Toshiba Serwis

Logo ToshibaToshiba Satellite L675 S7018Toshiba Satellite L655D płyta głównaToshiba 11Q4-C655DWnętrze laptopa Toshiba x200Toshiba Satellite S855D-S5148Serwis Toshiba Wrocław – naprawa laptopów iTech. Prowadzimy kompleksowe naprawy laptopów Toshiba, które w wyniku grzania się uległy uszkodzeniu na poziomie płyty głównej, grafiki, gdy laptop ma problem z zasilaniem lub wyświetlaniem obrazu. Dysponujemy szerokim dostępem do części na zamówienie takich jak klawiatura, zasilacz, bateria, moduły gniazd usb. Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami Naszej oferty Serwisu:

 • Serwis Toshiba Satellite Wrocław,
 • Serwis Toshiba Qosmio Wrocław,
 • Serwis Toshiba Portage Wrocław,
 • Serwis Toshiba Tecra Wrocław.

Naprawa i Serwis Toshiba Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Laptop Toshiba Serwis Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Laptop Serwis Toshiba Oława, Trzebnica. Serwis (naprawa) Laptop Toshiba Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Laptop Toshiba Serwis oferuje:

 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy usterki w laptopie Toshiba przesyłana sms-em.
 • Czas naprawy od 1 do 10 dni.
 • Gwarancja na naprawę sprzętu Toshiba od 6 do 12 miesięcy.

Naprawa laptopa Toshiba - Serwis iTech Wrocław. Problemy z Toshibą które naprawiamy:

Laptop Toshiba nie włącza się?
Laptop Toshiba nie ma obrazu?
Laptop Toshiba piszczy lub wydaje krótkie sygnały?

Jeśli masz powyższe problemy zapraszamy do Serwisu iTech Wrocław na:

