Naprawa podświetlenia Lenovo

 

 

Przyczyny uszkodzeń podświetlenia matrycy Lenovo

 

Awarie podświetlenia obrazu w Lenovo powstają wraz z uszkodzeniami na tle taśmy matrycy lub samej matrycy LCD. W modelach sprzed 2009 mamy do czynienia z konstrukcją matrycy świetlówkowej, a co za tym idzie – użyciem świetlówki zasilanej poprzez inwerter, przyłączony do taśmy LCD, która z kolei wpięta jest w slot płyty głównej. Przy matrycach świetlówkowych Lenovo za ciemny obraz odpowiedzialna bywa świetlówka, inwerter lub taśma matrycy; rzadko bywa, że problemem jest zasilanie płyty. W nowych notebookach Lenovo są zamontowane matryce ledowe, co wyklucza możliwość naprawy i limituje czynności serwisowe do wymiany.

W celu bezpłatnej diagnozy i wyceny zapraszamy do naszego serwisu. Ceny części uzależnione są od modelu laptopa i jego konstrukcji, a także dostępności części zamiennych.

Lenovo – naprawa podświetlenia matrycy

Wrocław Serwis & Naprawa iTECH

Witamy na stronie iTech Serwis – specjalistycznego serwisu zajmującego się naprawą podświetlenia matrycy w laptopach Lenovo. Oferujemy usługi dla klientów z Wrocławia i okolic, którzy potrzebują szybkiej i skutecznej naprawy podświetlenia matrycy swojego laptopa Lenovo.

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy zauważyli problemy z podświetleniem matrycy, takie jak ciemne lub jasne plamy, nierównomierne oświetlenie lub całkowity brak podświetlenia. Nasz doświadczony zespół specjalistów oferuje kompleksowe usługi naprawy podświetlenia matrycy Lenovo, dzięki czemu Twój laptop będzie działał sprawnie i efektywnie.

Nasze usługi naprawy podświetlenia matrycy Lenovo obejmują między innymi:

  1. Bezpłatną diagnozę i wycenę usługi naprawy podświetlenia matrycy Lenovo.

  2. Szybką i skuteczną naprawę podświetlenia matrycy Lenovo z użyciem oryginalnych części zamiennych.

  3. Przyjazną i fachową obsługę klienta, która odpowie na wszystkie pytania i udzieli niezbędnych informacji dotyczących naprawy podświetlenia matrycy.

  4. Konkurencyjne ceny oraz gwarancję na wykonaną usługę.

Jeśli potrzebujesz pomocy z naprawą podświetlenia matrycy w swoim laptopie Lenovo, skontaktuj się z nami Serwis iTECH ul. Krasińskiego 46 Wrocław. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy rozwiązać problemy z podświetleniem matrycy w Twoim laptopie Lenovo.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).