Samsung - wymiana klawiatury laptopa, naprawa

Naprawa lub wymiana klawiatury w laptopie Samsung Wrocław - Serwis iTech: 

 • Bezpłatna wycena wymiany klawiatury.
 • Naprawa klawiatury Samsung Wrocław,
 • Wymiana klawiatury Samsung Wrocław,
 • Montaż klawiatury Samsung Wrocław.
 • Wymiana klawiatury w laptopie Samsung Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice. Naprawa, wymiana klawiatury Samsung Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia. Wymiana klawiatury Samsung Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Objawy uszkodzenia klawiatury w laptopie Samsung

 • klawisz klawiatury nie działa
 • niektóre klawisze nie działają lub same piszą
 • klawiatura nie działa po zalaniu lub uderzeniu
 • klawiatura piszczy zaraz po włączeniu laptopa Samsung
 • klawiatura przestaje działać w różnym czasie paracy
 • klawisze klawiatury się kleją po zalaniu np. coca-colą
 • pisząc wyskakują inne litery, cyfry
 • wyrwane klawisze klawiatury, uszkodzone zaczepy,
 • klawisze wypadają

Często klawiatury Samsung są sklejone z obudową wierzchnią laptopa, co powoduje iż wymiana klawiatury jest skomplikowana - należy rozkręcić całego laptopa, wyjąć płytę oraz moduły jak włącznika, usb, zasilania. Następnie nalezy ściągnąć metalowe zabezpieczenie, a następnie oderwać klawiatrę od trzpieni plastikowych. Po demontażu należy wkleić nową klawiaturę. Proces jest trudny i czasochłonny, dlatego czas montażu takiej klawiatury to często do 2-3 dni i koszt około 180-300 zł w zależności od modelu laptopa Samsung.

Uszkodzenia, które kwalifikują klawiaturę do wymiany na nową to najczęściej uszkodzenia mechaniczne w postaci wyrwanych klawiszy, przetopień, wytarciem się literek, lub zabrudzeń wewnętrznych i zewnętrznych. Inne uszkodzenie klawiatury to uszkodzenia elektroniki. W takich sytuacjach klawiatura sama pisze, piszczy, naciskając jeden klawisz pojawia się inny lub kilka innych. Zwarcie na elektronice jest typowe dla klawiatur, które uległy zalaniu cieczą.

Posiadamy szeroki wachlarz klawiatur na zamówienie, czas 1 dzień razem z montażem (gratis). Najczęściej koszt klawiatury to kwota około 150 zł. Klawiatura jest fabrycznie nowa z gwarancją 12 miesięcy.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).