 • wymiana wentylatora Toshiba czy naprawa - wymiana wentylatora jest konieczna jeśli wentylator ma połamane łopatki lub urwane mocowanie głowicy wentylatora lub uszkodzona jest elektronika i wentylator w ogóle nie działa lub czasem drga. W innych przypadkach jeśli wentylator jest głośny, hałasuje, wpada w wibracje lub pojawia się komunikat fan error lub awaria chodzenia to spokojnie mozna przyjąć że wentylator i chłodzenie -radiator są do czyszczenia i smarowania wentylatora.
 • wymiana płyty głównej czy naprawa - w przypadku uszkodzeń elektroniki płyty głównej najtańszym rozwiązaniem jest ich naprawa poprzez wymiane układów wadliwych lub spoiw bezołowiowych. Wymiana płyty głównej wchodzi w rachubę, gdy płyty głównej nie można naprawić by uznać jej stan za stabilny i dobry. Niestety nowe płyty główne są drogie ich koszt to około 1200 zł, co stanowi 400% kosztu naprawy płyty. Używane płyty, są zazwyczaj po naprawach stąd ich krótkie gwarancje, co za tym idzie plyty takie są niestabile.
 • wymiana klawiatury w laptopie Toshiba -  jest to koniecznośc jeśli laptop został zalany i tylko niektóre klawisze działają lub same piszą nie pozwalając na pracę lub też klawiatura piszczy. bywają przypadki wyrwanych klawiszy (niestety tu nie da się uzupełnić bowiem uszkodzony jest mechanizm przytrzymujący klawisz) lub klawiatura przestaje działać na wskutek zwarcia elektroniki wynikającego z zabrudzenia.
 • wymiana ekranu w laptopie Toshiba, lcd - w przypadku gdy matryca ma widoczne pęknięcia, jest zbita. Również objawem uszkodzonego ekranu są kolorowe paski pionowe lub zmieniające się barwy na ekranie
 • wymiana gniazda zasilania czy naprawa - zalecamy zawsze wymianę gniazda zasilania, gdy Toshiba przerywa zasilanie, wyłącza się, nie ładuje baterii, są widoczne ślady wyłamania gniazda lub gniazdo wpadło do środka laptopa, przy poruszaniu wtyczka laptop Toshiba zaczyna zasilać bądź traci zasilanie
 • wymiana dysku twardego czy formatowanie i instalacja nowego systemu - wszystko zależy od stanu dysku twardego, jeśli dysk ma uszkodzone sektory nalezy go wymienić jeśli jednak że stan techniczny jest dobry, można z powodzeniem instalować system i przenieść ważne dane - odzyskiwanie danych jest kwestią złożoną bowiem metoda odzyskiwania danych zależy od uszkodzenia, co wpływa na cenę i czas odzsykiwania danych, w tej materii zalecamy najpierw bezpatną diagnozę i wycenę kosztów odzyskiwania danych.
 • zalanie laptopa Toshiba - czyszczenie czy naprawa płyty - w przypadku laptopa po zalaniu najpierw przystępujemy do czyszczenia i konserwacji laptopa. Czyszczenie po zalaniu może przy niskim koszcie przywrócić sprzęt do życia. W przypadku, gdy czyszczenie nie pomogło przystępujemy do bezpłatnej diagnozy uszkodzeń płyty głównej i komponentów
 • wymiana obudowy w laptopie Toshiba czy regenracja, naprawa obudowy - wymiana obudowy jest kosztowna, bowiem przy uszkodzeniu zawiasów towarzyszą wyłamania i pęknięcia obudowy górnej i dolnej, co sprawia, że oprócz widocznych usterek są te ukryte, które można naprawic przez wymianę co prowadzi do zwiększonego kusztu naprawy. Tańszym wyjściem z sytuacji jest naprawa obudowy poprzez regeneracje ubytków i wzmocnienie konstrukcji, dzięki takiemu zabiegowi oszczędzamy 50% jednak nie zawsze estetyka będzie dorównywała opcji wymiany części.  
 • wymiana zawiasów w laptopie Toshiba - jest koniecznością jeśli zawias jest złamany, jesli jednak zawias jest cały, ale luźno pracuje lub wyrwał część obiudowy laptopa to wtedy do wymiany jest ów część lub można ją naprawić, wszystko zależy od oceny uszkodzenia przez Nasz Serwis we Wrocławiu.

Przyśpieszymy Twoją Toshibę nie do poznania - poprzez reinstalację systemu Windows, dodanie pamięci RAM, wymianę dysku twardego i konserwację chłodzenia płyty głównej. Naprawimy też większość usterek trawiących laptopy Toshiby. Trzeba mieć na uwadze, że sprzęt tej firmy łączy zaawansowaną technologię z małą przestrzenią obudowy. Prowadzi to niestety do poważnych wad konstrukcyjnych (np. modele A100, A200, A300, L300), gdzie w wyniku miniaturyzacji i złej kalkulacji chłodzenia dochodzi do niebezpiecznego w skutkach przegrzania. Niestandardowe rozwiązania utrudniają naprawę laptopów i wymagają technicznego know-how oraz specjalistycznego warsztatu.

Przy wyborze serwisu laptopów Toshiba należy kierować się czasem udzielanej gwarancji. Gwarancja na naprawę jest nie tylko zabezpieczeniem naszych interesów, ale również stanowi o profesjonalizmie firmy, której zadaniem jest naprawić sprzęt trwale, a nie na krótką chwilę. W naszym serwisie otrzymasz gwarancje na naprawę od 6 do 12 miesięcy.

W laptopach Toshiby często dochodzi do uszkodzenia ekranu, który można naprawić lub wymienić. Tego typu problemy (wadliwy ekran lub inwerter) rozwiązujemy średnio w 3 dni robocze. Toshiby nad wyraz często się przegrzewają, dlatego należy stosować profilaktyczną konserwację - raz na 6 miesięcy. W przypadku przegrzania laptopa mogą wystąpić problemy z touchpadem, klawiaturą, zainstalowaniem systemu Windows albo sterowników. Laptop może przestać się włączać. może również wyłączać się w nieoczekiwanych momentach. Wszystkie te objawy związane są z mostkiem – układem płyty głównej odpowiedzialnym za zarządzanie laptopem. Przy przegrzaniu może jeszcze wystąpić problem z grafiką, jeśli w laptopie znajduje się dużo kurzu lub pracuje on pod dużym obciążeniem (programami graficznymi, grami). Problemy z grafiką są powszechne w laptopach trzymanych na miękkich powierzchniach (np. na kołdrze).

