Toshiba – wymiana zawiasów, naprawa obudowy,

Wymiana zawiasów w laptopie Toshiba Wrocław Serwis iTech - naprawa obudowy laptopa:

 • Bezpłatna wycena naprawy obudowy, zawiasów w notebooku Toshiba.
 • Wymiana zawiasów w laptopie Toshiba Satellite Wrocław,
 • Naprawa zawiasów w laptopie Toshiba Qosmio Wrocław,
 • Wymiana obudowy w laptopie Toshiba Portage Wrocław,
 • Naprawa obudowy w laptopie Toshiba Tecra Wrocław.

Wymiana zawiasów w laptopie Toshiba Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Wymiana obudowy w laptopie Toshiba Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Naprawa zawiasów i obudowy w laptopie Toshiba Oława, Trzebnica. Wymiana obudowy w laptopie Toshiba Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Problemy z obudową Toshiba które naprawiamy:

 • wyłamania zawiasów Toshiba z obudowy górnej - ekran laptopa
 • wyłamania obudowy dolnej - przy otwieraniu i zamykaniu unosi się obudowa i wygina klawiaturę
 • złamanie zawiasów Toshiba
 • pęknięcia na obudowie, słyszalne trzeszczenie przy otwieraniu lub zamykaniu laptopa
 • luźne zawiasy i problemy z obrazem
 • ramka matrycy odgina się przy ruszaniu
 • nie można zamknać lub otworzyć laptopa Toshiba

Do większości modeli Toshiby dostępne są części nowe lub używane – zawiasy, obudowa górna, palm-rest, obudowa dolna, ramka matrycy. Uszkodzenie obudowy najczęściej jest spowodowane zatarciem zawiasów, które łamiąc się wyłamują również mocowania i obudowę dolną lub górną. W zależności od zakresu uszkodzenia możliwa jest regeneracja i naprawa zawiasów, zapewniająca 100% sprawności i mobilności notebooka.

Z uszkodzeniem obudowy laptopa mogą być powiązane inne usterki - związane z taśmą matrycy (miganie obrazu) lub elektroniką matrycy (błędne kolory, zmieniające się kolory).

Zapraszamy na bezpłatne oględziny i wycenę naprawy.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).