Odzyskiwanie danych z laptopa

 

Odzyskiwanie danych z laptopa

iTECH Wrocław

 • Odzyskiwanie danych (zdjęć, dokumentów, plików, filmów) z laptopa Apple Macbook Pro, Macbook Air, Acer, Asus, Toshiba, Dell, Hp, Sony, Lenovo, Fujitsu Siemens, Samsung, Msi. Jeśli używasz laptopa do swoich najważniejszych zadań biznesowych i straciłeś swoje dane jak pliki, projekty graficze, to konieczne staje się ich odzyskanie, ponieważ od tego zależy powodzenie zakończenia pewnych już zaczętych zadań. Pamiętajmy też że na dysku znajdują się nasze zdjęcia i dokumenty.
 • Odzyskiwanie danych z komputerów stacjonarnych, Komputerów All-in-One, iMac
 • Naprawa dysku twardego laptopa w celu odzysku danych
 • Bezpłatna diagnoza i wycena odzsykiwania danych lub naprawy dysku twardego w laptopie.

Twój Laptop odmówił posłuszeństwa i nie masz dostępu do ważnych danych?

Ponieważ dyski laptopów są mniejsze, mają znacznie wrażliwszy charakter, dlatego dysk może ulec uszkodzeniu z powodu upadku lub innych błędów użytkownika. Mamy ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków o takich przypadkach, jak:

 • Laptop spadł.
 • Laptop jest uszkodzony, a co z dyskiem?
 • Błąd ludzki, taki jak niezamierzone usunięcie lub formatowanie.
 • Laptop dane utracone z powodu wirusa, spam, trojana lub z powodu innego złośliwego ataku programu.
 • Klęski żywiołowe, takie jak wody, wilgoci, ognia lub ciepła.
 • Spięcie elektryczne / przerwy.
 • Proces startu systemu nie uruchamia się, bądź informacja :nie odnaleziono systemu, boot error.
 • Awarie sprzętu.
 • Elektryczność statyczna.

Usterki możemy podzielić na dwie główne grupy:

 • Fizyczne – bardzo trudne do naprawienia, powstałe w wyniku mechanicznego uszkodzenia, zalania lub przepięcia. Odzyskanie danych bywa w tym przypadku zadaniem ekstremalnym.
 • Logiczne – związane z działaniem dysku po stronie systemu operacyjnego. Zaliczamy tu przypadkowe usunięcia plików, błędy partycji a nawet spustoszenie poczynione przez komputerowe wirusy.

 

Dysk twardy do laptopa jest bardziej narażony na awarię ze względu na mobilność laptopów. Dyski twarde są mniejsze w rozmiarze, który nagrzewa się działający dysk twardy szybko. Mamy natknąć się na szeroką gamę problemów z laptopów od rozlania kawy do bycia rzuconym o podłogę.

Problematyka uszkodzeń dysków w laptopach i możliwości naprawy lub odzyskiwania utraconych danych:

 

Ilość sprzedawanych Laptopów i netbooków rośnie z każdym rokiem. Ponieważ jest to sprzęt mobilny, a co za tym idzie narażony na takie czynniki jak ciepło, mróz, częste przewożenie, wilgoć, kurz czy nawet zalanie cieczą, laptopy (notebooki) są znacznie bardziej narażone na uszkodzenia dysków w porównaniu z komputerami stacjonarnymi.

Serwisanci iTech są w gotowości aby pomóc Ci szybko odzyskać dostęp do twoich ulubionych zdjęć, ważnych dokumentów czy kontaktów.

Odzyskujemy dane ze wszystkich Laptopów jak Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo, IBM, Fujitsu, Apple, Toshiba, Huawei, MacBook … i wielu innych niezależnie od wielkości dysku czy zainstalowanego systemu operacyjnego jak Windows 10 11 98 XP VISTA NT 7, Linux, Mac OS … i innych).

Ze względu na bardzo małe rozmiary, odzyskiwanie danych z dysków Laptopów jest jeszcze bardziej wymagające niż ze zwykłych dysków komputerowych. Wymaga większej precyzji oraz specjalistycznych narzędzi, które często trzeba konstruować na potrzeby jednego zlecenia.

W iTECH Wrocław odzyskujemy dane z laptopów takich dysków jak : Samsung, IBM, HITACHI, SEAGATE, WD (Western Digital), Quantum, Toshiba, Fujitsu, Maxtor.

W przypadku odzyskiwania programowego (przy usterkach logicznych) koszt wynosi od 300 do 550 zł brutto, czas oczekiwania zaś – ok. 7 dni. Jeśli konieczne jest odzyskiwanie laboratoryjne – koszt wzrasta, czas oczekiwania zaś wydłuża się do ok. 1 miesiąca.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).