Naprawa obudowy MSI

 

MSI – wymiana obudowy, naprawa zawiasów

MSI Naprawa obudowy Wrocław – Wymiana zawiasów
Ile kosztuje naprawa / wymiana obudowy MSI?

Jakie uszkodzenia obudowy występują w MSI? :

  • wyłamania zawiasów z obudowy górnej – ekran laptopa MSI
  • wyłamania obudowy dolnej – przy otwieraniu i zamykaniu unosi się obudowa i wygina klawiaturę
  • złamanie zawiasów MSI od spodu lub góry
  • pęknięcia na obudowie najczęściej na klapie górnej
  • luźne zawiasy i problemy z obrazem – to wynik pęknięć mocowania zawiasów obudowy dolnej lub górnej, co powoduje naciąganie się i tarcie taśmy matrycy co powoduje zaburzenia na ekranie przy ruszaniu matrycą 
  • ramka matrycy odgina się przy ruszaniu
  • ramka matrycy jest popękana – to znak że mocowania zawiasów są uszkodzone
  • nie można zamknać lub otworzyć laptopa Msi – spowodowane jest to zatarciem zawiasów które naprawamy w Naszym Serwisie

Producent MSI nie wspiera rynku sprzedaży w części takie jak zawiasy, obudowę górną. obudowę dolną, klapę matrycy. Dlatego są wielkie trudności ze znalezieniem i wymianą używanej cześci jak zawiasy, ramka matrycy, obudowa górna, palm-rest, obudowa dolna. Uszkodzenie obudowy najczęściej jest spowodowane zatarciem zawiasów, które łamiąc się wyłamują również mocowania i obudowę dolną lub górną. W zależności od skali uszkodzenia możliwa jest regeneracja i naprawa zawiasów, co zapewnia 100% sprawności i mobilności notebooka. Cena / Koszt naprawy obudowy MSI 220 zł do 600 zł

Z uszkodzeniem obudowy laptopa mogą być powiązane inne usterki – związane z tasiemką matrycy (miganie obrazu) lub elektroniką LCD (błędne kolory, zmieniające się barwy), popękana matryca i dotyk.

Zapraszamy na darmowe i wycenę naprawy.

Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin, Częstochowa, Kraków, Leszno, Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).