Tanie odzyskiwanie danych z kart pamięci FLASH

Karty FLASH

  • Diagnoza uszkodzenia
  • Naprawa karty pamięci lub sczytanie danych bezpośrenio z układu
  • Skopiowanie danych na sprawny nośnik

Bezpłatna wycena odzsykiwania danych z kart pamięci - iTech Wrocław.

Uszkodzenia jakie występują w kartach pamięci to:

  1. Uszkodzenia elektroniki. W tym przypadku naprawa polega na wymianie odpowiednich elementów, układów scalonych czy zabezpieczeń oraz na zaprogramowaniu układów tak aby współpracowały z z pamięcią flash. Uszkodzenia elektroniki kart pamięci (o ile nie jest to spalenie samej pamięci) są jedną z mniej kosztownych procedur i  w 99% jest zakończone powodzeniem.
  2. Uszkodzenia logiczne. Do najczęstszych przypadków należą: sformatowanie karty czy usunięcie pliku lub katalogu. Czasem. Naprawa uszkodzeń tego typu również należy do mniej kosztownych i w 99% kończy się sukcesem. Wyjątkiem może być nadpisanie sektorów przez inne dane i z tego względu należy jak najszybciej wyjąć kartę z urządzenia aby nie dopuścić do zjawiska nadpisywania danych chociażby przez system.
  3. Uszkodzenia fizyczne - mechaniczne. Są to awarie powstałe np. w wyniku upadku lub zamęczenia materiału z którego jest wykonana pamięć. Naprawa tych uszkodzeń jest bardziej złożona od poprzednich i wiąże się z większymi opłatami. Czas potrzebny na usunięcie awarii mechanicznych jest również dłuższy. Tego typu uszkodzenia kończą się powodzeniem w ponad 90% (o ile uszkodzeniu nie uległa sama kość pamięci).

Jeśli coś stało się z danymi na twojej karcie jak najszybciej skontaktuj się z nami.

Odzyskujemy dane ze wszyskich rodzajów kart pamięci i wszystkich producentów: Pamięci SD, miniSD, MultiMedia Card, RS-MMC, Compact Flash typ I i II, Memory Stick, Memory Stick PRO, Memory Stick Duo, SmartMedia, xD.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotny, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).