Rozszerzenie pamięci RAM Samsung

 
sprawdź inne usterki

Samsung – rozszerzenie pamięci RAM

Samsung dodanie pamięci RAM Wrocław Serwis.

W notebookach Samsung stosowane są układy RAM takich producentów, jak Hynix, Goodram, Kingston – w technologii DDR2 (lub DDR3 w nowszych modelach. W ultrabookach Samsunga układy pamięci RAM mogą być zalutowane w płytę główną, co blokuje ich wymianę lub rozbudowę.

Rozszerzenie RAM wiąże się z ryzykiem braku kompatybilności z płytą główną bądź konfliktu pomiędzy pamięcią dodaną, a już zamontowaną. W przypadku konfliktu dochodzi do pojawiania się niebieskiego ekranu, inne problemy to nie startowanie systemu i brak bootowania dysku.

Aby uniknąć kłopotów z doborem pamięci RAM należy dostarczyć laptopa do serwisu w celu zamontowania kości i sprawdzenia kompatybilności, oraz wyboru optymalnej drogi.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).