Naprawa podświetlenia Samsung

 
sprawdź inne usterki

Samsung – naprawa podświetlenia matrycy

Samsung – słabo widoczny obraz – brak podświetlenia Serwis Wroclaw

Awarie podświetlenia obrazu w Samsungach wiążą się z uszkodzeniami na tle taśmy matrycy lub samej matrycy. W modelach poniżej 2009 mamy do czynienia z konstrukcją matrycy świetlówkowej, a co za tym idzie – obecnością świetlówki zasilanej przez inwerter, podpięty do taśmy matrycy, która z kolei wpięta jest w slot płyty głównej. Przy matrycach świetlówkowych Samsunga za brak jasności obrazu odpowiedzialna może być świetlówka, inwerter lub taśma matrycy; rzadko bywa, że problemem jest zasilanie płyty. W najnowszych laptopach Samsung są zamontowane matryce ledowe, co wyklucza możliwość naprawy i limituje czynności serwisowe do wymiany matryc.

W celu bezpłatnej diagnozy i wyceny zapraszamy do naszego serwisu. Ceny części uzależnione są od modelu laptopa i jego konstrukcji, a także dostępności części zamiennych.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).