Pamieci usb pendrive

 

Pendrive USB Odzysk Danych we Wrocławiu

Odzyskiwanie plików z pendrive po formatowaniu, nadpisaniu, błędzie partycji
Ile kosztuje odzyskiwanie danych z pendrive?
Naprawy pendrive – odzyskanie danych – uszkodzone wejście usb wymiana i naprawa ścieżek
  • Bezpłatna diagnoza / wycena odzyskania danych z pendrive we Wrocławiu przy ul. Krasińskiego
  • Odzyskujemy dane z pendrive usb w przypadku wyłamań gniazda usb oraz w przypadkach gdy pendrive przestał działać, lub nie pokazuje danych plików folderów zdjęć. Koszt odzyskiwania danych / naprawy pendrive to 250 do 800 zł. W przypadku uszkodzenia płytki drukowanej pendrive jedyna opcja to przelutowanie kości pamięci flash na inna płyte koszt odzyskiwania danych około 3000 zł – wycena indywidualna.

Uszkodzenia jakie występują w pamięciach USB

  1. Uszkodzenia elektroniki. W tym przypadku naprawa polega na wymianie odpowiednich elementów, układów scalonych czy zabezpieczeń oraz na zaprogramowaniu układów tak aby współpracowały z z pamięcią flash. Uszkodzenia elektroniki kart pamięci (o ile nie jest to spalenie samej pamięci) są jedną z mniej kosztownych procedur i w 99% jest zakończone powodzeniem.
  2. Uszkodzenia logiczne. Do najczęstszych przypadków należą: sformatowanie karty czy usunięcie pliku lub katalogu. Czasem. Naprawa uszkodzeń tego typu również należy do mniej kosztownych i w 99% kończy się sukcesem. Wyjątkiem może być nadpisanie sektorów przez inne dane i z tego względu należy jak najszybciej wyjąć kartę z urządzenia aby nie dopuścić do zjawiska nadpisywania danych chociażby przez system.
  3. Uszkodzenia fizyczne – mechaniczne. Są to awarie powstałe np. w wyniku upadku lub zamęczenia materiału z którego jest wykonana pamięć. Naprawa tych uszkodzeń jest bardziej złożona od poprzednich i wiąże się z większymi opłatami. Czas potrzebny na usunięcie awarii mechanicznych jest również dłuższy. Tego typu uszkodzenia kończą się powodzeniem w ponad 90% (o ile uszkodzeniu nie uległa sama kość pamięci).

Jeśli coś stało się z danymi na twojej karcie jak najszybciej skontaktuj się z nami.

Odzyskujemy dane ze wszystkich rodzajów pamięci USB (niezależnie od pojemności) i wszystkich producentów.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).