Nieco rzadziej dochodzi do uszkodzenia dysku twardego (nie jest to wyłącznie domena Toshiby), jego objawem jest chociażby komunikat "operating system not found" przy włączaniu komputera. Można wymienić dysk i zainstalować system od nowa, a z uszkodzonego dysku odzyskać cenne dane.

Usterki w laptopach Toshiba

 

Ekspresowa diagnoza uszkodzeń. Sprawdź co dolega twojemu laptopowi:

 
TOSHIBA brak podświetlenia matrycy, czyli słabo widoczny obraz - uszkodzony inwerter, uszkodzona płyta główna (brak sterowania inwertera), uszkodzona elektronika ekranu-matrycy. Możliwe też uszkodzenie taśmy matrycy lub slotu taśmy na płycie głównej.

Konieczna wymiana świetlówki matrycy, wymiana lub naprawa inwertera, tasmy matrycy, naprawa płyty głównej w obrębie zasilania lub wymiana ekranu jesli jest to matryca LED.

TOSHIBA na ekranie pokazuje się komunikat na niebieski ekranie (BLUE SCREEN) - uszkodzona płyta główna, uszkodzony jeden ze sterowników, zawirusowanie MacBook'a, możliwe uszkodzenie dysku twardego, które wpływa na nie działanie systemu

Konieczne sprawdzenie dysku, sprawdzenie sterowników, naprawa systemu lub naprawa płyty głównej.

TOSHIBA zalanie laptopa cieczą

Konieczne mycie płyty głównej po zalaniu i sprawdzenie, które elementy laptopa zostały uszkodzone. Oczyszczenie tasiemek i slotów taśm. Wymiana zwierających układów płyty lub części takich jak klawiatura, touchpad, palmrest.

TOSHIBA gniazdo USB nie działa - , uszkodzone mechanicznie gniazdo USB, uszkodzona płyta główna w obrebie zasilania modułu usb lub uszkodzenie sterowania płyty głównej jeśli nie działa klilka gniazd usb, a nie widac uszkodzenia mechanicznego.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa płyty głównej lub wymiana gniazd USB.

TOSHIBA brak dźwięku lewy lub prawy głóśnik nie działa trzeszczy - uszkodzone lub nie zainstalowane sterowniki audio, uszkodzone głośniki, uszkodzona płyta główna MacBook'a.

Konieczne sprawdzenie ustawień Windows, reinstalacja sterowników audio lub naprawa płyty głównej.

TOSHIBA rozlany popękany lub zbity ekran/matryca - uszkodzenie mechaniczne, widoczne pęknięcie, rozlana plama czarna na ekranie, która się przemieszcza po naciśnięciu.

Konieczna wymiana ekranu matrycy.

TOSHIBA powolna praca laptopa - „zaśmiecony” system, nieodpowiednia konfiguracja sprzętu, uszkodzony dysk twardy, karta graficzna, pamięć RAM, procesor, zabrudzony układ chłodzenia co powoduje przegrzewanie się płyty głównej co prowadzi do wysokiej temperatury procesora.

Konieczne wykonanie optymalizacji laptopa, wyczyszczenie układu chłodzenia i/lub innych elementów wewnętrznych laptopa.

TOSHIBA laptop się zawiesza - niewydajny system chłodzenia, głośny wentylator, obecność wirusa w systemie, uszkodzona karta graficzna, pamięć RAM lub procesor laptopa, uszkodzony dysk twardy – uszkodzone sektory dysku uszkadzają system.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa układu chłodzenia, sprawdzenie dysku twardego, wymiana pamięci RAM, karty graficznej lub procesora.

