Acer Laptop Serwis

Wrocław Serwis & Naprawa iTECH

Cena / Ile kosztuje naprawa Acer?

Dowiedz się na jakie uszkodzenia narażony jest Acer i jakie towarzyszą mu objawy, czy da się naprawić i na czym polega naprawa.

Prowadzimy kompleksowe naprawy laptopów Acer we Wrocławiu płyty głównej po zwarciu, zalaniu, przegrzaniu laptopa, gdy laptop ma problem z obrazem lub z włączaniem się. Usuwamy usterki mechaniczne jak wyłamana obudowa i zawiasy w laptopach Acer szczególnie uwidoczniające się przy otwieraniu i zamykaniu. Wymieniamy uszkodzone częsci Acera jak ekran (matryca LCD), klawiatura, bateria, zasilacz. Obsługujemy wszystkie serie laptopów gamingowych, biznesowych i dla domu.

Nasz serwis laptopów iTECH we Wrocławiu przy ul.Dworcowa 14 jest do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godzinach 09-17 Tel. 783-929-915. Skontaktuj się z nami i z przyjemnością pomożemy Ci przywrócić Twojego Acera do życia. 

sprawdź innych producentów

Acer Serwis

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Serwisu ACER iTECH we Wrocławiu

 

 • Płatność za skuteczną naprawę: Oferujemy unikalną opcję płatności za naprawę tylko w przypadku skutecznej naprawy laptopów Acer. Klienci płacą jedynie za efektywnie przeprowadzoną naprawę, co daje pewność i oszczędza pieniądze.

 • Konkurencyjne ceny: Nasze ceny naprawy laptopów Acer są konkurencyjne i dostępne dla różnych budżetów. Koszt naprawy zależy od rodzaju uszkodzenia i może wynosić od 50 zł do około 1200 zł przy wymianie płyty głównej.

 • Bezpłatna diagnoza i wycena: Oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów naprawy usterki w laptopach Acer. Klienci otrzymują profesjonalną ocenę problemu, a wycena jest przesyłana za pomocą wiadomości SMS.

 • Szybki czas naprawy: Staramy się jak najszybciej przywrócić sprawną działalność laptopów Acer. Nasz czas naprawy wynosi od 1 do 10 dni, aby klienci mogli jak najszybciej wrócić do korzystania ze swojego sprzętu.

 • Gwarancja: Zapewniamy gwarancję na nasze naprawy laptopów Acer od 6 do 24 miesięcy. Gwarancja daje klientom spokój i pewność, że naprawa została wykonana profesjonalnie i mogą liczyć na wsparcie w przypadku ewentualnych problemów.

Wybierając serwis Acer iTech, klienci mogą być pewni skutecznej naprawy, konkurencyjnych cen, bezpłatnej diagnozy, szybkiego czasu naprawy oraz gwarancji na swoje laptopy Acer.

ITech Serwis

Zaufaj profesjonalistom iTECH od 2007

Laptopy Acer naprawiane w Naszym Serwisie iTECH we Wrocławiu:

 1. Acer Aspire – seria ta obejmuje szeroką gamę laptopów dla użytkowników domowych i biznesowych. Modele Aspire wyróżniają się przystępną ceną i solidną wydajnością.

 2. Acer Predator – to seria laptopów dla graczy, oferujących najwyższą wydajność, grafikę wysokiej jakości oraz zaawansowane funkcje gamingowe. Zadbaj o odpowiednie chłodzenie i dostarcz laptopa na konserwację.

 3. Acer Nitro – seria ta również jest przeznaczona dla graczy, jednak oferuje nieco bardziej przystępne modele niż Predator. Nitro wyróżniają się wysoką wydajnością i solidnym wykonaniem.

 4. Acer Swift – seria ta to ultralekkie i ultracienkie laptopy dla użytkowników mobilnych, którzy potrzebują lekkiego i wydajnego urządzenia do pracy w drodze.

 5. Acer Spin – to seria konwertowalnych laptopów z funkcją 360-stopniowego obrotu ekranu, co pozwala na użytkowanie w trybie tabletu.

 6. Acer Chromebook – seria ta to laptopy z systemem operacyjnym Chrome OS, które są idealne dla użytkowników, którzy potrzebują urządzenia do pracy w chmurze.

 

Jaki masz problem z Acerem?

