Serwis tabletów Xiaomi

Wrocław Serwis & Naprawa iTECH

Witaj w serwisie tabletów Xiaomi we Wrocławiu. Jesteśmy ekspertami w naprawie tabletów tej marki oraz wielu innych marek. Nasza firma oferuje usługi serwisowe dla klientów prywatnych oraz biznesowych.
Nasi technicy są wysoko wykwalifikowani i posiadają duże doświadczenie w naprawie tabletów Xiaomi. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym naprawy ekranów, baterii, portów ładowania, przycisków i innych elementów.

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy i wyceny naprawy tabletu Xiaomi.

Płatność za skuteczną naprawę!

Xiaomi  
 Serwis

ITech Serwis

Oferta Serwisu Xiaomi:

W Naszym serwisie tabletów Xiaomi we Wrocławiu wymienisz zbity ekran, gniazdo zasilania gdy nie ładuje lub samą baterię w przypadku gdy krótko “trzyma”.

Nie musisz się umawiać wystarczy że dostarczysz tablet do serwisu iTECH przy ul. Krasińskiego 46. Pracujemy w godzinach 11:00 do 19:00, a jeśli masz dodatkowe pytania…784-956-965

ITech Serwis

Oto kilka popularnych serii modeli tabletów Xiaomi:

 1. Mi Pad – seria tabletów z ekranem o przekątnej 7,9 cala.
 2. Mi Pad 2 – seria tabletów z ekranem o przekątnej 7,9 cala oraz aluminiową obudową.
 3. Mi Pad 3 – seria tabletów z ekranem o przekątnej 9,7 cala oraz wysokiej jakości dźwiękiem.
 4. Mi Pad 4 – seria tabletów z ekranem o przekątnej 8 cali oraz wersją z 4G LTE.
 5. Mi Pad 5 – najnowsza seria tabletów z ekranem o przekątnej 11 cali oraz opcjonalnym piórem do pisania.

Zapewniamy szybką i skuteczną naprawę Twojego tabletu Xiaomi, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się jego pełnymi funkcjami jak najwcześniej. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że naprawa tabletów Xiaomi we Wrocławiu może być łatwa i wygodna!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych dla tabletów Xiaomi oraz innych marek. Kontaktując się z nami, możesz mieć pewność, że Twój sprzęt będzie w dobrych rękach.

Oto najczęściej występujące objawy i ich przyczyny dotyczące uszkodzeń tabletów Xiaomi:

 1. Wyświetlacz nie reaguje na dotyk lub wyświetla czarne plamy – problem ten często wynika z uszkodzenia digitizera (dotykowej powłoki wyświetlacza) lub samego wyświetlacza.
 2. Bateria szybko się rozładowuje lub w ogóle nie ładuje – przyczyną takiego problemu może być wadliwa bateria, uszkodzony port ładowania lub problem z oprogramowaniem urządzenia.
 3. Urządzenie nie włącza się lub szybko się wyłącza – powodem takiego problemu może być wadliwy przycisk zasilania, uszkodzony układ zasilania lub problem z oprogramowaniem.
 1. Brak dźwięku lub niskiej jakości dźwięk – problem ten może wynikać z uszkodzonego głośnika lub problemu z układem dźwiękowym.
 2. Problemy z ładowaniem lub synchronizacją urządzenia z komputerem – przyczyną takiego problemu może być uszkodzony port USB lub problem z oprogramowaniem.
 3. Zacinające się lub nieprawidłowo działające aplikacje – przyczyną takiego problemu może być problem z oprogramowaniem, w tym wirusy lub błędy systemowe.

W przypadku uszkodzeń tabletów Xiaomi zawsze warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który zdiagnozuje problem i dokona naprawy w oparciu o najlepsze standardy i narzędzia.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).