TOSHIBA laptop wyłącza się podczas pracy - uszkodzona płyta główna, uszkodzony układ chłodzenia, uszkodzona pamięć RAM, wirusy. Najczęściej przyczyną jest przegrzewanie sie płyty głównej w wyniku zeschnięcia się past termoprzewodzących i duzego zakurzenia płyty. Laptop wyłącza sie bowiem działa zabezpieczenie płyty głównej przed przegrzaniem.

Konieczne sprawdzenie systemu, naprawa układu chłodzenia, czyszczenie i konserwacja płyty głównej, wymiana RAM.

TOSHIBA karta Wi-Fi nie działa - uszkodzona karta Wi-Fi, uszkodzona płyta główna, uszkodzony lub nie zainstalowany sterownik, uszkodzone okablowanie od anten. Uszkodzenie zawiasów lub obudowy co prowadzi do tarć na okablowaniu co prowadzi do zwarć.

Konieczna reinstalacja sterownika, wymiana karty Wi-Fi lub naprawa płyty głównej, czyszczenie, regeneracja obudowy.

TOSHIBA karta sieciowa LAN nie działa - uszkodzone gniazda LAN, uszkodzona płyta główna, uszkodzony sterownik.

Konieczna reinstalacja sterownika LAN, naprawa płyty głównej lub wymiana gniazda LAN.

TOSHIBA laptop nie ładuje baterii - uszkodzona bateria, uszkodzony zasilacz, uszkodzony modułu ładowania baterii na płycie głównej – kontroler zasilania, uszkodzenie sterowania płyty głównej obręb procesora i chipsetu mostka północnego.

Konieczna wymiana baterii, wymiana zasilacza lub naprawa płyty głównej.

TOSHIBA napęd CD/DVD nie czyta płyt - uszkodzenie napędu DVD/CD.

Konieczna wymiana napędu.

TOSHIBA wadliwe działanie klawiatury, klawisze nie działają, klawisze cały czas same piszą - uszkodzona klawiatura, uszkodzona płyta główna, zawirusowany komputer, zalanie sprzętu.

Konieczne sprawdzenie systemu, wymiana klawiatury lub naprawa płyty głównej.

TOSHIBA laptop nie widzi dysku, system się nie włącza, komunikat przy starcie - uszkodzony dysk, uszkodzona płyta główna obręb sterowania chipset mostka północnego lub południowego, uszkodzona taśma łącząca płytę główną z dyskiem.

Konieczna wymiana dysku lub naprawa płyty głównej.

TOSHIBA nie można zainstalować systemu operacyjnego - uszkodzony napęd CD/DVD, uszkodzony dysk lub płyta główna, uszkodzona płyta instalacyjna.

Konieczna wymiana napędu CD/DVD, wymiana RAM lub naprawa płyty głównej.

TOSHIBA uszkodzenia mechaniczne słuchawkowego, mikrofonu, PCMCIA, czytnika kart pamięci, gniazda zasilania, USB,.

Konieczna wymiana naprawa gniazda.

TOSHIBA usb przerywa - uszkodzona płyta główna, spoiwa bezołowiowe, wygięte piny usb, uszkodzone punkty lutownicze

Konieczna naprawa płyty głównej, wymiana portu.

Laptop TOSHIBA nie działa, nie włącza się

uszkodzony zasilacz laptopa, uszkodzona płyta główna, uszkodzone gniazdo lub moduł zasilania. Konieczna wymiana zasilacza lub naprawa płyty głównej.

TOSHIBA brak obrazu na ekranie lcd, po włączeniu jest czarny ekran (laptop reaguje na włącznik, ale nic nie wyświetla),

uszkodzenie taśmy matrycy, slotu taśmy płyty głównej, uszkodzenie sterowania płyty głównej, najczęstsza usterka to jednak grafika płyty głównej powstała w wyniku przegrzewania się laptopa Apple.

