Laptop nie ładuje baterii

Bateria Apple AirCo zrobić, gdy laptop nie ładuje baterii?

Jeśli mamy problem z ładowaniem się baterii to możliwe są takie uszkodzenia, jak uszkodzenie się ogniw baterii (w wyniku zmęczenia materiału przy pracy na naładowanej baterii i zasilaczu) albo uszkodzenie przetwornicy płyty głównej (najczęściej w wyniku przegrzania - zwarć). Inwestycja w nową baterię to koszt od 150 do 600 zł - zależnie od modelu i tego, czy bateria jest zamiennikiem, czy też oryginalna.

Dysponujemy szerokim wachlarzem baterii - zamienników i oryginalnych do notebooków Apple, Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata, dostępnych na stronie naszego sklepu komputerowego.

Inne możliwe usterki

  • Uszkodzona bateria,
  • Uszkodzony zasilacz,
  • Uszkodzenie modułu ładowania baterii na płycie głównej.

Może być konieczna wymiana baterii, wymiana zasilacza lub naprawa płyty głównej.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co jest uszkodzone w twoim laptopie - zgłoś się do naszego serwisu iTech we Wrocławiu.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).