Instalacja Windows Fujitsu-Siemens

 
sprawdź inne usterki

Fujitsu-Siemens – naprawa Windows 7, 8, 10

Naprawa Windows w laptopie Fujitsu-Siemens Wrocław – Serwis iTech.
 • Naprawa/instalacja Windows 7, 8, 10 w laptopie Fujitsu-Siemens Amilo Wrocław Serwis
 • Naprawa Windows 7, 8, 10 w laptopie Fujitsu-Siemens Espriomo Mobile Serwis Wrocław
 • Naprawa Windows 7, 8, 10 w laptopie Fujitsu-Siemens Lifebook – Wrocław Serwis

Objawy uszkodzonego Windowsa 7, 8, 10 w laptopie Fujitsu-Siemens

 • Windows 7,8,10 próbuje sie naprawić jednak bez skutku
 • restarty Windows przy włączeniu laptopa
 • komunikat błędu na niebieskim tle ekranu
 • Windows 7,8,10 jest wolny – wolno się włącza
 • Windows 7,8,10 zawiesza się
 • czarny ekran po włączeniu po wyświetleniu logo Fujitsu-Siemens

Instalację systemu Windows możemy przeprowadzić na dwa sposoby:

Instalacja z płyty CD, DVD – jeśli nie jesteśmy w posiadaniu płytek instalacyjnych wraz z driverami, przygotowanych przez producenta stricte do naszego modelu notebooka Fujitsu-Siemens, nie pozostaje nam nic innego, niż zainstalować system od nowa – bez sterowników, które trzeba pobrać z witryny producenta. Bez sterowników ciężko jest używać laptopa – ich nieobecność będzie przyczyną kiepskiej rozdzielczości ekranu, wystąpi niedziałające wifi itd.

Zainstalowanie z dysku – funkcjonalność recovery, którą aktywuje się na ekranie startowym notebooka poprzez naciśnięcie F2, F7, F10 albo F12. Polega na przywróceniu systemu do ustawień fabrycznych przy jednoczesnym wyczyszczeniu konta użytkownika. Jest również opcja odzyskania systemu z zachowaniem danych użytkownika, jednak jest ona mocno nieefektywna i grozi przepadkiem tych danych. Przy instalacji z HDD powinno się uprzednio zbackupować i zabezpieczyć wszystkie wartościowe dane, jak zdjęcia, dokumenty lub pliki RAR/ZIP. Przy reinstalacji systemu usunięte zostają wszelkie programy, dlatego przed przeinstalowywaniem zalecamy ściągnąć instalatory i klucze aktywacyjne potrzebne przy ponownym instalowaniu oprogramowania na nowym systemie. Proces odzyskiwania systemu odbywa się w pełni automatycznie, bowiem wersja Windows dedykowana jest pod model naszego Fujitsu-Siemens – system ma fabrycznie zainstalowane sterowniki WiFi, dźwięku, kamerki, grafiki, itd.

Przyczynami awarii systemu Windows mogą być:

 • Funkcjonowanie paru programów antywirusowych na raz.
 • Błędy dysku.
 • Wirus Policja, Wirusy, Downloadery, Trojany, inne złośliwe oprogramowanie.
 • Konflikty sterowników.
 • Błędy w trakcie działania Windows Update.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław
 

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotnydane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).