Serwis Toshiba – naprawa Windows 8, 10, 7, vista w laptopie.

Windows 8

Naprawa Windows w laptopie Toshiba Wrocław – Serwis iTech.

 • Naprawa Windows Toshiba Satellite Wrocław,
 • Naprawa Windows w laptopie Toshiba Qosmio Wrocław,
 • Poprawa Windows Toshiba Portage Wrocław,
 • Serwis Windows Toshiba Tecra Wrocław.

Serwis naprawa Windows w laptopie Toshiba Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Naprawa Windows w laptopie Toshiba Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Naprawa Windows Toshiba Oława, Trzebnica. Serwis (naprawa windows) Laptop Toshiba Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Objawy uszkodzonego Windowsa 7, Windows 8, Windows 10 w laptopie Toshiba do naprawy:

 • Windows 7,8,10 w laptopie Toshiba próbuje sie naprawić jednak bez skutku
 • restarty Windows przy włączeniu laptopa
 • komunikat błędu na niebieskim tle ekranu
 • problem ze sterownikiem ekranu w laptopie Toshiba,
 • Windows 7,8,10 jest wolny - wolno się włącza
 • Windows 7,8,10 zawiesza się
 • czarny ekran po włączeniu po wyświetleniu logo Toshiba

Instalację systemu lub próbe naprawy systemu operacyjnego Windows możemy przeprowadzić dwojako:

Zainstalowanie z płyty CD, DVD – jeśli nie mamy płytek systemowych wraz ze sterownikami, przeznaczonych stricte do posiadanego modelu notebooka Toshiba, jesteśmy zmuszeni do instalacji systemu od nowa – bez driverów, które należy ściągnąć ze strony producenta. Brak sterowników utrudni pracę laptopa - będzie przyczyną niskiej rozdzielczości ekranu, wystąpi niedziałające wifi itd.

Zainstalowanie z dysku twardego – funkcjonalność recovery, którą aktywuje się na ekranie startowym laptopa poprzez naciśnięcie F2, F7, F10 lub F12. Recovery jest to cofnięcie do domyślnej konfiguracji przy równoczesnym usunięciu danych profilu użytkownika. Jest też opcja odzyskania Windows z pozostawieniem danych, jednakże potrafi być ona silnie problematyczna i grozi utratą owych danych. Przy instalacji z dysku twardego należy wcześniej zarchiwizować i zabezpieczyć wszystkie wartościowe pliki, jak zdjęcia, dokumenty lub pliki archiwum. W procesie przeinstalowywania Windows tracimy wszelkie programy, stąd przed przeinstalowywaniem warto zgromadzić instalatory i klucze aktywacyjne potrzebne przy powtórnym instalowaniu software'u na świeżym systemie. Proces odzyskiwania systemu przebiega w 100% bezobsługowo, ponieważ wersja systemu dostosowana jest konkretnie do naszego Toshiba – system ma wbudowane sterowniki audio, sieci bezprzewodowej, grafiki, kamery, itd.

Przyczynami niewłaściwego działania systemu Windows mogą być:

 • Błędy podczas aktualizowania.
 • Downloadery, Trojany, Wirusy, Wirus Policja, inne szkodliwe oprogramowanie.
 • Konflikty sterowników.
 • Błędy HDD.
 • Działanie paru programów antywirusowych na raz.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).