Tanie odzyskiwanie danych z dysku twardego

 

HDD, SSD, M2 Odzysk Danych Wrocław

Bezpłatna diagnoza – wycena odzyskiwania danych z dysku Seagate, WD, Toshiba, Maxtor, Samsung.

 • laptop, komputer sygnalizuje brak systemu Windows, lub dysku twardego,
 • przypadkowo dane – dokumenty, pliki zostały skasowane lub nadpisane,
 • nie można odczytać danych z dysku twardego mimo że są widoczne,
 • patrycja c, d dysku nie chcą się otworzyć,
 • dysk hałasuje i długo się włącza,
 • dysk nie działa, nie włącza się.

Odzyskujemy dane z dysków twardych:

 

Uszkodzenia jakie występują w dyskach twardych można podzielić na 4 grupy

 1. Uszkodzenia elektroniki. W tym przypadku naprawa polega na wymianie odpowiednich elementów, układów scalonych czy zabezpieczeń oraz na zaprogramowaniu układów tak aby współpracowały z mechanizmem wewnątrz dysku. Uszkodzenia elektroniki dysku są jednym z mniej kosztownych procedur i w 99% jest zakończone powodzeniem.
 2. Uszkodzenia logiczne. Do najczęstszych przypadków należą: sformatowanie dysku czy usunięcie pliku lub katalogu. Czasem zdarzają się przypadki spowodowane zawirusowaniem komputera lub uszkodzeniem obszaru serwisowego dysku. Naprawa uszkodzeń tego typu również należy do mniej kosztownych i w 99% kończy się sukcesem. Wyjątkiem może być nadpisanie sektorów przez inne dane i z tego względu należy jak najszybciej wyłączyć komputer aby nie dopuścić do zjawiska nadpisywania danych chociażby przez system.
 3. Uszkodzenia fizyczne – mechaniczne. Są to awarie powstałe np. w wyniku upadku lub zamęczenia materiały z którego jest wykonana głowica czy silnik dysku. Naprawa tych uszkodzeń jest bardziej złożona od poprzednich i wiąże się z większymi opłatami. Czas potrzebny na usunięcie awarii mechanicznych jest również dłuższy. Tego typu uszkodzenia kończą się powodzeniem w ponad 90%. Do najcięższych przypadków należą uszkodzenia struktury talerzy dysków.
 4. Uszkodzenia złożone. Powstają np w wyniku zalania upadku lub spalenia dysku. Powodują one często uszkodzenia elektroniki oraz mechaniki dysku. Zdarzają się bardzo rzadko i należą do najbardziej pracochłonnej i kosztownej grupy uszkodzeń.

W przypadku odzyskiwania programowego (przy usterkach logicznych) koszt wynosi od 300 do 550 zł brutto, czas oczekiwania zaś – ok. 7 dni. Jeśli konieczne jest odzyskiwanie laboratoryjne – koszt wzrasta, czas oczekiwania zaś wydłuża się do ok. 1 miesiąca.

Jeśli coś złego dzieje się z twoim dyskiem. Wydaje on niepokojące odgłosy (jak klikanie, piszczenie, chrobotanie). Jak najszybciej wyłącz komputer i nie powoduj dodatkowych strat.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków to proces, który ma za zadanie, w pierwszej kolejności ocenić rodzaj i wielkość uszkodzeń. Nasi serwisanci potrafią odzyskać dane w ponad 90% przypadków. Jesteśmy po to aby Ci pomóc w każdej możliwej sytuacji. Bez względu na to, czy utraciłeś dane firmowe czy prywatne lub jak doszło do uszkodzenia zobowiązujemy się odzyskać Twoje dane albo nic nie zapłacisz.

Oferujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków firmy Seagate, Samsung, Maxtor, Western Digital, Fujitsu, IBM, Hitachi, Toshiba a także z uszkodzonych dysków SSD. Niezależnie od typu uszkodzenia (Uszkodzenia logiczne: Skasowanie pliku, sformatowanie dysku, utracone lub zapomniane hasła, uszkodzona struktura plików lub katalogów czy uszkodzone partycje. Uszkodzenia fizyczne: Uszkodzenia głowic, uszkodzenia talerzy dysku, uszkodzenia elektroniki, uszkodzenia silnika, bad sektory, uszkodzenia w skutek przegrzania lub upadku). Dodatkowo oferujemy również usługę odzyskiwania danych z dysków po zalaniu lub innych dziwnych przypadkach.

Gdy tylko nasi Serwisanci otrzymają Twój uszkodzony dysk, zrobią wszystko co możliwe, aby przywrócić dostęp do Twoich projektów, zdjęć, dokumentów czy niezwykle cennych kontaktów.

Dołożymy wszelkich starań aby, już w ciągu 48 godzin, dostarczyć Ci informacje odnośnie rodzaju uszkodzenia, ceny i możliwości odzyskania danych. Wszystko po to abyś bez zbędnej zwłoki mógł podjąć decyzję odnośnie dalszej procedury odzyskiwania danych.

 

Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin, Częstochowa, Kraków, Leszno, Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra

Odzyskiwanie danych z dysków twardych sprowadza się do 3 zasadniczych czynności

 1. Diagnoza uszkodzenia
 2. Naprawa dysku twardego
 3. Skopiowanie danych na sprawny nośnik

Nasz Serwis mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Worcella 2. Uszkodzony dysk twardy możesz dostarczyć osobiście lub wysłać na adres:

Serwis iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

Nieważne, gdzie mieszkasz: Kraków, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Katowice, Suwałki… Za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich obsługujemy Klientów z całego kraju. Wysyłając do nas swój uszkodzony dysk pamiętaj załączyć:

 • adres zwrotny,
 • dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail),
 • opis usterki.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).