Proces naprawy laptopów Acer w Serwisie iTECH

 1. Diagnoza uszkodzenia od 1-3 dni – Pierwszym krokiem w naprawie laptopa Acer jest przeprowadzenie dokładnej diagnozy uszkodzenia. Wykwalifikowany personel serwisowy przeprowadzi testy i oceni problem, aby zidentyfikować konkretną przyczynę usterki.

 2. Ocena kosztów i wycena przesyłana smsem – Po diagnozie uszkodzenia serwisant sporządzi ocenę kosztów naprawy. Na podstawie diagnozy zostanie określony zakres naprawy oraz koszt części, jeśli są wymagane.

 3. Wymiana lub naprawa uszkodzonych części 1 – 10 dni – Po akceptacji wyceny naprawy laptopa Acer, przystępuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonych części. Zawiasy, obudowa, wentylator, klawiatura, ekran czy inne elementy mogą być wymieniane lub naprawiane, w zależności od konkretnego uszkodzenia.

 4. Testowanie i konserwacja – Po dokonaniu napraw i wymiany części, laptop Acer zostanie poddany testom, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Dodatkowo, przeprowadzana jest konserwacja, tak aby laptop był odpowiednio oczyszczony i przygotowany do dalszego użytku.

 5. Instalacja oprogramowania i testy funkcjonalne – Jeśli wymaga tego naprawa, laptop Acer może zostać ponownie zainstalowany z odpowiednim oprogramowaniem, takim jak system operacyjny Windows. Następnie przeprowadza się testy funkcjonalne, aby upewnić się, że wszystkie funkcje i komponenty działają poprawnie.

 6. Odbiór i gwarancja 6- 24 m-ce – Po zakończeniu procesu naprawy, klient zostaje poinformowany o gotowości laptopa Acer do odbioru. Oferuje się również odpowiednią gwarancję na wykonane naprawy, aby zapewnić klientowi pewność i wsparcie w przypadku ewentualnych problemów.

Cennik usług napraw laptopów Acer – Objawy uszkodzeń

Dlaczego Acer się nie włącza? Co powoduje że jest wolny i wyłącza się gdy korzystam z Internetu?

 

 • Wymiana obudowy w laptopie Acer czy regeneracja, naprawa obudowy – wymiana obudowy jest kosztowna, bowiem przy uszkodzeniu zawiasów towarzyszą wyłamania i pęknięcia obudowy górnej i dolnej, co sprawia, że oprócz widocznych usterek są także ukryte, które można naprawić poprzez wymianę, co prowadzi do zwiększonego kosztu naprawy. Tańszym rozwiązaniem jest naprawa obudowy poprzez regenerację ubytków i wzmocnienie konstrukcji. Dzięki takiemu zabiegowi można zaoszczędzić nawet 50%, jednak nie zawsze estetyka będzie równie doskonała jak przy opcji wymiany części. Cena/koszt wymiany obudowy to 100 zł do 200 zł + koszt części, który jest ustalany na podstawie modelu laptopa Acer.
 • Wymiana wyłamanych zawiasów Acer – jest koniecznością, jeśli zawias jest złamany. Jednak jeśli zawias jest cały, ale luźno pracuje lub wyrwał część obudowy laptopa, wtedy do wymiany jest ta część lub można ją naprawić. Wszystko zależy od oceny uszkodzenia przeprowadzonej przez nasz serwis we Wrocławiu. Cena/koszt wymiany zawiasów w Acerze wynosi od 170 zł do 450 zł.
 • Wentylator Acer – wymiana wentylatora jest konieczna, jeśli ma on połamane łopatki, urwane mocowanie głowicy wentylatora lub uszkodzoną elektronikę, co powoduje, że wentylator w ogóle nie działa lub czasem drga. W innych przypadkach, jeśli wentylator jest głośny, hałasuje, wpada w wibracje lub pojawia się komunikat “fan error” lub awaria chłodzenia, można przyjąć, że wentylator i chłodzenie radiatora wymagają czyszczenia i smarowania. Koszt/cena wymiany wentylatora w Acerze wynosi od 120 zł do 450 zł, jeśli wymagana jest wymiana całego modułu chłodzenia (wentylator i chłodzenie psywne hit pipe).
 • Wymiana klawiatury Acer – jest to konieczność, jeśli laptop został zalany i tylko niektóre klawisze działają lub same piszą, co uniemożliwia pracę, lub też klawiatura piszczy. Bywają także przypadki wyrwanych klawiszy (niestety, tu nie ma możliwości uzupełnienia, gdyż uszkodzony jest mechanizm przytrzymujący klawisz) lub klawiatura przestaje działać na skutek zwarcia elektroniki wynikającego z zabrudzenia. Koszt/cena wymiany klawiatury Acer wynosi od 50 zł do 200 zł + koszt części.
 • Zbity ekran Acer, LCD – w przypadku gdy matryca ma widoczne pęknięcia lub jest zbita, objawem uszkodzenia ekranu mogą być również kolorowe paski pionowe lub zmieniające się barwy na ekranie. Cena/koszt wymiany i montażu matrycy Acer wynosi od 50 zł do 200 zł + koszt matrycy, który jest ustalany indywidualnie na podstawie modelu matrycy.

