Serwis Samsung – wymiana, naprawa obudowy, zawiasów

Wymiana lub naprawa obudowy, zawiasów w laptopie Samsung - Seriws Wrocław iTech.

 • Bezpłatny wycena naprawy obudowy laptopa Samsung.
 • Gwarnacja na naprawę 6 m-cy.
 • Wymiana obudowy dolnej laptopa Samsung,
 • Wymiana ramki matrycy laptopa Samsung,
 • Wymiana zawiasów w laptopie Samsung,
 • Wymiana palmrest w laptopie Samsung.
 • Szybka regeneracja/naprawa obudowy, zawiasów laptopa Samsung - 24h-48h - umów się 664989086.

Uszkodzenia mechaniczne w laptopach Samsung które naprawiamy:

 • wyłamania zawiasów z obudowy górnej - ekran laptopa Samsung
 • wyłamania obudowy dolnej - przy otwieraniu i zamykaniu unosi się obudowa i wygina klawiaturę Samsung
 • złamanie zawiasów Samsung przy obudowie górnej lub od spodu
 • pęknięcia na obudowie
 • luźne zawiasy i problemy z obrazem - obudowa górna lata
 • ramka matrycy odgina się przy ruszaniu ekranem
 • nie można zamknać lub otworzyć laptopa Samsung
 • słuchać trzaski lub trzeszczenie przy otwieraniu

Do zdecydowanej większości modeli Samsunga można dokupić części nowe lub używane – zawiasy, palm-rest, obudowa górna, obudowa dolna, ramka matrycy. Uszkodzenie obudowy najczęściej jest wynikiem zatartych zawiasów, które łamiąc się niszczą również mocowania i obudowę dolną lub górną. W zależności od zakresu uszkodzenia możliwa jest regeneracja, co zapewnia 100% sprawności i mobilności sprzętu oraz niższą cene naprawy.

Z uszkodzeniem obudowy laptopa mogą być powiązane inne usterki - związane z taśmą matrycy (miganie obrazu) lub elektroniką LCD (niewłaściwe kolory, zmieniające się barwy).

Zapraszamy na bezpłatne oględziny i wycenę naprawy.

Wymiana zawiasów w laptopie Samsung Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie. Naprawa obudowy/zawiasów w laptopie Samsung Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski. Naprawa zawiasów lub obudowy w laptopie  Samsung Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).