Naprawa karty graficznej MSI

 

MSI – naprawa obrazu

Naprawa obrazu MSI Wrocław Serwis.

Naprawa karty graficznej w laptopie MSI polega często na wymianie spoiw BGA kości grafiki. W wielu przypadkach nieodzowna jest wymiana pamięci grafiki, znajdującej się w bezpośredniej bliskości chipsetu. W przeważającej większości laptopów karta graficzna jest wbudowana w płytę główną i stanowi jej część, zatem na próżno szukać kart grafiki do laptopów w przeciwieństwie do komputerów stacjonarnych PC. Zakup nowej płyty głównej do laptopa MSI jest bardzo kosztowny.

Wymiana spoiw bezołowiowych bywa skuteczną naprawą w zdecydowanej większości awarii. Pozostały procent to notebooki MSI, silnie wykorzystywane poprzez gry komputerowe i programy CAD lub często kładzione były na kolanach, miękkiej pościeli i kocach. Awaria w takich przypadkach obejmuje nie tylko spoiwa bezołowiowe, ale też chipset i kontrolery RAM albo układ zasilający. Układy powinno się wymieniać zawsze na nowe – mowa tu przede wszystkim o chipsecie grafiki. Nowy układ zapewni długą i stabilną pracę laptopa MSI przy wysokich obciążeniach.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).