Tanie odzyskiwanie danych z poczty e-mail

ThunderbirdOdzyskujemy pliki pocztowe uszkodzone przez spam, wirusy i inne złośliwe oprogramowanie lub przypadkowo usunięte pliki poczty przez samych ludzi lub inną katastrofę.

Komunikacja za pośrednictwem e-mail (poczta elektroniczna) jest jedynym i najszybszym sposobem komunikacji dziś w handlu. Większość firm od małych do dużych użytkowników traktuje e-mail jako sposób jądro komunikacji z ich potencjalnymi partnerami, sprzedawcami. W związku z tym regularny dostęp do plików poczty i transmisji danych jest konieczne.

Możemy odzyskać uszkodzone dane e-mail z plików mianowicie MBX, DBX, IMH, IMB, IMM, i OST. Możesz skontaktować się z nami o pomoc w celu skorzystania z bezpłatnych usług doradczych pocztowych specjalistów odzyskiwania.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).