TOSHIBA po włączeniu widać rozmyty obraz, biały lub blady ekran,

uszkodzenie taśmy matrycy lub elektroniki ekranu – w takich przypadkach tylko wymiana uszkodzonej części, jeśli obraz w czasie zmienia sie możliwe że jest to uszkodzenie grafiki płyty głównej w wyniku przegrzewania się laptopa.

TOSHIBA zakłócone wyświetlanie obrazu (widoczne kolorowe wzorki, kilka ekranów, dziwne znaczki lub linie, przesunięty obraz lub zdeformowany, ekran podzielony na 4 lub 6 części) - uszkodzona płyta główna, uszkodzona karta graficzna, uszkodzona matryca, uszkodzenie taśmy łączącej matrycę z płytą główną. Najczęściej jest to problem chipsetu graficznego.

Konieczna naprawa płyty głównej, karty graficznej, wymiana taśmy matrycy lub wymiana matrycy.

 

Modele, które naprawiamy

Toshiba Portege Serwis Wrocław:

350, M100, M200, M200-S2118TD, M200-S838, M205-S809, M300, M400, M400-EZ5031, M400-S4031, M400-S4032, M400-S4033, M400-S4034, M400-S4035, M400-S5032, M400-S5032X, M400-S933, M400-ST4001, M400-ST4035, M400-ST9113, M405-S8003, R100, R200-S2031, R200-S2032, R200-S2062, R200-S214, R200-S234, R205-S2062, R205-S209, R300-S3031, R400-S4831, R400-S4832, R400-S4833, R400-S4834, R400-S4835, R400-s4931, R400-49311, R400, R405, R500-S5001X, R500-S5002, R500-S5002X, R500-S5003, R500-S5004, R500-S5005, S100-S1132, S100-S1133, S100-S113TD, S100-S213TD

Toshiba Qosmio Serwis Wrocław:

E15-AV101, F15-AV201, F15-AV201-R, F25-AV205, F40-ST4101, F45-AV411, F45-AV410, F45-AV411B, F45-AV412, F45-AV413, F45-AV423, F45-AV425, G15-AV501, G15-AV501-R, G25-AV513, G35-AV600 W, G35-AV650, G35-AV660, G35-AV680

Toshiba Satellite Serwis Wrocław:

