Serwis Toshiba – wymiana gniazda zasilania, naprawa gniazda zasilania w laptopie

Naprawa gniazda zasilania w laptopie Toshiba - Wrocław Serwis iTech:

 • Wymiana gniazda zasilania w laptopie Toshiba Satellite Wrocław,
 • Naprawa gniazda zasilania Toshiba Qosmio Wrocław,
 • Wymiana zapadniętego gniazda zasilania Toshiba Portage Wrocław,
 • Naprawa wyłamanego gniazda zasilania w laptopie Toshiba Tecra Wrocław.

Czy gniazdo zasilania laptopa Toshiba jest uszkodzone?:

 • gniazdo toshiba przerywa zasilanie gdy ruszamy wtyczka zasilacza,
 • laptop wyłaczą sie gdy wkładamy wtyczke zasilacza,
 • wtyczka zasilacza nie styka z gniazdem - jest luźna,
 • dziwny ostry zapach spalenizny przy gniaździe zasilania,
 • nie można włożyć wtyczki do gniazda,
 • brak pinu w gnieździe zasilania,
 • ładowanie baterii przerywa.

Gniazda zasilania są niesłychanie podatne na usterki fizyczne, ich połączenie do płyty głównej zostaje zerwane, wpadają do środka laptopa, ukruszają się bądź odpadają. Rekomendujemy zamianę na nowe gniazdo, z uwagi na silne zużycie tej części laptopa marki Toshiba.

W naszym serwisie oferujemy 6-miesięczną gwarancję na naprawę gniazda zasilania laptopa Toshiba.

Naprawa gniazda zasilania w laptopie Toshiba Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Wymiana gniazda zasilania w laptopie Toshiba Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Naprawa gniazda zasilania w laptopie Toshiba Oława, Trzebnica. Wymiana gniazda zasilaniaw latopie Toshiba Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).