Uszkodzenie gniazda zasilania Acer czy naprawa – zalecamy zawsze wymianę gniazda zasilania, gdy laptop Acer przerywa zasilanie, wyłącza się, nie ładuje baterii, są widoczne ślady wyłamania gniazda lub gniazdo wpadło do środka laptopa, a przy poruszaniu wtyczką laptop Acer zaczyna zasilać lub traci zasilanie. Wymiana gniazda zasilania w Acerze kosztuje od 180 zł do 320 zł (przy gniazdach typu C).

Wymiana dysku twardego Acer czy formatowanie i instalacja Windows – wszystko zależy od stanu dysku twardego. Jeśli dysk ma uszkodzone sektory, należy go wymienić. Jeśli jednak stan techniczny jest dobry, można z powodzeniem instalować system i przenieść ważne dane. Odzyskiwanie danych jest kwestią złożoną, ponieważ metoda odzyskiwania danych zależy od rodzaju uszkodzenia, co wpływa na cenę i czas odzyskiwania danych. W tej kwestii zalecamy przeprowadzenie bezpłatnej diagnozy i wyceny kosztów odzyskiwania danych. Koszt wymiany dysku oscyluje od 200 zł do 800 zł w zależności od pojemności.

Zalanie laptopa Acer – czyszczenie czy naprawa płyty – w przypadku zalania laptopa najpierw przystępujemy do czyszczenia i konserwacji. Czyszczenie po zalaniu może przywrócić sprzęt do życia przy niskim koszcie. Jeśli jednak czyszczenie nie pomogło, przystępujemy do bezpłatnej diagnozy uszkodzeń płyty głównej i komponentów.

Płyta główna – w przypadku uszkodzeń elektroniki płyty głównej najtańszym rozwiązaniem jest naprawa poprzez wymianę wadliwych układów lub spoiw bezołowiowych. Wymiana płyty głównej jest rozważana, gdy naprawa płyty nie jest możliwa, aby zapewnić jej stabilność i sprawność. Niestety, nowe płyty główne są drogie, kosztują około 1200 zł, co stanowi 400% kosztu naprawy płyty. Używane płyty są zazwyczaj po naprawach, dlatego mają krótkie gwarancje i mogą być niestabilne.

Jeśli masz problem z Acerem zgłoś się do Nas

UL.Dworcowa 14, WROCŁAW

 

Dlaczego Acer jest gorący i głośny?

Istnieje kilka przyczyn, dla których laptop Acer może się nagrzewać:

 • Zbyt mała przestrzeń dla układu chłodzenia – niektóre modele Acer mają bardzo ograniczoną przestrzeń dla układu chłodzenia, co może prowadzić do nagrzewania się urządzenia podczas wymagających zadań.

 • Zbyt wiele uruchomionych aplikacji – jeśli masz uruchomionych wiele programów jednocześnie, laptop będzie musiał pracować ciężej, co z kolei może prowadzić do wzrostu temperatury.

 • Brak czyszczenia układu chłodzenia – kurz i pył zbierający się wewnątrz laptopa może utrudniać odprowadzanie ciepła z procesora, co z kolei prowadzi do nagrzewania się urządzenia.

 • Niesprawny wentylator – jeśli wentylator w laptopie nie działa poprawnie lub jest uszkodzony, nie będzie w stanie skutecznie chłodzić procesora, co z kolei prowadzi do wzrostu temperatury.

Aby uniknąć nadmiernego nagrzewania się laptopa Acer, warto zadbać o odpowiednią przestrzeń dla układu chłodzenia, regularnie czyszczenie wewnątrz urządzenia, ograniczenie ilości uruchomionych aplikacji oraz sprawdzenie stanu wentylatora. W przypadku ciągłych problemów z nagrzewaniem się urządzenia warto skontaktować się z serwisem Acer, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

 

Oto przyczyny popularnych uszkodzeń laptopów Acer związane z zawiasami

 • Łamanie się zawiasów: Ciężka praca zawiasów może prowadzić do ich pęknięcia lub złamania. To powszechne uszkodzenie, które może wystąpić w laptopach Acer.

