Toshiba Serwis

Komunikat

Serwis Toshiba Wrocław – naprawa laptopów iTech.

Cena - Ile kosztuje naprawa Toshiby?

Jak przyśpieszyć laptop Toshiba?

Prowadzimy kompleksowe naprawy laptopów Toshiba, które w wyniku grzania się uległy uszkodzeniu na poziomie płyty głównej, grafiki, gdy laptop ma problem z zasilaniem lub wyświetlaniem obrazu. Dysponujemy szerokim dostępem do części na zamówienie takich jak klawiatura, zasilacz, bateria, moduły gniazd usb.

Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami Naszej oferty Serwisu:

Logo Toshiba

 • Serwis Toshiba Satellite Wrocław,
 • Serwis Toshiba Qosmio Wrocław,
 • Serwis Toshiba Portage Wrocław,
 • Serwis Toshiba Tecra Wrocław,
 • Serwis Toshiba Dynabook.

 

Laptop Toshiba Serwis oferuje:

 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy usterki w laptopie Toshiba przesyłana sms-em.

 • Czas naprawy od 1 do 10 dni.

 • Gwarancja na naprawę sprzętu Toshiba od 6 do 12 miesięcy.

 • Cena / Koszt naprawy laptopa Toshiba to 50 zł do 450 zł 

 

Naprawa laptopa Toshiba - Serwis iTech Wrocław. Problemy z Toshibą które naprawiamy:

Toshiba Qosmio Toshiba Satellite L675 S7018 Wnętrze laptopa Toshiba x200 ​​​​​​​ Toshiba Satellite L655D płyta główna ​​​​​​​ Toshiba Satellite S855D-S5148 ​​​​​​​ Toshiba 11Q4-C655D ​​​​​​​

Laptop Toshiba nie włącza się?
Laptop Toshiba nie ma obrazu?
Laptop Toshiba piszczy lub wydaje krótkie sygnały?

Jeśli masz powyższe problemy zapraszamy do Serwisu iTech Wrocław na:
 

 • Wymiana wentylatora Toshiba czy naprawa - wymiana wentylatora jest konieczna jeśli wentylator ma połamane łopatki lub urwane mocowanie głowicy wentylatora lub uszkodzona jest elektronika i wentylator w ogóle nie działa lub czasem drga. W innych przypadkach jeśli wentylator jest głośny, hałasuje, wpada w wibracje lub pojawia się komunikat fan error lub awaria chodzenia to spokojnie mozna przyjąć że wentylator i chłodzenie -radiator są do czyszczenia i smarowania wentylatora.

 

 • wymiana płyty głównej czy naprawa - w przypadku uszkodzeń elektroniki płyty głównej najtańszym rozwiązaniem jest ich naprawa poprzez wymiane układów wadliwych lub spoiw bezołowiowych. Wymiana płyty głównej wchodzi w rachubę, gdy płyty głównej nie można naprawić by uznać jej stan za stabilny i dobry. Niestety nowe płyty główne są drogie ich koszt to około 1200 zł, co stanowi 400% kosztu naprawy płyty. Używane płyty, są zazwyczaj po naprawach stąd ich krótkie gwarancje, co za tym idzie plyty takie są niestabile.

 

 • Wymiana klawiatury w laptopie Toshiba -  jest to koniecznośc jeśli laptop został zalany i tylko niektóre klawisze działają lub same piszą nie pozwalając na pracę lub też klawiatura piszczy. bywają przypadki wyrwanych klawiszy (niestety tu nie da się uzupełnić bowiem uszkodzony jest mechanizm przytrzymujący klawisz) lub klawiatura przestaje działać na wskutek zwarcia elektroniki wynikającego z zabrudzenia.

 

 • Wymiana ekranu w laptopie Toshiba, lcd - w przypadku gdy matryca ma widoczne pęknięcia, jest zbita. Również objawem uszkodzonego ekranu są kolorowe paski pionowe lub zmieniające się barwy na ekranie

 

 • Wymiana gniazda zasilania w laptopie Toshiba czy naprawa - zalecamy zawsze wymianę gniazda zasilania, gdy Toshiba przerywa zasilanie, wyłącza się, nie ładuje baterii, są widoczne ślady wyłamania gniazda lub gniazdo wpadło do środka laptopa, przy poruszaniu wtyczka laptop Toshiba zaczyna zasilać bądź traci zasilanie

 

 • Wymiana dysku twardego w laptopie Toshiba czy formatowanie i instalacja nowego systemu - wszystko zależy od stanu dysku twardego, jeśli dysk ma uszkodzone sektory nalezy go wymienić jeśli jednak że stan techniczny jest dobry, można z powodzeniem instalować system i przenieść ważne dane - odzyskiwanie danych jest kwestią złożoną bowiem metoda odzyskiwania danych zależy od uszkodzenia, co wpływa na cenę i czas odzsykiwania danych, w tej materii zalecamy najpierw bezpatną diagnozę i wycenę kosztów odzyskiwania danych.