A100, A105, A110, A135, A200, A205, A210, A215, A300, A300D, A305, A305D, A350, A355, A355D, A500, A505, A505D, A660, A660D, A665, A665D, C605, C640, C645 C645D, C650, C650D, C655, C655D, C660, C660D, C665, C670, C670D, C675, C675D, C840, C845, C845D, C850, C850D, C855, C855D, C870, C870D, C875, C875D, L10, L100, L20, L30, L300, L300D, L305, L305D, L350, L350D, L355, L355D, L40, L450, L450D, L455, L455D, L500, L500D, L505, L505D, L510, L515, L550, L550D, L555, L555D, L630, L635, L640, L640D, L645, L645D, L650, L650D, L655, L655D, L670, L670D, L675, L675D, L730, L735, L735D, L740, L745, L745D, L750, L750D, L755, L755D, L770, L770D, L775, L775D, L830, L835, L840, L840D, L845, L845D, L850, L850D, L855, L855D, L870, L870D, L875, L875D, L950, L950D, L955, L955D, M200, M205, M300, M305, M305D, M500, M505, M505D, M640, M645, M840, P740, P740D, P745, P745D, P750, P750D, P755, P755D, P770, P770D, P775, P775D, P840, P845, P850, P855, P870, P875, R630, R830, R840, R845, R850, R930, R945, S845, S845D, S850, S855, S855D, S870, S875, S875D, S955, S955D, T110, T110D, T115, T115D, T130, T135, T135D, T210, T215D, T230, T235, T235D, U200, U300, U305, U400, U400D, U405, U405D, U500, U505, U840, U840W, U845, U845W, U920T, U925T, U940, U945, Z830, Z930, U305-S57402, U305-S7432, U305-S7446, U305-S7448, U307-S7449, U305-S7467, U305-S7477, X205-S7483, X205-S9349, X205-S9359, X205-SLi1, X205-SLi3, U305-S5127, U305-S5117, U305-S5107, U305-S5097, U305-S6087, U305-S5077, U300-ST3092, U300-ST3094, U300-ST3091, U205-S5067, U205-S5058, U205-S5057, U205-S5044, U205-S5034, U205-S5022, U205, U200, U200-ST2091, U200-ST2092, U200-ST3311, 1115-S107, 1115-S123, 1130, 1130-S155, 1130-S156, 1135, 1135-S125, 1135-S155, 1135-S1551, 1135-S1552, 1135-S1553, 1135-S1554, 1135-S156, 1410-S105, 1410-S106, 1415-S105, 1415-S106, 1415-S115, 1955-S805, 1955-S806, 1955-S807, 2410-S185, 2410-S205, 2410-S206, 2425-S205, 2415-S206, 2430-S255, 2435-S255, 2435-S256, 2455-S3001, 2455-S305, 2455-S306, 5205-S119, 5205-S505, 5205-S506, 5205-S5151, 5205-S705, 5205-SP505, A10-S100, A10-S1001, A10-S127, A10-S128, A10-S129, A10-S1291, A10-S167, A10-S169, A10-S1691, A10-S177, A10-S178, A15-S127, A15-S 128, A15-S139, A15-S1291, A15-S1292, A15-S157, A15-S158, A15-S1692, A20-S207, A20-S208, A20-S259, A20-S2591, A25-S207, A25-S208, A25-S279, A25-S2791, A25-S2792, A25-S307, A25-S308, A35-SS159, A35-S1591, A35-S1592, A35-S1593, A35-S209, A35-S2091, A40-S161, A40-S1611, A40-S270, A40-S2701, A45-S120, A45-S1201, A45-S1202, A45-S121, A45-S1211, A45-S130, A45-S1310, A45-S150, A45-S1501, A45-S151, A45-S1511, A45-S250, A45-S2501, A45-S2502, A55-S106, A55-S1063, A55-S1064, A55-S1065, A55-S1066, A55-S129, A55-S1291, A55-S179, A55-S1791, A55-S306, A55-S3061, A55-S3062, A55-S3063, A55-S326, A55-S3261, A60-S1072, A60-S1173, A60-S156, A60-S1561, A60-S159, A60-S1591, A60-S1591ST, A65-S1062, A65-S1063, A65-S1064, A65-S1065, A65-S1066, A65-S1067, A65-S1068, A65-S1069, A65-S1070, A65-S109, A65-S1091, A65-S126, A65-S1261, A65-