Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie Danych Wrocław

Płatność za skuteczne odzyskanie danych

Witaj na stronie internetowej iTech – specjalistycznego serwisu zajmującego się odzyskiwaniem danych z różnych nośników we Wrocławiu. Jeśli Twoje dane na komputerze, laptopie, telefonie lub innym urządzeniu uległy utracie, jesteśmy w stanie pomóc. Nasza siedziba znajduje się pod adresem ul. Krasińskiego 46, a nasza infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 Tel.  784-956-965

Oferujemy kompleksową obsługę klienta, w tym szybką diagnozę uszkodzeń, profesjonalne doradztwo oraz skuteczne odzyskiwanie danych. Działamy w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia i technologie, co pozwala nam na skuteczne odzyskiwanie danych nawet z najbardziej uszkodzonych nośników.

 • Dowiedz się ile kosztuje odzyskiwanie danych dysku?
 • Odzyskiwanie utraconych danych plików, zdjęć z dysku twardego, laptopa, komputera, pendrive, kart sd, telefonu – smartfon?
 • Bezpłatne sprawdzenie nośnika i cena odzyskania danych  przesyłana sms-em. Pełna kontrola kosztów.
 • Naprawa nośnika w celu odzyskania danych

Przywracanie danych we Wrocławiu

 

 • Cena / koszt odzyskiwania danych w przypadku uszkodzeń logicznych 200 zł do 600 zł czas około 7 dni
 • Cena / koszt odzyskiwania danych laboratoryjne koszt 2000 zł do 7000 zł

 

Poniżej przedstawiamy nasze usługi odzyskiwania danych:

 1. Odzyskiwanie danych z dysków twardych – wykonujemy odzyskiwanie danych z dysków twardych wszystkich producentów, typów i modeli. Bez względu na przyczynę uszkodzenia dysku twardego, jesteśmy w stanie pomóc.

 2. Odzyskiwanie danych z telefonów – wykonujemy odzyskiwanie danych z telefonów różnych producentów oraz systemów operacyjnych, takich jak iOS, Android, Windows Phone i inne.

 3. Karty pamięci– wykonujemy odzyskiwanie danych z kart pamięci różnych typów, takich jak SD, microSD, CompactFlash, Memory Stick i inne.

 4. Odzyskiwanie danych z pendrive’ów – wykonujemy odzyskiwanie danych z pendrive’ów różnych producentów i typów.

 5. Odzyskiwanie danych z RAID – wykonujemy odzyskiwanie danych z macierzy RAID różnych typów, takich jak RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6 i inne.

 6. Uszkodzone pliki – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych plików różnych typów, takich jak dokumenty, zdjęcia, filmy i inne.

 7. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych systemów plików – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych systemów plików, takich jak NTFS, FAT, exFAT i inne.

 8. Uszkodzona partycja – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych partycji na dyskach twardych, kartach pamięci i innych nośnikach.
 9. Pliki PST – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych plików PST, używanych w programie Microsoft Outlook.
 10. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych baz danych – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych baz danych różnych typów, takich jak MySQL, Oracle i inne.

 11. Uszkodzone serwery – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych serwerów różnych producentów, takich jak Dell, HP, IBM i inne.

 12. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych kamer – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych kamer różnych typów, takich jak kamery cyfrowe, kamery sportowe i inne.

 13. Zdjęcia z tabletów – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych tabletów różnych producentów i modeli.

 

 

 

 

 1. Odzyskiwanie plików i zdjęć z uszkodzonych laptopów – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych laptopów różnych producentów i modeli.

 2. Kontakty i zdjęcia z uszkodzonych smartfonów – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych smartfonów różnych producentów i modeli.

 3. Dyski SSD – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków SSD różnych producentów i modeli.

 4. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków zewnętrznych – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków zewnętrznych różnych producentów i modeli.

 5. Urządzenia sieciowe – wykonujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych urządzeń sieciowych, takich jak routery, switch’e i inne..

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz profesjonalne odzyskiwanie danych w iTech. Skontaktuj się z nami już dziś i odzyskaj swoje cenne dane. Pracujemy w godzinach 11.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku.

UL. KRASIŃSKIEGO 46, WROCŁAW

 

Powyższe nośniki do odzyskiwania danych możesz przesłać na adres Naszego Serwisu w celu bezpłatnej wyceny – Zrobili tak klienci z miast takich jak Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia. Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra jak również z Wałbrzycha, Zielonej Górze.

Problemy z danymi? Oto w jakich sytuacjach możemy pomóc:

 • Usunięcie plików, dokumentów, zdjęć, filmów, nagrań

 • Utrata poprzez nadpisanie danych z dysku, pendrive, karty sd, cf

 • Przywracanie zdjeć, dokumentów tekstowych po formatowaniu lub nadpisaniu innymi danymi,

 • Zawartość dysku, pendrive są niewidoczne dla laptopa, komputera,

 • Dysk twardy HDD, SSD. M2 chce się formatować,

 • odzyskiwanie plików bazodanowych z dysku który wykazuje partycje ale nie można ich otworzyć,

 • odzyskiwanie danych z dysku, który upadł badź został zalany,

 

 • Dysk piszczy lub wydaje sygnały dźwiękowe – chrobocze, tyka, co wskazuje na złą pracę głowicy dysku lub talerzy

 • Wyłamane gniazdo usb lub nadpaloną elektronikę dysku lub pendrive,

 • Przywracanie partycji z danymi dysku po instalacji czyli nałożeniu nowego systemu Windows,

 • Dysk stuka podczas działania i jest nie do odczytu,

 • Dysk zewnętrzny nie reaguje po podłączeniu do komputera, laptopa.

Rodzaje uszkodzeń

Rodzaje uszkodzeń dysków twardych dzielimy na dwie najważniejsze grupy:

– Uszkodzenia fizyczne (np. po upadku lub uszkodzeniu elektroniki – w przypadku dysków twardych konieczne odzyskiwanie laboratoryjne – czas oczekiwania ok. 2 tygodnie)

-Uszkodzenia logiczne (odzyskiwanie programowe – od 100 do 600 zł, czas oczekiwania ok. 7 dni)

Kontakt 

Adres

UL. KRASIŃSKIEGO 46, WROCŁAW

  Telefon
 

784-956-965

 Czynne
 
PN-PT: 11:00 – 19:00
 
   Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).