Brak dźwięku

Brak dźwiękuGłośniki HP do laptopaWrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin, Częstochowa, Kraków, Leszno, Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Pogwarancyjny Serwis Laptopów Wrocław.

Bezpłatna wycena naprawy dźwięku laptopa Hp, Dell, Asus, Acer, Toshiba, Lenovo, Samsung.. i ustalenie przyczyn usterki do 3 dni roboczych. Zapraszamy do serwisu iTech we Wrocławiu!

Możliwości uszkodzenia:

  • Uszkodzone lub niezainstalowane sterowniki audio,
  • Uszkodzenie głośników,
  • Uszkodzenie płyty głównej (to na niej w laptopie znajdują się układy audio).

Co robić?

W zdecydowanej większości przypadków proponujemy naszym klientom sprawdzenie ustawień Windows, reinstalację sterowników karty dźwiękowej lub - w trudniejszych przypadkach - naprawę płyty głównej (w tym przypadku slotu od zasilania głośników lub chipsetu mostka).

Dość częstym problemem jest wyłamanie się wtyczki jack, która pozostaje w gnieździe słuchawkowym. W takiej sytuacji czujnik gniazda wykrywa wpięte słuchawki i wyłącza głośniki, przez co w żaden sposób nie możemy odtwarzać dźwięku. Jeśli wyjęcie złamanej wtyczki jest niemożliwe, skontaktuj się z naszym serwisem, mamy duże doświadczenie w udrażnianiu zapchanych złączy.

Problemy z dźwiękiem likwidujemy u wszystkich producentów laptopów, w tym m.in. Toshiba, HP, Asus, Dell, Sony. Zajmujemy się zarówno oprogramowaniem, jak i sprzętem.

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).