Laptop gasnie naprawa

Laptop gaśnie Wrocław Naprawa

Laptop gaśnie wyłącza się Wrocław Serwis Naprawa iTech.
Co zrobić gdy laptop się wyłącza? Jakie są przyczyny wyłączania się komputera?

Bezpłatna wycena, naprawa skutków przegrzewania się laptopa – Apple MacBook wyłącza się, Acer wyłącza się, Asus wyłącza się podczas filmu, Alienware, Dell wyłącza się podczas gry, serwis HP,  Toshiba,  Samsung wyłącza się i jest gorący , IBM, Lenovo, MSI, Xiaomi Mi Pro – Mi Air, Huawei Matebook X, Chuwi, Tongfang.

 • laptop wyłącza się przy grze, programie
 • laptop jest bardzo gorący,
 • wentylator laptopa jest głośny,
 • laptop zapala sie i gaśnie
 • zawiesza się po czym wyłącza sie
 • laptop restartuje się po nagrzaniu

Bezpłatna wycena naprawy i ustalenie usterki do 3 dni roboczych.

“Mój laptop wyłącza się nagle sam, bez żadnego ostrzeżenia. Czasami działa dobrze przez kilka godzin, czasem wyłącza się w 10-15 minut.”. Taką informację słyszymy od naszych klientów w kółko. Często wyłączanie powodowane jest przez przegrzanie. Około 15-20% wszystkich laptopów ma problem z przegrzewaniem się.

Symptomy problemów z przegrzewaniem

 • Klawiatura i spód laptopa są bardzo gorące, gdy laptop pracuje.
 • Wentylatory CPU procesora pracuje cały czas przy maksymalnej prędkości obrotowej i działa znacznie głośniej niż przedtem.
 • Laptop wyłącza się sam bez ostrzeżenia.

Rozwiązanie problemu

Jeśli radiator procesora jest zatkany kurzem i pyłkami, możesz używać sprężonego powietrza i po prostu wyciągnąć kurz przez otwory na dole i po bokach. Jest to działanie profilaktyczne i może nie działać jeśli twój laptop ma już problem, a radiator jest całkowicie zatkany.

 1. Otwórz obudowę laptopa, dzięki temu możesz uzyskać dostęp do wentylatora procesora i radiatora. W niektórych przypadkach można uzyskać dostęp do radiatora za pomocą zatrzasku na spodzie laptopa. Czasami trzeba otworzyć obudowę laptopa. Ze względu na skomplikowaną budowę zalecamy wtedy oddać wyłączającego się laptopa do serwisu – oszczędzimy sobie uszkodzeń obudowy, zaczepów, tasiemek.
 2. Ostrożnie odłącz kable wentylatora na płycie głównej i wyciągnij wentylator. Wyczyść wentylator i radiator sprężonym powietrzem. Również zalecamy usunięcie starej pasty termoprzewodzącej z procesora i zastosowanie nowego smaru na lepszą przewodność cieplną.

Jeśli po dokonaniu konserwacji laptop dalej ma problemy z wyłączaniem i przegrzewaniem, należy oddać sprzęt do serwisu. Uszkodzone mogą być wówczas: elektronika wentylatora, chłodzenie pasywne, zatarte łożyska lub elementy płyty głównej.

Laptop wyłącza się Katowice Serwis, Poznań, Łódź, Szczecin, Częstochowa, Kraków. Laptop wyłącza się Serwis Leszno, Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Zapraszamy na bezpłatną diagnozę!

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).