Odzyskiwanie danych z dysku IBM Hitachi

 

Odzyskiwanie danych z dysku Hitachi Wrocław

Serwis&Naprawa iTech

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu oferującego usługi odzyskiwania danych z dysku Hitachi we Wrocławiu, to trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z różnego rodzaju nośników, w tym z dysków twardych marki Hitachi.

Jeśli zauważyłeś, że Twój dysk twardy marki Hitachi działa wolno, wydaje dziwne dźwięki, nie jest wykrywany przez komputer lub po prostu przestał działać, to może to być oznaką uszkodzenia i utraty danych. Przyczyny uszkodzeń mogą być różne, takie jak awarie mechaniczne, elektroniczne lub uszkodzenia logiczne.

Nasza praca opiera się na najnowszych technologiach i specjalistycznych narzędziach, które pozwalają na skuteczne odzyskiwanie danych, nawet w przypadku skomplikowanych uszkodzeń. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w pracy z różnymi modelami dysków Hitachi oraz w odzyskiwaniu danych z różnych systemów plików, takich jak NTFS, FAT, HFS+ czy exFAT.

W przypadku odzyskiwania programowego (przy usterkach logicznych) koszt wynosi od 300 do 550 zł brutto, czas oczekiwania zaś – ok. 7 dni. Jeśli konieczne jest odzyskiwanie laboratoryjne – koszt wzrasta, czas oczekiwania zaś wydłuża się do ok. 1 miesiąca.

Dołożymy wszelkich starań aby, już w ciągu 48 godzin, dostarczyć Ci informacje odnośnie rodzaju uszkodzenia, ceny i możliwości odzyskania danych. Wszystko po to abyś bez zbędnej zwłoki mógł podjąć decyzję odnośnie dalszej procedury odzyskiwania danych.

Oferujemy odzyskiwanie danych z dysków firmy IBM Hitachi, niezależnie od typu uszkodzenia:

Oto kilka przykładowych objawów uszkodzenia dysku twardego Hitachi:

 

  • Wolne działanie komputera
  • Nieprawidłowe działanie systemu operacyjnego
  • Częste błędy i awarie programów
  • Dziwne dźwięki wydawane przez dysk
  • Brak możliwości odczytu lub zapisu danych

 


Przyczyny uszkodzeń dysków Hitachi mogą być różne, w tym:

 

  • Uszkodzenia mechaniczne, takie jak uderzenia lub upadek dysku
  • Awaria elektroniczna, która może spowodować uszkodzenie kontrolera dyskuUszkodzenie logiczne, takie jak błędnie sformatowany dysk, błędy oprogramowania lub wirusy
  • Problemy z zasilaniem lub przepięciami

 

Jeśli podejrzewasz, że Twój dysk twardy marki Hitachi jest uszkodzony i potrzebujesz pomocy w odzyskaniu utraconych danych, skontaktuj się z nami. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w odzyskaniu danych z dysku Hitachi. Zapewniamy pełną poufność oraz bezpieczeństwo powierzonych nam danych, a czas odzyskiwania danych uzależniony jest od skomplikowania uszkodzenia.

Dodatkowo oferujemy również usługę odzyskiwania danych z dysków po zalaniu lub innych dziwnych przypadkach.

W serwisie iTech posiadamy doświadczenie, wiedzę i niezbędną bazę części zamiennych aby odzyskać twoje dane.

Jak tylko nasi inżynierowie otrzymają Twój dysk IBM Hitachi zrobią wszystko co możliwe, aby przywrócić dostęp do Twoich projektów, zdjęć, dokumentów czy niezwykle cennych kontaktów.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).