Wymiana klawiatury Macbook

 

Wymiana Klawiatury MacBook

Wrocław Serwis & Naprawa iTECH

Ile kosztuje naprawa klawiatury MacBook?
 • Serwis  naprawa – wymiana klawiatury Apple Macbook Pro we Wrocławiu
 • Serwis wymiana klawiatury Apple Macbook Air,

 • Bezpłatna wycena naprawy lub wymiany klawiatury w laptopie MacBook po oględzinach w serwisie ul. Krasińskiego 46 Wrocław.

Jeśli Twój MacBook ma problemy z klawiaturą, nie musisz się martwić. Nasz zespół doświadczonych techników pomoże Ci w szybkiej i skutecznej naprawie.

Wymiana klawiatury to jedna z najczęstszych usług, jakie świadczymy dla użytkowników MacBooków. Wielu klientów zgłasza do nas problemy z przyciskami, które nie reagują, są zacinające lub trudno nacisnąć. Inni z kolei doświadczają problemów z klawiszami, które nie działają w ogóle. W takiej sytuacji nie warto zwlekać, ponieważ klawiatura to kluczowy element każdego MacBooka.

U nas znajdziesz pełen zakres usług związanych z wymianą klawiatury. Nasz zespół specjalistów dokładnie sprawdzi Twój MacBook, zdiagnozuje problem i zaleci odpowiednie działania. Jeśli wymiana klawiatury okaże się niezbędna, wykonamy ją dla Ciebie w najkrótszym możliwym czasie.

 

Czy wymiana klawiatury MacBooka jest konieczna?

 • Posiadamy szeroki wachlarz klawiatur na zamówienie, fabrycznie nowa z gwarancją 12 miesięcy. Koszt / Cena wymiany z montażem klawiatury MacBook 350 zł do 650 zł

Uszkodzenia, które kwalifikują klawiaturę do wymiany na nową to najczęściej uszkodzenia mechaniczne w postaci wyrwanych klawiszy, przetopień, wytarciem się literek, lub zabrudzeń wewnętrznych i zewnętrznych. Inne uszkodzenie klawiatury to uszkodzenia elektroniki w wyniku zalania cieczą lub uderzenia. W takich sytuacjach klawiatura sama pisze, piszczy, naciskając jeden klawisz pojawia się inny lub kilka innych. Zwarcie na elektronice jest typowe dla klawiatur, które uległy zalaniu cieczą.

Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu, który dokładnie i skutecznie zajmie się naprawą Twojego MacBooka, zapraszamy do iTECH w Wrocławiu.

Zadzwoń lub napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w rozwiązaniu problemów z klawiaturą.

 

 

Objawy uszkodzenia klawiatury w MacBooku mogą być różnorodne, jednak najczęstsze z nich to:

 

 1. Nie działa pojedynczy klawisz lub grupa klawiszy – może to być spowodowane np. zalaniem klawiatury, uszkodzeniem przewodów lub mechanicznym uszkodzeniem wewnętrznych elementów klawiatury.
 2. Klawisze reagują z opóźnieniem lub wcale – taki problem może wynikać z problemów z systemem operacyjnym lub wadliwych sterowników, jednak często jest to objaw uszkodzenia fizycznego klawiatury.
 3. Zacinające się klawisze – ten problem najczęściej występuje w starszych modelach MacBooków i wynika z zużycia klawiatury.

 

Przyczyny uszkodzeń klawiatury w MacBooku mogą być różnorodne, jednak najczęściej wynikają z eksploatacji lub nieumiejętnego korzystania z urządzenia. Do najczęstszych przyczyn uszkodzeń klawiatury można zaliczyć:

 1. Zalanie klawiatury – najczęściej występuje w wyniku przypadkowego zalania napojem lub inną cieczą.
 2. Uszkodzenie mechaniczne – np. spowodowane upadkiem MacBooka, naciskiem na klawiaturę lub źle dopasowaną osłoną klawiatury.
 3. Zużycie – klawisze w MacBooku mają określoną żywotność, która w końcu ulega wyczerpaniu i klawiatura przestaje działać.

 

Rodzaje klawiatur, które są stosowane w MacBookach, mogą się różnić w zależności od modelu i rocznika urządzenia. Wyróżnia się kilka podstawowych typów klawiatur:

 1. Klawiatura mechaniczna – charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i precyzją działania, jednak jest głośna i wymaga większego nacisku na klawisze. Występuje przede wszystkim w starszych modelach MacBooków.
 2. Klawiatura membranowa – jest cichsza i bardziej przyjazna dla użytkownika, ale mniej precyzyjna niż klawiatura mechaniczna. Znajduje się w większości nowszych modeli MacBooków.
 3. Klawiatura podświetlana – w niektórych modelach MacBooków zastosowano klawiatury, które umożliwiają podświetlenie klawiszy, co ułatwia korzystanie z urządzenia w słabym oświetleniu.

W zależności od modelu i konfiguracji MacBooka, klawiatura może mieć dodatkowe funkcje, takie jak Touch Bar czy Touch ID.

 

 

Wysyłka

Wymiana klawiatury w laptopie Apple MacBook Opole, Legnica, Lubin, Świdnica. Wymiana klawiatury Apple MacBook Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica. Naprawa lub wymiana klawiatury w laptope Apple MacBook Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski. Czyszczenie Apple Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).