Naprawa karty graficznej Macbook

 

MacBook Naprawa obrazu – karty graficznej

Wrocław Serwis & Naprawa iTECH

Masz problem z wyświetlaniem obrazu na twoim Macu?

Potrzebujesz naprawić lub wymienić kartę graficzną w MacBooku? Skorzystaj z profesjonalnych usług serwisu iTech we Wrocławiu. Naprawiamy grafikę w MacBooku Pro, MacBooku Air i iMacu. Zajmujemy się naprawą braku obrazu oraz kolorowych pasów na ekranie.

  • Apple MacBook Pro naprawa lub wymiana grafiki w laptopie we Wrocławiu
  • Apple MacBook Air wymiana lub naprawa karty graficznej Wrocław Serwis
  • Wymiana grafiki w komputerze iMac we Wrocławiu
  • Naprawa grafiki w MacBook Pro Serwis Wrocław – brak obrazu, kolorowe pasy
  • Bezpłatna diagnoza problemów z wyświetlaniem obrazu – karty graficznej MacBooka

Objawy problemów z grafiką w Apple Macbook Pro i Apple Mabook Air:

Zakłócenia w wyświetlaniu obrazu, które mogą świadczyć o uszkodzeniu karty graficznej MacBooka, to między innymi:

 1. Brak obrazu – ekran pozostaje czarny pomimo uruchomienia komputera.
 2. Kolorowe pasy lub paski na ekranie – w trakcie pracy na ekranie pojawiają się kolorowe linie lub pasy, co utrudnia korzystanie z komputera.
 3. Wyświetlanie artefaktów graficznych – pojawiają się różne dziwne kształty, linie, czy punkty na ekranie, co utrudnia pracę na komputerze.
 4. Przegrzewanie się karty graficznej – komputer staje się bardzo gorący, a wentylatory pracują na wysokich obrotach, co może wskazywać na problem z chłodzeniem karty graficznej.
 5. Nagłe restarty – podczas pracy na komputerze niespodziewanie następuje restart, co może wskazywać na problem z kartą graficzną.
 6. Problemy z uruchamianiem gier lub programów graficznych – programy graficzne działają wolno lub wcale się nie uruchamiają.

Jeśli doświadczasz któregoś z tych objawów, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu, który zajmuje się naprawą lub wymianą karty graficznej w MacBooku.

Inne objawy

 • Apple się nie włącza,
 • wentylatory mocno szumią ale nic nie pojawia się na ekranie Apple
 • kolorowe kwadraty i prostokąty,
 • nie widzi karty graficznej GeForce NVIDIA, AMD Radeon,
 • brak wyższych rozdzielczości ekranu,
 • laptop mocno się grzeje i “wychodzi” z programów graficznych Adobe Photoshop, 3D Max, AutoCad, Gier RPG,

 

Naprawa karty graficznej w MacBooku

Naprawa karty grafiki w laptopie Apple to zazwyczaj wymiana spoiw BGA chipsetu grafiki. Czasem konieczna okazuje się wymiana pamięci RAM grafiki, położonej niedaleko chipsetu. W zdecydowanej większości przypadków karta graficzna jest wbudowana w płytę główną i stanowi jej część, zatem na próżno szukać kart graficznych do notebooków w przeciwieństwie do komputerów stacjonarnych PC. Zakup nowej płyty głównej do laptopa Apple bywa mało opłacalny.

Wymiana spoiw bezołowiowych bywa skutecznym działaniem w 90% awarii. Pozostały procent stanowią notebooki firmy Apple, silnie wykorzystywane przez gry komputerowe i programy CAD lub często kładzione były na kolanach, pościeli i poduszkach. Uszkodzenie w takich przypadkach obejmuje nie tylko spoiwa bezołowiowe, ale też chipset i kontrolery RAM lub układ zasilający. Układy powinny być wymieniane zawsze na nowe – mowa tu głównie o chipsecie graficznym. Nowy chipset zapewni nam bezawaryjną i stabilną pracę laptopa marki Apple przy wysokich obciążeniach.

 

Dlaczego warto wybrać Nasz Serwis naprawy MacBook?

Zajmujemy się profesjonalną naprawą grafiki w MacBookach oraz iMacach. W naszym serwisie iTech we Wrocławiu możesz skorzystać z usług naprawy lub wymiany karty graficznej w MacBooku Pro, MacBooku Air i iMacu. W przypadku problemów z brakiem obrazu lub pojawiającymi się kolorowymi pasami na ekranie, skontaktuj się z nami, a my naprawimy Twój MacBook lub iMac.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę oraz odpowiednie narzędzia do naprawy grafiki w MacBookach oraz iMacach. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom szybką i skuteczną naprawę.

Nie czekaj, umów się na naprawę grafiki w MacBooku lub iMacu już dziś! Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 664989086 lub odwiedź nas w naszym serwisie we Wrocławiu.

 

Wysyłka

Wymiana grafiki w laptopie Apple Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Wymiana grafiki Apple Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Naprawa grafiki w laptope Apple Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski. Wymiana karty graficznej w laptopie Apple Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).