Naprawa gniazda zasilania Samsung

 
sprawdź inne usterki

Samsung – wymiana gniazda zasilania – ładowania

Wrocław Serwis & Naprawa iTECH

Płatność za skuteczną eliminację problemów z gniazdem zasilania !

Czy Twój laptop Samsung ma problemy z gniazdem zasilania? Czy trudno jest Ci naładować laptopa lub utrzymać stabilne połączenie zasilania? Jeśli tak, niezwłocznie skontaktuj się z nami, specjalistami z serwisu iTech we Wrocławiu ul. Dworcowa 14 09:00-17:00 Pn.-Pt.  783-929-915 Oferujemy profesjonalne usługi naprawy i wymiany gniazd zasilania dla laptopów Samsung.

Wymiana gniazda zasilania jest jednym z najczęstszych problemów z jakimi spotykają się użytkownicy laptopów Samsung. Często zdarza się, że gniazdo zasilania ulega uszkodzeniu w wyniku częstego podłączania i odłączania kabla ładowarki, co może prowadzić do luźnego połączenia lub całkowitej utraty zasilania. Nieprawidłowe działanie gniazda może prowadzić do niespodziewanych wyłączeń laptopa, utraty danych lub problemów z ładowaniem baterii.

 • Koszt / Cena wymiany gniazda zasilania w laptopie Samsung to 180 zł do 350 zł w przypadku gniazd zasilania typu c
 • W naszym serwisie oferujemy 6-miesięczną gwarancję na naprawę gniazda zasilania w komputerach Samsung.

Oto lista objawów, które mogą wskazywać na uszkodzenie gniazda zasilania w laptopie Samsung:

 

 • Trudności z ładowaniem: Laptop może mieć trudności z prawidłowym ładowaniem baterii. Kabel ładowarki może luźno pasować do gniazda zasilania lub być wypychany podczas ładowania.

 • Luźne połączenie: Gniazdo zasilania może być luźne, co powoduje niestabilne połączenie między ładowarką a laptopem. Może to skutkować nagłymi przerwami w zasilaniu lub utratą zasilania podczas używania laptopa.

 • Przerwy w zasilaniu: Laptop może naglę przestawać być zasilany, nawet gdy kabel ładowarki jest podłączony i nieruchomy. Może to wymagać manipulacji z kablem w celu utrzymania połączenia zasilania.

 • Wyładowanie baterii: Bateria laptopa może się szybko rozładowywać, pomimo podłączenia do działającej ładowarki. To może wskazywać na problemy z gniazdem zasilania, które nie dostarcza odpowiedniej ilości energii do baterii.

 • Luźne złącze: Gniazdo zasilania może być luźne fizycznie, poruszać się wokół osi lub mieć luzujące się wyprowadzenia. Może to prowadzić do niestabilnego kontaktu zasilania i problemów z ładowaniem.

 • Uszkodzenie mechaniczne: Gniazdo zasilania może być widocznie uszkodzone lub zniszczone. Mogą występować pęknięcia, wgniecenia lub odłamania części gniazda, co uniemożliwia prawidłowe podłączenie kabla ładowarki.

 • Brak reakcji przy włączaniu: Po podłączeniu kabla zasilania laptop może nie reagować na próbę włączenia. Brak odpowiedzi może wynikać z uszkodzonego gniazda zasilania, które uniemożliwia przekazanie zasilania do laptopa.

Jeśli zauważasz któreś z powyższych objawów, zalecamy jak najszybsze skontaktowanie się z profesjonalnym serwisem, takim jak iTech, w celu naprawy lub wymiany gniazda zasilania w Twoim laptopie Samsung. Skorzystanie z usług doświadczonych techników zapewni Ci sprawną i niezawodną pracę urządzenia.

W serwisie iTech we Wrocławiu oferujemy usługi wymiany gniazd zasilania dla szerokiej gamy serii i modeli laptopów Samsung. Obejmują one, ale nie są ograniczone do:

 • Seria Samsung Galaxy Book: Galaxy Book Flex, Galaxy Book Ion, Galaxy Book S, itp.
 • Samsung Notebook: Notebook 7, Notebook 9, Notebook Odyssey, itp.
 • Laptopy Samsung Galaxy Book Pro: Galaxy Book Pro 13, Galaxy Book Pro 15, itp.
 • Samsung Galaxy TabPro S: Galaxy TabPro S, Galaxy TabPro S Gold Edition, itp.
 • Seria Samsung Chromebook: Chromebook Plus, Chromebook Pro, itp.
 • Inne modele laptopów Samsung: NP-SF510, NP-R540, NP-R580, NP-R730,

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).