Sony – naprawa Windows 10, 8, 7, instalacja

Windows 8 Naprawa Windows w laptopie Sony Vaio Wrocław Serwis iTech.

Objawy uszkodzonego Windowsa 7, 8, 10 w laptopie Sony Vaio

 • Windows 7,8,10 próbuje sie naprawić jednak bez skutku
 • restarty Windows przy włączeniu laptopa Sony Vaio
 • komunikat błędu na niebieskim tle ekranu
 • Windows 7,8,10 jest wolny - wolno się włącza
 • Windows 7,8,10 zawiesza się
 • czarny ekran po włączeniu po wyświetleniu logo Sony

Instalację systemu Windows przeprowadzamy dwoma sposobami:

Instalacja z płyty CD, DVD – jeśli nie mamy płyt instalacyjnych wraz ze sterownikami, przygotowanych przez producenta dokładnie do naszego modelu notebooka Sony, jesteśmy zmuszeni do instalacji systemu od nowa – bez sterowników, które należy pobrać ze strony producenta. Brak driverów utrudni pracę notebooka - będzie przyczyną niskiej rozdzielczości ekranu, brak wifi etc.

Instalacja z HDD – funkcjonalność recovery, którą aktywuje się podczas startu notebooka skrótem klawiszowym F2, F7, F10 lub F12. Polega na doprowadzeniu Windows do ustawień fabrycznych przy równoczesnym wyczyszczeniu konta użytkownika. Jest również opcja recovery systemu z zachowaniem danych, jednakże bywa ona bardzo nieskuteczna i grozi utratą owych danych. Przy instalowaniu z dysku twardego trzeba uprzednio stworzyć kopię i zabezpieczyć wszystkie cenne dane, jak zdjęcia, dokumenty bądź pliki RAR/ZIP. Przy reinstalacji systemu tracimy wszelkie programy, stąd przed przeinstalowywaniem należy ściągnąć instalatory i kody aktywacyjne potrzebne przy ponownym instalowaniu oprogramowania na świeżym systemie. Proces recovery przebiega w 100% automatycznie, ponieważ wersja systemu dedykowana jest pod model naszego Sony – system ma fabrycznie działające sterowniki sieci bezprzewodowej, kamery, audio, video, etc.

Przyczynami awarii systemu Windows mogą być:

 • Błędy dysku.
 • Błędy w trakcie aktualizacji systemu.
 • Trojany, Downloadery, Wirusy, Wirus Policja, inne złośliwe oprogramowanie.
 • Współistnienie paru programów antywirusowych na raz.
 • Konflikty sterowników.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).