S136, A65-S1361, A65-S1362, A65-S1762, A70-S2482TD, A70-S249, A70-S2491, A70-S2492ST, A70-S256, A70-S2561, A70-S259, A70-S2591, A75-S1251, A75-S1252, A75-S1253, A75-S1254, A75-S1255, A75-S206, A75-S2061, A75-S209, A75-S2091, A75-S211, A75-S2111, A75-S2112, A75-S213, A75-S2131, A75-S226, A75-S2261, A75-S229, A75-S291, A75-S2292, A75-S2293, A75-S231, A75-S2311, A75-S276, A75-S2761, A75-S2762, A75-S178TD, A85-S107, A85-S1071, A85-S1072, A100-S2211TD, A100-S2311TD, A100-S8111TD, A100-ST1041, A100-ST1042, A100-ST3211, A100-ST8211, A105-S101, A105-S1012, A105-S1013, A105-S1014, A105-S171, A105-S1711, A105-S1712, A105-S2001, A105-S2011, A105-S2021, A105-S2031, A105-S2041, A105-S2051, A105-S2061, A105-S2071, A105-S2081, A105-S2091, A105-S2101, A105-S2111, A105-S2121, A105-S2131, A105-S2141, A105-S215TD, A105-S2181, A105-S2194, A105-S2201, A105-S2204, A105-S2211, A105-S2224, A105-S2231, A105-S2236, A105-S271, A105-S2711, A105-S2712, A105-S2713, A105-S2714, A105-S2715, A105-S2716, A105-S2717, A105-S2719, A105-S361, A105-S3611, A105-S4001, A105-S4002, A105-S4004, A105-S4011, A105-S4012, A105-S4014, A105-S4021, A105-S4022, A105-S4024, A105-S4034, A105-S4051, A105-S4054, A105-S4064, A105-S4074, A105-S4084, A105-S4102, A105-S4104, A105-S4114, A105-S4124, A105-S4132, A105-S4134, A105-S4264, A105-S4201, A105-S4204, A105-S421, A105-S4214, A105-S4244, A105-S4254, A105-S4274, A105-S4284, A105-S4294, A105-S4304, A105-S4324, A105-S4334, A105-S4342, A105-S4344, A105-S4364, A105-S4374, A105-S4384, A105-S4397, A105-S4547, A105-S45472, A110-ST1111, A130-ST1311, A130-ST1312, A130-ST1313, A135-S2246, A135-S2256, A135-S2266, A135-S2276, A135-S2286, A135-S2296, A135-S2306, A135-S3226, A135-S2336, A135-S2346, A135-S2356, A135-S2376, A135-S2386, A135-S2396, A135-S2426, A135-S4407, A135-S4417, A135-S4427, A135-S4437, A135-S4447, A135-S4457, A135-S4467, A135-S4477, A135-S4487, A135-S4488, A135-S4489, A135-S4517, A135-S4527, A135-S4637, A135-S4656, A135-S4666, A135-S4577, A135-S4627, A135-S4827, A135-S7404, A200-ST2041, A200-ST2042, A200-ST2043, A205-S4537, A200-S4557, A200-S4567, A200-S4577, A200-S4578, A200-S4587, A200-S4587, A200-S4607, A200-S4617, A200-S4618, A200-S4629, A200-S4638, A200-S4639, A200-S4707, A200-S4777, A200-S4787, A200-S4797, A200-S7442, A200-S7442, A200-S7456, A200-S7458, A200-S7459, A200-S7466, A200-S7468, A215-S4697, A215-S4717, A215-S4737, A215-S4747, A215-S4757, A215-S4767, A215-S4807, A215-S4817, A215-S7407, A215-S7408, A215-S7414, A215-S7422, A215-S7427, A215-S7428, A215-S7433, A215-S7437, A215-S7444, A215-S7447, A215-S7462, A215-S7472, M30X-S181ST, M30X-S191TD, M30X-S221ST, M30X-S221TD, M35-S320, M35-S3201, M35-S359, M35-S3591, M35-S3592, M35-S456, M35-S456, M35-S4561, M35X-S109, M35X-S111, M35X-S114, M35X-S1141, M35X-S1142, M35X-S1143, M35X-S149, M35X-S1491, M35X-S1492, M35X-S161, M35X-S1611, M35X-S163, M35X-S1631, M35X-S309, M35X-S3091, M35X-S311, M35X-S3111, M35X-S3112, M35X-S329, M35X-S3291, M35X-S349, M35X-S3491, M40-S312TD, M40-S4111TD, M40-S4112TD, M40-S417TD, M45-S165, M45-S1651, M45-S169, M45-S1691, M45-S265, M45-S2651, M45-S2652, M45-S2653, M45-S269, M45-S2691, M45-S2692, M45-S2693, M45-S331, M45-S3311, M45-S351, M45-S3511, M45-S355, M45-S3551, M45-S3552, M45-S3553, M45-S359, M50-S4182TD, M50-S418TD, M50-S518TD, M50-S5182TD, M55SERIES, M55-S1001, M55-S135, M55-S1351, M55-S1352, M55-S139, M55-S1391, M55-S141, M55-S1412, M55-S2252, M55-S2253, M55-S321, M55-S325, M55-S3251, M55-S3262, M55-S329, M55-S3291, M55-S3292, M55-S3293, M55-S3294, M55-S331, M55-S3311, M55-S3312, M55-S3313, M55-S3314, M55-S3315, M55-S351, M55-S3512, M60-S6111TD, M60-S8112ST, M60-S8112TD, M60-S811ST, M60-S811TD, M65-S809, M65-S8091, M65-S8092, M65-S821, M65-S8211, M65-S8213, M65-S9062, M65-S9063, M65-S9064, M65-S9065, M65-S909, M65-S9091, M65-S9092, M65-S9093, M100, M100-ST5111, M100-ST5211, M105, M105-S1011, M105-S1021, M105-S1031, M105-S1041, M105-S3001, M105-S3002, M105-S3004, M105-S3011, M105-S3012, M105-S3014, M105-S3021, M105-S4031, M105-S3041, M105-S3051, M105-S3064, M105-S3074, M105-S384, M105-S322, M110-ST1161, M110-S1061, M115-S1064, M115-S1071, M115-S1074, M115-S3094, M115-S3104, M115-S3144, M115-S3154, M200-ST2001, M200-ST2002, M200-S3207, M200-S3217, M200-S7452, M200-S7453, P10-S429, P10-S4291, P15-S409, P15-S4091, P15-S420, P15-S4201, P15-S470, P15-S479, P25-S477, P25-S487, P25-S507, P25-S508, P25-S509, P25-S5091, P25-S5092, P25-S5093, P25-S520, P25-S5201, P25-S526, P25-S5261, P25-S5262, P25-S5263, P25-S607, P25-S609, P25-S670, P25-S676, P25-S6761, P30-S6362ST, P30-S6363ST, P30-S701TD, P35-S605, P35-S6051, P35-S6052, P35-S6053, P35-S609, P35-S6091, P35-S611, P35-S6111, P35-S6112, P35-S629, P35-S6291, P35-S6291, P35-S631, P35-S6311, P35-S7012, P100-ST1071, P100-ST1072, P100-ST7111, P100-ST7211, P100-ST9012, P100-ST9212, P100-ST9412, P100-ST9612, P100-ST9712, P100-ST9732, P100-ST9742, P100-ST9752, P100-ST9762, P100-ST9772, P105-S6002, P105-S6004, P105-S6012, P105-S6014, P105-S6022, P105-S6024, P105-S6084, P105-S6102, P105-S6104, P105-S6114, P105-S6124, P105-S6134, P105-S6147, P105-S6148, P105-S6157, P105-S6158, P105-S6167, P105-S6177, P105-S6187, P105-S6197, P105-S6207, P105-S6217, P105-S6227, P105-S931, P105-S9312, P105-S9337, P105-S9339, P105-S9722, P200-ST2061, P200-ST2071, P205-S6237, P205-S6247, P205-S6247, P205-S6257, P205-S6267, P205-S6277, P205-S6297, P205-S6298, P205-S6307, P205-S6327, P205-S6337, P205-S6347, P205-S6348, P205-S7469, P205-S7476, P205-S7482, P205-S7484, P205D-S7429, P205D-S7438, P205D-S7439, P205D-S7454, P205D-S7479, R10-S613, R10-S802TD, R10-S804TD, R10-S820, R15-S8222, R15-S829, R20-ST2081, R20-ST4113, R25, R25-S3503, R25-S3513, U200, U200-ST2091, U200-ST2092, U200-ST3311, U205, U205-S5002, U205-S3021, U205-S5022, U205-S5034, U205-S5044, U205-S5057, U205-S5058, U205-S5067, U205-S5068, U300-ST3091, U300-ST3092, U300-ST3094, U305-S5077, U305-S5087, U305-S5097, U305-S5107, U305-S5117, U305-S5127, U305-S57402

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).