Sony – rozszerzenie wymiana dodanie pamięci RAM

Pamięć RAM Kingston W notebookach Sony montowane są układy RAM takich producentów, jak Hynix, Goodram, Kingston - w technologii DDR2 (lub DDR3 w nowszych modelach. W ultrabookach Sony kości pamięci RAM mogą być zalutowane w płytę główną, co uniemożliwia ich wymianę lub dodanie.

Rozszerzenie pamięci operacyjnej wiąże się z ryzykiem braku kompatybilności z płytą główną bądź konfliktu pomiędzy pamięcią dodaną, a już zamontowaną. skutkiem konfliktu jest pojawianie się niebieskiego ekranu, inne problemy to nie startowanie systemu i brak bootowania dysku.

Aby uniknąć kłopotów z wyborem pamięci RAM należy dostarczyć laptopa do serwisu w celu montażu i sprawdzenia kompatybilności, a także by wybrać optymalną drogę przyśpieszenia pracy laptopa.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).