecieraj delikatnie i uważaj żeby nie zerwać klawiszy z zatrzasków
4. Odczekaj 30 min i włącz laptopa.


Warunki domowe czyszczenie zaawansowane

 1. Wyłącz laptopa z zasilania i odłącz baterię
 2. Popsikaj na klawiaturę najlepiej preparatem CX-80 do elektroniki! - dostaniemy w elektrycznym sklepie
 3. Gdy cała klawiatura jest w preparacie sucha szczotką z wyczuciem szoruj klawiaturę, po klawiszach i w szczelinach.
 4. Szczotka będzie zachaczać o nagromadzony pod klawiszami brud i kołtuny kurzu – wyciągnij je pensnetą
 5. Przy czyszczeniu szczotką preparat się ulatnia i pozostawia szary jednolity nalot
 6. Jeżeli mam sprężone powietrze w puszcze – popsikajmy na klawiaturę żeby wydmuchać pozostający na i w klawiaturze kurz
 7. Szmatkę z mikrofibry spryskajmy preparatem CX-80 i z wyczuciem czyścimy klawiaturę tak aby nie zachaczyc o klawisz i nie wyłamać klawiszy
 8.  Preprarat się ulatnie więc szmatke trzeba nawilżać w trakcie czyszczenia.
 9. Końcowym efektem jest błyszcząca odkażona klawiatura.
 10. Po 15 min laptop można włączyć.Jak wyczyścić ekran laptopa Samsung

Do ekranu laptopa Samsung lubi przyklejać się kurz wiemy to juz po pierwszym dniu korzystania z nowego laptopa. W czasie kilku letniej pracy laptopa drobny kurz się nawarstwia i właczy z wilgocią z powietrza tworząc zeschnięta maź. Przyznajmy również, że lubimy jeść i ogladać komedie lub filmiki youtube. Co się dzieje gdy podczas jedzenia w końcu parskniemy śmiechem? Jedzenie ląduje na matrycy i szybko się zsycha. Po latach pracy staramy się nie patrzeć na laptopa gdy jest wyłączony bo widok nie jest najlepszy – ekran wygląda jakby był kompany w błocie. Zatem włączamy laptopa i cudownie brud znika najwyżej podkręcamy kontrast.

Żeby pozbyć się brudu z ekranu laptopa na prawdę, należy zastosować się do niżej wymienionych wskazówek:

 1. Wyłącz laptopa i odłącz baterię.
 2. Weź pod uwagę, że matryca-ekran laptopa jest delikatny.
 3. Zwilż szmatkę mikrofibry płynem do mycia szyb samochodowych
 4. Zacznij czyścić ekran prawą ręką wykonujac ruchy w lewo i prawo, a lewą ręką przytrzymaj klape górną w okolicy kamerki
 5. Uważaj, żeby ciecz nie dostała się za ramkę ekranu – szmatka ma być wilgotna nie mokra!
 6. Czynność powtarzac do momentu gdy uznamy ekran za czysty
 7. Jeśli jest problem ze smugami użyjmy drugiej szmatki z mikrofibry i przetrzyjmy na sucho
 8. Po 20 min można włączyć laptopa.


 
Jeśli przesadziliśmy z płynem do szyb i ciecz dostała się za ramkę matrycy laptopa, należy odłożyć na 1 dzień do wyschnięcia. Jeśli przy włączeniu widać jakieś plamy lub przebarwienia -  laptopa należy natychmiast odłączyć od zasilania i dostarczyc do serwisu na czyszczenie po zalaniu.

Jeśli mocno obawiamy się że uszkodzeń wynikłych z zalania ekranu można zaoptrzyć się w preparat do elektroniki CX-80 który z powodzeniem może posłużyć do czyszczenia klawiatury.


Jak wyczyścić touchpad laptopa Samsung

Nie łatwo uniknąć zabrudzenia touchpada gdy codziennie korzystamy z laptopa. Na touchpadzie gromadzi się nie tylko kurz, ale również zarazki, naskórek resztki jedzenia, napoi. Chcemy czy nie chodujemy bakterie dostarczając ciepła i wilgoci – co za tym idzie narażeni jesteśmy na grzybicę. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, należy touchpad wyczyścić i zdezynfekować.

Najlepszym kompromisem przy czyszczeniu touchpada i nie narażanie elektroniki na uszkodzenie lub przelanie się cieczy na płyte główną jest użycie do czyszczenia preparatu CX-80.