 • Wyłamanie gwintów mocowania: Siła naprężeń na zawiasy może być tak duża, że prowadzi do wyłamania plastikowych gwintów mocowania zawiasów z obudową. Nawet aluminiowa obudowa nie zawsze jest wystarczająco wytrzymała wobec takiego obciążenia.

 • Konieczność wymiany uszkodzonych części: Naprawa wyłamań zawiasów wymaga zazwyczaj wymiany uszkodzonego zawiasu oraz ewentualnie obudowy górnej, obudowy dolnej i prowadnic, w zależności od stopnia uszkodzenia.

 • Konserwacja zawiasów: Po wymianie zawiasów konieczne jest odpowiednie zakonserwowanie ich, aby uniknąć powtórzenia się problemu. Regularna konserwacja zawiasów pozwala utrzymać ich sprawność i wytrzymałość.

 • Minimalizowanie częstotliwości przenoszenia laptopa: Jeśli masz już widoczne uszkodzenia zawiasów lub luzy na klapie górnej, zalecamy ograniczenie częstotliwości przenoszenia laptopa, zwłaszcza otwierania i zamykania ekranu. W ten sposób minimalizujesz ryzyko dodatkowych uszkodzeń, takich jak problemy z ekranem czy przewodem łączącym matrycę z płytą główną.

Dbając o kondycję zawiasów i stosując odpowiednie środki ostrożności, możesz zminimalizować ryzyko uszkodzeń i przedłużyć żywotność swojego laptopa Acer.

ITech Serwis

Jeśli jesteś spoza Wrocławia wyślij kurierem Swojego Laptopa Acer do Naszego Serwisu iTECH

Oto instrukcje w punktach dotyczące wysyłki laptopa do serwisu iTECH we Wrocławiu:

 1. Opisz usterkę: Przygotuj krótki opis usterki laptopa. Opisz szczegółowo problemy, z jakimi się boryka, aby technicy mogli lepiej zrozumieć problem i szybko podjąć działania naprawcze.

 2. Dobrze zapakuj laptopa: Umieść laptopa w solidnym opakowaniu, takim jak kartonowa skrzynka lub koperta bąbelkowa, aby zapewnić mu odpowiednią ochronę podczas transportu. Upewnij się, że laptop jest bezpiecznie zamocowany, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie przesyłki.

 3. Zamów kuriera: Skontaktuj się z wybraną przez siebie firmą kurierską i umów się na odbiór laptopa z Twojego adresu. Podaj adres serwisu iTECH we Wrocławiu jako miejsce docelowe.

 4. Bezpłatna diagnoza do 3 dni: Po otrzymaniu laptopa, serwis iTECH przeprowadzi bezpłatną diagnozę w ciągu 3 dni roboczych. Po zakończeniu diagnozy otrzymasz powiadomienie drogą mailową lub sms z informacją o stanie laptopa oraz proponowanymi działaniami naprawczymi.

Zastosowanie się do tych kroków zapewni bezpieczną i skuteczną wysyłkę laptopa do serwisu iTECH we Wrocławiu, co umożliwi szybką diagnozę i naprawę urządzenia.

Laptopa lub komputer można wysłać do Nas z dowolnego miejsca Polski:

 • Warszawa
 • Kraków
 • Łódź
 • Wrocław
 • Poznań
 • Gdańsk
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Lublin
 • Białystok
 • Katowice
 • Gdynia
 • Częstochowa
 • Radom
 • Sosnowiec
 • Toruń
 • Kielce
 • Rzeszów
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Wałbrzych
 • Legnica
 • Jelenia Góra
 • Lubin
 • Głogów
 • Świdnica
 • Bolesławiec
 • Jawor
 • Polkowice
 • Kłodzko
 • Oleśnica
 • Złotoryja
 • Kamienna Góra
 • Oława
 • Dzierżoniów
 • Zgorzelec
 • Środa Śląska
 • Strzegom
 • Nowa Ruda
 • Trzebnica
 • Milicz
 • Lubań
 • Świebodzice
 • Ścinawa
 • Ząbkowice Śląskie
 • Bogatynia
ITEch serwis

Które modele naprawiamy?

Acer Aspire Serwis Wrocław:

Acer Aspire One Serwis Wrocław:

Acer TravelMate Serwis Wrocław:

Acer Extensa Serwis Wrocław:

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).