Serwis Toshiba – naprawa grafiki, wymiana karty graficznej w laptopie

Toshiba Satellite S855D-S5148 Wymiana karty graficznej lub naprawa w laptopie Toshiba - Wrocław Serwis iTech:

  • Naprawa grafiki w laptopie Toshiba Satellite Wrocław,
  • Wymiana grafiki w laptopie Toshiba Qosmio Wrocław,
  • Naprawa karty graficznej Toshiba Portage Wrocław,
  • Wymiana lub naprawa grafiki w laptopie Toshiba Tecra Wrocław.

Naprawa grafiki Toshiba Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Wymiana karty graficznej w laptopie Toshiba Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Wymiana grafiki w laptopie Toshiba Toshiba Oława, Trzebnica. Naprawa grafiki Toshiba Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Naprawa karty grafiki w notebooku Toshiba to często wymiana spoiw BGA kości grafiki. Niejednokrotnie nieodzowna jest naprawa pamięci grafiki, zlokalizowanej w bezpośredniej bliskości chipsetu. W zdecydowanej większości przypadków karta graficzna jest wmontowana w płytę główną i stanowi jej nierozłączny składnik, zatem odszukanie dedykowanej karty grafiki do notebooka jest bardziej skomplikowane niż w przypadku standardowych komputerów PC. Zakup nowej płyty głównej do laptopa Toshiba bywa mało opłacalny.

Wymiana spoiw bezołowiowych jest skuteczną naprawą w zdecydowanej większości awarii. 10% to notebooki firmy Toshiba, silnie wykorzystywane poprzez gry komputerowe i programy CAD lub kładzione na kolanach, kołdrze i kocach. Usterka w takich przypadkach obejmuje nie tylko spoiwa, ale też chipset i kontrolery RAM lub układ zasilania. Układy powinny być wymieniane zawsze na nowe - mowa tu przeważnie o chipsecie grafiki. Nowy układ zapewni nam długą i stabilną pracę laptopa Toshiba przy większych obciążeniach.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).