Wymiana matrycy Fujitsu-Siemens

 
sprawdź inne usterki

Serwis Fujitsu-Siemens – wymiana ekranu, matrycy LCD, wyświetlacza

Wymiana ekranu Fujitsu-Siemens Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Naprawa ekranu Fujitsu-Siemens Świebodzice, Strzelin, Wymiana matrycy Fujitsu-Siemens Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica, Wymiana ekranu Fujitsu-Siemens Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Wymiana ekranu Fujitsu-Siemens Zielona Góra.

Wymiana ekranu lcd Fujitsu Siemens Amilo Pro, Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile Wrocław.

Objawy uszkodzonego ekranu-matrycy w laptopie Fujitsu-Siemens do naprawy lub wymiany – Serwis Wrocław iTech:  • popękany ekrany z czarnymi plamami
  • poziome paski kolorowe
  • kolorowe paski pionowe w Hp
  • czarne plamy na ekranie
  • miganie ekranu
  • matryca gaśnie w różnym czasie
  • różne kolory najczęściej czerwony na ekranie
  • biały ekran zmieniający barwy w laptopie Hp
  • utrata obrazu przy ruszaniu ekranem

Ekran laptopów w zależności od modelu dzielimy na matryce świetlówkowe w starszych modelach i ledowe. Przy ledowych matrycach wyróżnia się jeszcze typ matryc led slim – cieńszych w konstrukcji stosowanych w ultrabookach i netbookach.

Uszkodzenia matrycy dzielimy na mechaniczne i uszkodzenia elektroniki. Mechaniczne to stłuczenie matrycy (objawem są pęknięcia, czarne plamy). Uszkodzenie elektroniki charakteryzuje się pasami pionowymi na ekranie, brakiem podświetlenie (słabo widocznym obrazem lub całkowitym brakiem obrazu). Wyżej wymienione uszkodzenia kwalifikują matryce laptopa do wymiany na nowa lub używaną.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy, dysponujemy zarówno matrycami używanym jaki nowymi z gwarancją 12 miesięcy.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław
 

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotnydane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).