Wymiana klawiatury Dell

 

Dell – wymiana lub naprawa klawiatury

Wrocław Serwis & Naprawa iTECH

Dell wymiana klawiatury Serwis Wrocław: 

Potrzebujesz pomocy z klawiaturą w swoim laptopie Dell? Skorzystaj z usług naszego serwisu iTECH we Wrocławiu. Oferujemy wymianę lub naprawę klawiatury w Twoim urządzeniu Dell.

 • Montaż klawiatury w laptopie Dell Vostro, Latitude, Precision, XPS, Dell Inspiron przez Wrocławski Serwis Laptopów,
 • Sprawdzenie klawiatury w laptopie Dell i wycena naprawy laptopa,
 • Naprawa klawiatury laptopa Dell po uderzeniu, zalaniu cieczą, 
 • Posiadamy szeroki wachlarz klawiatur na zamówienie, czas 1 dzień razem z montażem (gratis). Najczęściej cena / koszt klawiatury Dell wraz z wymianą to kwota około 150 zł do 550 zł jeśli klawiatura jest zgrzewana z obudową. Klawiatura jest fabrycznie nowa z gwarancją 12 miesięcy.

Wymiana i naprawa klawiatury w laptopie Dell we wrocławskim serwisie iTECH:

 

Objawy usterki: Usterka klawiatury może mieć różne objawy, w zależności od konkretnego przypadku. Mogą to być m.in.: niedziałające klawisze, przyciski zacinające się, błędne lub opóźnione reakcje klawiszy, uszkodzone klawisze lub całkowicie nie działa klawiatura.

 

 • klawisz klawiatury nie działa
 • niektóre klawisze nie działają
 • brak klawiszy,
 • zalana klawiatura Dell
 • klawiatura laptopa Dell nie działa
 • klawiatura laptopa dell sama pisze
 • klawiatura piszczy w laptopie Dell
 • klawiatura przestaje działać
 • klawisze klawiatury laptopa Dell się kleją
 • pisząc wyskakują inne litery, cyfry

Przyczyny usterki:

Usterki klawiatury mogą mieć różne przyczyny, takie jak zalanie płynem, uszkodzenia mechaniczne, starzenie się sprzętu lub problemy z oprogramowaniem.

Modele laptopów Dell:

Oferujemy wymianę lub naprawę klawiatury dla wszystkich modeli laptopów Dell, w tym dla serii Inspiron, XPS, Latitude, Precision i innych.

Wymiana lub naprawa klawiatury:

Nasza firma oferuje szybką i profesjonalną wymianę lub naprawę klawiatury w Twoim laptopie Dell. Przeprowadzamy diagnostykę usterki, a następnie doradzamy, czy konieczna jest wymiana klawiatury czy jej naprawa. Wymiana klawiatury polega na demontażu starej klawiatury i zamontowaniu nowej, natomiast naprawa klawiatury może obejmować m.in. czyszczenie, wymianę pojedynczych klawiszy lub naprawę uszkodzeń mechanicznych.

Uszkodzenia, które kwalifikują klawiaturę do wymiany na nową to najczęściej uszkodzenia mechaniczne w postaci wyrwanych klawiszy, przetopień, wytarciem się literek, lub zabrudzeń wewnętrznych i zewnętrznych. Inne uszkodzenie klawiatury to uszkodzenia elektroniki. W takich sytuacjach klawiatura sama pisze, piszczy, naciskając jeden klawisz pojawia się inny lub kilka innych. Zwarcie na elektronice jest typowe dla klawiatur, które uległy zalaniu cieczą.

Koszt usługi:

Koszt wymiany lub naprawy klawiatury w laptopie Dell zależy od rodzaju usterki i modelu laptopa. Po przeprowadzeniu diagnostyki usterki udzielamy dokładnej informacji o koszcie usługi.

Czas naprawy:

Czas naprawy klawiatury zależy od rodzaju usterki i dostępności części zamiennych. Staramy się jednak dokonać naprawy w jak najkrótszym czasie, aby Twój laptop był jak najszybciej gotowy do użytku.

Dlaczego warto nam zaufać?:

Nasz serwis oferuje wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy doświadczony zespół specjalistów, którzy szybko i skutecznie rozwiązują problemy z laptopami Dell. Gwarantujemy szybką diagnozę usterki oraz fachową i profesjonalną obsługę.

Skorzystaj z usług naszego serwisu iTECH we Wrocławiu i ciesz się sprawnością swojego

 

Wysyłka

Wymiana klawiatury w laptopie Dell Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice, Strzelin, Ząbklowice Śląskie, wymiana klawiatury Dell Kłodzko, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Wymiana klawiatury Dell Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wymiana klawiatury Dell Wałbrzych, Zielona Góra.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).