Sony – wymiana, naprawa obudowy, zawiasów

Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin, Częstochowa, Kraków, Leszno, Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Serwis Sony - naprawa pogwarancyjna.

Ekspresowa i szybka naprawa obudowy, zawiasów laptopa Sony24h-48h - umów się 664989086.

Usterki jakie naprawiamy:

  • wyłamania zawiasów z obudowy górnej - ekran laptopa Sony
  • wyłamania obudowy dolnej - przy otwieraniu i zamykaniu unosi się obudowa i wygina klawiaturę Sony
  • złamanie zawiasów Sony
  • pęknięcia na obudowie
  • luźne zawiasy i problemy z obrazem
  • ramka matrycy odgina się przy ruszaniu
  • nie można zamknać lub otworzyć laptopa Sony vaio
  • obudowa laptopa rusza wygina

Do większości modeli Sony dostępne są części nowe lub używane – zawiasy, obudowa dolna, ramka matrycy, palm-rest, obudowa górna. Uszkodzenie obudowy najczęściej jest spowodowane zatarciem zawiasów, które łamiąc się niszczą również mocowania i obudowę dolną lub górną. W zależności od zakresu uszkodzenia możliwa jest regeneracja i naprawa zawiasów, co zapewnia 100% sprawności i mobilności sprzętu.

Z uszkodzeniem obudowy laptopa mogą być powiązane inne awarie - związane z taśmą matrycy (miganie obrazu) lub elektroniką matrycy (niewłaściwe kolory, zmieniające się kolory).

Zapraszamy na bezpłatne oględziny i wycenę naprawy.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).