Acer – dodanie, rozszerzenie pamięci RAM

Pamięć RAM Kingston W laptopach Acer montowane są pamięci RAM takich marek, jak Hynix, Kingston i Goodram, w technologii DDR2 lub DDR3 w nowszych modelach. W ultrabookach Acera pamięci RAM mogą być zalutowane w płytę główną, co uniemożliwia ich wymianę lub dodanie.

Rozszerzenie pamięci RAM wiąże się z ryzykiem braku kompatybilności z płytą główną bądź konfliktu pomiędzy pamięcią dodaną, a już zamontowaną. W przypadku konfliktu dochodzi do pojawiania się komunikatu błędu na niebieskim tle, inne problemy to brak startu systemu i brak bootowania dysku.

Aby uniknąć problemów z doborem pamięci RAM należy dostarczyć laptopa do serwisu w celu montażu i sprawdzenia kompatybilności, a także by wybrać optymalną drogę przyśpieszenia pracy laptopa.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).