Jakich producentów laptopy naprawiamy?

Producenci Laptopów które naprawiamy - kliknij na logo - Postaramy się by twój laptop tak długo żył, że będziesz chciał go zepsuć! Po co kupować kolejny nowy laptop jak możesz naprawić stary dołożyć pamięć ram, wymienić dysk na ssd, a dorówna laptopom za 3000 zł. Jakość nowych laptopów jest gorsza niż ich poprzedników, dzieje się tak dlatego ponieważ producenci oszczędzają niemal na wszystkim by obniżyć koszty produkcji i zwiększyć zyski dlatego starają się jedynie o ładny wygląd i o to byTwój laptop rozsypał się po 2 latach, żebyś mógł kupić sobie nowy ładniejszy. Oszczędności w nowych laptopach można spotkać w rodzaju zastosowanych plastików, które są delikatiejsze-wyginają się, przez co łatwo o usterkę matrycy, obudowy i zawiasów, taśmy. Płytki drukowane płyt głównych są cieńsze mniej odporne na temperatury i wstrząsy, chłodzenie wentylator i radiator są mniejsze, a procesor z grafiką zalutowane na płycie - oczywiście o wyższych parametrach niż w starszych laptopach, ale i tak jak laptop się nagrzeje taktowanie procesora spada, a przy takim chłodzeniu jest to jak w banku. Zatem w Naszym Serwisie tak na prawdę zaoszczędzisz pieniądze i nerwy. Nie bądź naiwny, że nowe jest jakościowo lepsze, bo sprzedawca pokaże ładny laptop i zasypie cię parametrami technicznymi i7, 500 ssd, nvidia i powie, że jest naprawdę dobry - jego cel to sprzedać właśnie za to mu płacą. Pamiętaj, że najlepiej dla Ciebie będzie jak przed zakupem nowego laptopa zgłosisz się do naszego Serwisu Laptopów iTECH, przyniesiesz swojego starego laptopa, a my ocenimy jego stan i co można zrobić, oraz doradzimy jaki aktualnie laptop jest godny polecenia dostosowany do Twoich potrzeb. Do 3 dni bezpłatna diagnoza Twojego Laptopa

Serwisujemy laptopy największych światowych producentów. Klikając na logo produceta zostaniesz przeniesiony do strony dotyczącej zakresu napraw laptopa. Zachęcamy do odwiedzenia Porad użytkowania laptopa oraz do zapoznania się z rodzajami usterek w laptopach.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).