 

 • zalanie laptopa Toshiba - czyszczenie czy naprawa płyty - w przypadku laptopa po zalaniu najpierw przystępujemy do czyszczenia i konserwacji laptopa. Czyszczenie po zalaniu może przy niskim koszcie przywrócić sprzęt do życia. W przypadku, gdy czyszczenie nie pomogło przystępujemy do bezpłatnej diagnozy uszkodzeń płyty głównej i komponentów

 

 • wymiana obudowy w laptopie Toshiba czy regenracja, naprawa obudowy - wymiana obudowy jest kosztowna, bowiem przy uszkodzeniu zawiasów towarzyszą wyłamania i pęknięcia obudowy górnej i dolnej, co sprawia, że oprócz widocznych usterek są te ukryte, które można naprawic przez wymianę co prowadzi do zwiększonego kusztu naprawy. Tańszym wyjściem z sytuacji jest naprawa obudowy poprzez regeneracje ubytków i wzmocnienie konstrukcji, dzięki takiemu zabiegowi oszczędzamy 50% jednak nie zawsze estetyka będzie dorównywała opcji wymiany części.  

 

 • wymiana zawiasów w laptopie Toshiba - jest koniecznością jeśli zawias jest złamany, jesli jednak zawias jest cały, ale luźno pracuje lub wyrwał część obiudowy laptopa to wtedy do wymiany jest ów część lub można ją naprawić, wszystko zależy od oceny uszkodzenia przez Nasz Serwis we Wrocławiu.

 

Czy można przyśpieszyć laptopa Toshiba?

Przyśpieszymy Twoją Toshibę nie do poznania - poprzez reinstalację systemu Windows, dodanie pamięci RAM, wymianę dysku twardego na SSD i konserwację chłodzenia płyty głównej. Naprawimy też większość usterek trawiących laptopy Toshiby. Trzeba mieć na uwadze, że sprzęt tej firmy łączy zaawansowaną technologię z małą przestrzenią obudowy. Prowadzi to niestety do poważnych wad konstrukcyjnych (np. modele A100, A200, A300, L300), gdzie w wyniku miniaturyzacji i złej kalkulacji chłodzenia dochodzi do niebezpiecznego w skutkach przegrzania. Niestandardowe rozwiązania utrudniają naprawę laptopów i wymagają technicznego know-how oraz specjalistycznego warsztatu.

Przy wyborze serwisu laptopów Toshiba należy kierować się czasem udzielanej gwarancji. Gwarancja na naprawę jest nie tylko zabezpieczeniem naszych interesów, ale również stanowi o profesjonalizmie firmy, której zadaniem jest naprawić sprzęt trwale, a nie na krótką chwilę. W naszym serwisie otrzymasz gwarancje na naprawę od 6 do 12 miesięcy.

W laptopach Toshiby często dochodzi do uszkodzenia ekranu, który można naprawić lub wymienić. Tego typu problemy (wadliwy ekran lub inwerter) rozwiązujemy średnio w 3 dni robocze. Toshiby nad wyraz często się przegrzewają, dlatego należy stosować profilaktyczną konserwację - raz na 6 miesięcy. W przypadku przegrzania laptopa mogą wystąpić problemy z touchpadem, klawiaturą, zainstalowaniem systemu Windows albo sterowników. Laptop może przestać się włączać. może również wyłączać się w nieoczekiwanych momentach. Wszystkie te objawy związane są z mostkiem – układem płyty głównej odpowiedzialnym za zarządzanie laptopem. Przy przegrzaniu może jeszcze wystąpić problem z grafiką, jeśli w laptopie znajduje się dużo kurzu lub pracuje on pod dużym obciążeniem (programami graficznymi, grami). Problemy z grafiką są powszechne w laptopach trzymanych na miękkich powierzchniach (np. na kołdrze).

Nieco rzadziej dochodzi do uszkodzenia dysku twardego (nie jest to wyłącznie domena Toshiby), jego objawem jest chociażby komunikat "operating system not found" przy włączaniu komputera. Można wymienić dysk i zainstalować system od nowa, a z uszkodzonego dysku odzyskać cenne dane.

 

Wyslij laptopa Toshiba kurierem do Wrocławia z:

 • Serwis Toshiba Wałbrzych - Naprawa Laptopa TOSHIBA
 • Serwis Toshiba Legnica,
 • Serwis Toshiba Opole,
 • Serwis Toshiba Zielona Góra,
 • Serwis Toshiba Świebodzice,
 • Serwis Toshiba Oława,
 • Serwis Toshiba Trzebnica
 • Serwis Toshiba Jelenia Góra,
 • Serwis Toshiba Kłodzko,
 • Serwis Toshiba Lubin, Świdnica, Strzelin, Ząbklowice Śląskie.
 • Serwis laptopów Toshiba Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).