Krok po kroku jak wyczyścić touchpad laptopa

 1. Należy zwilżyć szmatkę preparatem CX-80 lub płynem do mycia szyb
 2. Przecierać szmatką do momentu gdy Touchpad będzie juz czysty.
 3. Szczeliny między przyciskami touchpada czyść jedynie CX-80 i delikatnie użyć szczoteczki.
 4. Możliwe zmatowienia przetrzeć suchą szmatką z mikrofibry.

Naprawiane modele - przykład

Samsung 100N NP100NZC, 200B NP200B5B, 270E NP270E4E , 270E NP270E5E , 270E NP270E5G , 270E NP270E5V , 275E NP275E5E, 300E NP300E5A, 300U NP300U1A, 300V NP300V3A, 305E NP305E5A, 305U NP305U1A, 305V NP305V5A, 310E NP310E5C, 350E NP350E7C, 350U NP350U2A, 350V NP350V5C, 355E NP355E5C, 355E NP355E7C, 355V NP355V5C, 370R NP370R5E, 400B NP400B2B, 410B NP410B2B, 450R NP450R4E, 450R NP450R5E, 450R NP450R5G, 470R NP470R5E, 510R NP510R5E, 530U NP530U3B, 532U NP532U3C, 535U NP535U3C, 540U NP540U3C, 550P NP550P5C, 600B NP600B4B, 670Z NP670Z5E, 680Z NP680Z5E, 700G NP700G7A, 700Z NP700Z3A, 730U NP730U3E, 740 NP740U3E, 770Z NP770Z5E, 770Z NP770Z7, 780Z NP780Z5E, 870Z NP870Z5E, 880Z NP880Z5E, 900X NP900X1A, 900X NP900X3D, 905S NP905S3G, 915S NP915S3G, 940X NP940X3G, N100, N102, N102S, N102SP, N110, N120, N130, N140, N145P, N148P, N150, N150P, N210, N210P, N220, N220P, N230, N250P, N310, N315, N350, N510, N510R, NB30, NB30P, NB30T, NC10, NC10P, NC110, NC110P, NC20, NC210, NF110, NF210, NF310, NP-300E5C, NP-300E5Z, NP-300E7A, NP-300V4A, NP-300V5A, NP-300V5Z, NP-305E7A, NP-350U2B, NP-400B4B, NP-400B4C, NP-400B5B, NP-400B5C, NP-530U3C, NP-530U4B, NP-530U4C, NP-530U4E, NP-535U4C, NP-540U4C, NP-550P7C, NP-600B5B, NP-600B5C, NP-700G7C, NP-700Z3C, NP-700Z5A, NP-700Z5C, NP-700Z7C, NP-900X1B, NP-900X3A, NP-900X3B, NP-900X3C, NP-900X4B, NP-900X4C, NP-900X4D, NP-E251, NP-E252, NP-E257, NP-E271, NP-E272, NP-E352, NP-E372, NP-E452, NP-E852, NP-P210, NP-P460, NP-P480, NP-P500, NP-P510, NP-P530, NP-P560, NP-P580, NP-P710, NP-Q210, NP-Q310, NP-Q320, NP-Q330, NP-Q35, NP-Q40, NP-Q430, NP-Q45, NP-Q530., NP-Q70, NP-QX310, NP-QX311, NP-QX510, NP-QX511, NP-R505, NP-R509, NP-R510, NP-R519, NP-R522, NP-R525, NP-R530, NP-R540, NP-R560, NP-R580, NP-R590, NP-R60, NP-R610, NP-R620, NP-R70, NP-R700, NP-R710, NP-R720, NP-R730, NP-R780, NP-RC510, NP-RC520, NP-RC530, NP-RC710, NP-RC720, NP-RC730, NP-RF510, NP-RF511, NP-RF710, NP-RF711, NP-RF712, NP-RV508, NP-RV509, NP-RV510, NP-RV511, NP-RV515, NP-RV518, NP-RV520, NP-RV711, NP-RV720, NP-SA11, NP-SA21, NP-SA31, NP-SA41, NP-SE11, NP-SE20, NP-SE31, NP-SF310, NP-SF311, NP-SF510, NP-SF511, NP-X120, NP-X360, NP-X420, NP-X460, NP-X520, NS310

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).