Sony – naprawa grafiki, wymiana karty graficznej.

Sony VAIO 2

Naprawa lub wymiana karty graficznej w laptopie Sony Vaio - Wrocław Serwis iTech:

Naprawa karty grafiki w notebooku Sony to przeważnie wymiana spoiw BGA chipsetu grafiki. Niejednokrotnie konieczna okazuje się wymiana pamięci RAM grafiki, znajdującej się obok chipsetu. W zdecydowanej większości przypadków karta grafiki jest wmontowana w płytę główną i stanowi jej nierozłączny składnik, zatem znalezienie dedykowanej karty grafiki do laptopa jest zadaniem o wiele trudniejszym niż w przypadku konwencjonalnych komputerów PC. Zakup nowej płyty do laptopa Sony jest bardzo kosztowny.

Wymiana spoiw bezołowiowych jest skutecznym działaniem w przeważającej liczbie awarii. Pozostały procent to laptopy firmy Sony, mocno wykorzystywane przez gry komputerowe i programy CAD lub często kładzione były na kolanach, pościeli i poduszkach. Uszkodzenie w takich przypadkach obejmuje często zarówno spoiwa , jak i sam chipset i kontrolery pamięci bądź układ zasilania. Układy powinny być wymieniane zawsze na nowe - mowa tu głównie o chipsecie graficznym. Nowy chipset zapewni bezawaryjną i stabilną pracę notebooka marki Sony przy większych obciążeniach.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).